folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Altın Elbiseli Adam Vefat Etti !

Altın Elbiseli Adam Vefat Etti !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hiç tanimasam da abim gibi sevdiğim insanlardan biri. Bu gece kaza yapmış maalesef. Huzur içinde uyusun.

Motosiklete heveslendiren kişiydi beni. Motor alma hayalleri kuruyordum. Artık tüm hevesim de kaçtı.

Herşey için teşekkürler Altın Elbiseli Adam.

SkynetX tarafından 25/Tem/17 05:25 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Valla motosikletci biri olarak çok çko şey öğrendiğim adamdı. Facebook hariç tüm sosyal hesaplarını takip eder, canlı yayınlarını izlerdim.

2 saattir adamın öldüğüne inanmak istemiyor düşüncesindeyim. Resmi açıklama olmamasına rağmen. Hastaneye gidenlerin öldüğünü teyit ettiği gerçeği var. Olmadı babuş olmadı diyorum sürekli.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Ölümüyle de motosiklet almamam gerektiğini öğretti. Hep heves ederdim bu adamın videoları olsun vs. Almamak lazımmış.

"motor" yazmıştım. "motosiklet"miş

PathfindeR00 tarafından 25/Tem/17 07:43 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

bi siktir git dünya......

-----------------------------------------------------------------------------------------------

PathfindeR00 bunu yazdı

Ölümüyle de motor almamam gerektiğini öğretti. Hep heves ederdim bu adamın videoları olsun vs. Almamak lazımmış.

https://www.youtube.com/watch?v=k1kycXRLB0s&feature=youtu.be&t=890

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Sabah sabah bende şaşırdım üzüldüm. Araştırdım ama hiç haber kaynağı yok. Bugün belli olur sanırım :( bir motorcu olarak bende çok üzüldüm ölümün nereden ne şekilde geleceği belli olmaz bende kanalını takip ediyorum motorcu vlogların en önemli ve aklı başında olan kişilerdendi. Onun sayesinde motorla alakalı bazı şeylerimizi yaptık öğrendik bilgilendik ama hevesimiz kaçmadı bu şekilde düşünmeyin biliyosunuz trafikte okadar dengesiz ve mantıksız kişiler varki bence umarım yalandır ama buda öyle bir kazayla olmuştur. Adamın dikkatsiz olacağına kendi hatası olduğuna inanmıyorum. Bu tarz adamlarda sürekli kayıt yapıyodur görüntüleri çıkar öyle durumda varsa.. İnşallah böyle bir haber yoktur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

bende gece bir arkadaşımdan duydum ağır yaralı olduğunu çarptığı kişinin öldüğünü falan söledi 1. köprüde ulan dedim orda nasıl birine çarpsın sallıolardır diye düşündüm şayet gidip başka motorcuyla çarpısmadıysa tabi :S

doğru olduğunu varsayarsakta adamın vlog da ki motor camiasında hatrı sayılır hayran ve saygı duyan kişilere sahipliği ve anlatım tarzıyla hafızalardan çıkacağını sanmıyorum. allah rahmet eylesin :|

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Abinsabah sabah ne kadar kotu oldubya.. sevdigim bir abimizdi motorlarini keyifle izliyordum allah mekani cennet etsin 

Break Dance Bboy MaxeL
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Allah ailesine sabır versin 

Bisiklet kullanıcısı olarak şu kadarını söyliyim .

İstanbul / kandıra / Çanakkale  

%80 hiç bir aracın umrunda bile değilsin  hatta ve hatta hiç bir yayanın umrunda değilsin . Bisikleti üstüne atlayıp ne biçim geliyorsun ne biçim sürüyorun diye bıdı bıdı yapan bile var . 

MOTOR MOTORSİKLET MOTORSİKLET SCOOTER BİSİKLET  TÜRKİYE ŞARTLARINA UYGUN BİR TAŞIT DEĞİLDİR  . 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

way amk gerçekten cok üzüldüm mekanı cennet olsun cok kıyak adamdı sohbeti cok sarardı....

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Üzüldüm lan adama, amk sevdiğim ve sevdiğimin o kadar da farkında olmadığım adamlar birer birer ölüyor. 

Mustafa Koç, 

İbrahim Erkal, 

Şimdi de altin elbise giyen motorcu abi. 

Mekanları cennet olsun 

Toplam Hit: 10814 Toplam Mesaj: 80
motor