Amazon Kindle

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Merhabalar müridler.

Amazon Kindle alacağım ama hangisi iyidir bilmiyorum.

http://www.amazon.com/gp/product/B00I15SB16/ref=topnav_storetab_kinh

Bu 79 dolar olanı güzel duruyor, ama buna netten indirdiğim herhangi bir pdf'i atabilir miyim ?

Bİlen, kullanmış müridler siz hangisini seçerdiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

Bende almaya karar verdim de n11.com icin var midir guncel indirim falan :) sabah uyanana kadar dursun mesaj burda sabah öm leri bir kontrol ederim yoksa gider istanbulbilisimden elden alirim artik :)

Edit. Pdfler de cok basarili degil yazmislar ekşide. Calibre programiyla her turlu convert edip okuyabiliyormussun. Alan herkes cok memnunmus. Vs vs.

sir tarafından 08/Eki/14 06:00 tarihinde düzenlenmiştir

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Eski versiyonlarından birini kullanan biri olarak pek tavsiye etmiyorum bende elden çıkaracam yakinda.

The king is bleeding.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Hocular bu ruslar her haltın alternatif rus versiyonunu kullanıyorlar, bunun da bi rus versiyonunu denemiştim baya hoşuma gitmişti. Zaten almaktan başka çarem de yok, okumam gereken kitaplar hep pdf olarak mevcut elimde. O arkadaşın alete de mobi olarak çevirip atmıştım bir pdf'i. Aşırı bir bozulma yoktu ama 1-2 sayfa kaymıştı. Kullandığım pdf de biraz sıkıntılıydı.

Yani şu an kesin almam lazım bu aleti, sadece hangi versiyonu alsam diye düşünüyorum. Bu amazon linkini verdiğim alet yeni galiba, ona korsan kitap atabilir miyim ki ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

aynı durumdayım.bende almak istiyorum amma pdflerle sorun çıkar diye biraz kararsız qaldım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Eğer tablolu formüllü şekilli pdf ler okıyacaksanı 10" olanını alın ufak olanlarda malesef okunmuyor. Bunun dışında 3g li olanını alırsanız simkart vs takmadan beleş internete girebilirsiniz

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı

Eğer tablolu formüllü şekilli pdf ler okıyacaksanı 10" olanını alın ufak olanlarda malesef okunmuyor. Bunun dışında 3g li olanını alırsanız simkart vs takmadan beleş internete girebilirsiniz

Hocam linkteki hakkında bilgin var mı peki? Direk istediğimiz pdf'i atabiliyor muyuz yoksa korsanı engellemek için bir şeyleri var mı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

İstediğin pdf i at oku bir problem yaşamazsın. Korsana karşı bi önlem yok.

ftw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Merhabalar müridler.

Amazon Kindle alacağım ama hangisi iyidir bilmiyorum.

http://www.amazon.com/gp/product/B00I15SB16/ref=topnav_storetab_kinh

Bu 79 dolar olanı güzel duruyor, ama buna netten indirdiğim herhangi bir pdf'i atabilir miyim ?

Bİlen, kullanmış müridler siz hangisini seçerdiniz ?

http://www.amazon.com/dp/B00JG8GOWU/ref=fs_kp/177-5763830-6943826

almısken bunu al bende alacagım 

smdı bu eınk farklı bısı web sıtelerıne bıle telefondan tabletten oldugu gıbı gıremıyorsun  . pdf lerde zıbıl gıbı grafık oldugu ıcın cıhaz zorlanıyor. pdf agırlıklı calısacaksan gıt baska tablet al kindle fire al renklı ekranlı. koboda ıyıymıs sanırım . 

onun dısında tavsıye ederim. epub dırekt calıstırmaz :) calibre ile duzenlemen gerekıyor ya da amazona maıl cakıyorsun halledıyorlar. n11 de kındle turkıye satıyor n11 ındırımı bulan varsa para ıle alabılırım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

uzak durun hocalar , türkiyeye destekvermiyor markete vs giremiyorsunuz

zaten marketi de sikindiri boktan bişi , google play yok birçok şey yok adamlar sıfırdan android i boşaltıp yeniden ekleme yapmıs

abd den gelmiş müşterimiz vardı yazın alet elinde öyle kaldı türkiye de hiç birşeyini kullanamadı 

müşteri hizetmerl destek vs sadece usa only. 

alacaksanız lenovo nun uygun fiyatli tabletleri var.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

uzak durun hocalar , türkiyeye destekvermiyor markete vs giremiyorsunuz

zaten marketi de sikindiri boktan bişi , google play yok birçok şey yok adamlar sıfırdan android i boşaltıp yeniden ekleme yapmıs

abd den gelmiş müşterimiz vardı yazın alet elinde öyle kaldı türkiye de hiç birşeyini kullanamadı 

müşteri hizetmerl destek vs sadece usa only. 

alacaksanız lenovo nun uygun fiyatli tabletleri var.

abı tablet degıl kindle zaten e-ink teknolojısı kullanan ekıtap okumaya yarayan bır cıhaz. Adresınızı amazon hesabında usa olarak atıyorsunuz herturlu seyı yapıyorsunuz. marketede amazon tanımlı hesapla gırıyorsun. Android degıl zaten cıhazın paperwhite olanları. Haa firelar fılan renklı olanları alınır mı ? kullanma amacına baglı. Musterınde kı eınkse kullanamıyorsa paperwhite2 ıse alayım ben :D

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 3100 Toplam Mesaj: 23