folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Android 7 Beta - Android N - Düşünceleriniz ?

Android 7 Beta - Android N - Düşünceleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=lIZHaiWqRKc

Samsunglardaki ekranı ikiye bölme özelliği tüm cihazlara geliyor. Benim en çok hoşuma giden çift dokunuşla bir önceki uygulamaya seri geçiş. Bildirim paneli çok güzel olmuş. 

Sony Xperia Z3 ve General Mobile 4G kullanıcıları hemen yükleyip kullanabiliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

Bildirim paneli oldukça kullanışlı olmuş hızlı cevap özelliği çok zaman kazandıracak gibi duruyor en azından benim çok işime yaramıştı. Çift tık olayı da güzel ama sevinmedim çünkü cyanogenmod da kullanıyordum bunu zaten. Firmaların böyle çok küçük detayları güncelleme saçmalığı altında yıllara yaymasi beni çok kızdırıyor. Vulkan ile oyun performansını merak ediyorum. Dooze mode u biraz daha geliştirmeliler bence. Bana göre hala tam verimli değil.  Denemek isteyenler olacaktır ama  Yüzde yüz statil değil şu anda zaten o yüzden adı beta :)  buda bazı uygulamalarda sıkıntılara yol açıyor. Mesela whatsapp ta ss alıp atmaya çalışınca siyah bir ekran atıyor karşıya. Bu sadece benim gördüğüm ufak bir hata. Tavsiyem denemek için kurulup üç beş gün takinilabilir. Ama onun dışında günlük kullanıma çok uygun olmayabiliyor arada da olsa hatalar oluyor. Zaten bildirim paneli dışında görüntü olarak bildiğin marshmallow. Hatta android 7 mi yoksa 6 nin devamı mi olacağı hala belli değil. Ha bir de xposed ve root falan fistan her daim kullandığım bazı uygulamalar olduğu için bunlarında n de çalışma şekli önemli şimdilik böyle şeyler kullananlar varsa araştırıp geçsinler. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Note4'lüler olarak 2023'te güncellemesi gelir :D

6 çıktı, daha Turkcell OTA yapmadı

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yav benim gm5 plusta bunların hepsi zaten var mustafa ?

bildirim paneli puanlaması hariç hepsi var zaten.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha xperia cihazlara 6.0 bile gelmedi arvadını zkim..

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Yeni güncelleme + beta. Eyvahlar olsun. 4g'nin güncellemeyi bir süre iptal edeyim. Ne zaman güncelleme yapsam şarj bozulup diğer güncellemede düzeltiliyor. Gerçi bu cihazların özelliği bu, tester oluyorsun. Bu sebeple stabil sürümü çok gerekmedikçe bozmamak lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı

daha xperia cihazlara 6.0 bile gelmedi arvadını zkim..

Gelmemesi normal. Videoda Murat abinin belirttiği üzere Sony Android 7'yi kendi arayüzüne adapte edecek. Resmi Android 7 gelince Sony'nin kendi güncellemesini vermesi yılbaşını bulur. Videoda zaten görüleceği bazen uygulamadan falan atıyor. Çok kararsız şuan.

------------------------

Android one projesi ucuz olmasından ziyade Google'ın beta testçisi oluyorsunuz. İlk güncelelemeler size gelir. Ancak kimse deneyimlemediği için cihazın içine etmesi çok normal.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

5 te gelen material design,

6 da gelen izin isteği olayının gerektikçe istenmesi,

7 de gelen multiple screen 

iyi işler çıkarıyorlar :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

5 te gelen material design,

6 da gelen izin isteği olayının gerektikçe istenmesi,

7 de gelen multiple screen 

iyi işler çıkarıyorlar :D

Aksine yapacak yenilik bulamadıkları için Apple gibi kullanıcıların yaptığı çözümleri araklıyor. Apple'da Jailbreak tweaklerini sisteme eklemeye başladı yenilik bulamadığı için. İşlemciyi yavaşlatıp güç tasarrfuf modu, ekranı sarartıp gece modu vs. Google'da o hesap Cynagenmod jestlerini çalıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oha Google ram işini çözmüş.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Oha Google ram işini çözmüş.

Bunu yazıcaktım :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 2343 Toplam Mesaj: 23
android n android 7