Android O (Android 8) Tanıtımı Canlı Yayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=PiW2k-80Ruo

Google'ı tebrik etmek lazım. Tanıtımın güneş tutulmasının olduğu zamana denk getirilmesi ve Oreo bisküvinin güneş tutulmasına benzetilmesi vs ince düşünülmüş fikirler.

mkyb tarafından 21/Ağu/17 21:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Eclipse 2017 ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Acaba Oreo'dan bu dandiklik için ne kadar para cukladılar?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gözüme çarpan işe yarar ıvır zıvır olmayan özellikler :

-Videolar artık açılır pencere olarak oynatılabilecek. Samsung kullanıcılarının uzun zamandır kullandığı bir özellikti.

-Güncelleme ilk olarak Pixel ve Nexus cihazlar için gelecek. Android One'lar üvey evlat.

-Android 7'deki batarya tasarrufu daha iyi yapıldı.

-Uygulamaların konum kullanması azaltıldı.

-Uygulama önyükleme sürelerinde azalmaya gidildi.

-İşletim sisteminin sıfırdan açılış hızında iyileştirilmeye gidildi.

-Yeni emojiler geldi.

-Uygulamalar için otomatik veri doldurma geldi. Tek dokunuş ile Android adres, isim, mail vs bilgilerinizi kendi dolduracak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Güncelleme Nexus cihazlara verilmeye başlandı :

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

36.5mb mi. 

Boyut azmış baya, ne değiştirdilwr acaba 

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

bu kadar boktan bir işletim sistemini nasıl dünyaya pazarladılar hala aklım almıyor ya.

Dur be kadınnnn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Daha iyisi olmadığı için. 

Güncelleme 64bit cihazlara gelecek. Benim gibi Nexus 6'sı olanlar heveslenmesin.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı

bu kadar boktan bir işletim sistemini nasıl dünyaya pazarladılar hala aklım almıyor ya.

Hocam "boktan"ı açıklar mısın?

Anıl
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

1 saatte rehber açılmıyor. O yüzdendir bide rami fazla ama bi boka yaramıyor. O yüzdendir. Pis Android lanet Android :D 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    oinomaos bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

1 saatte rehber açılmıyor. O yüzdendir bide rami fazla ama bi boka yaramıyor. O yüzdendir. Pis Android lanet Android :D 

:) lanet gitsin androide de ben özellikle rex ten istiyorum.
    Neden? Çünkü bok at kaça acayip kıl olurum. Normalde adam gibi söylese eleştiri olacakken bok atıp kaçarsan kıl olurum.
    Önce bir göstersin iki kelimeyi bir araya getirebiliyor mu sonra IOS,Android,Windows neyse ondan sonra yazsın.

Anıl
Toplam Hit: 2278 Toplam Mesaj: 26
android