Android Vs Wp

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

arkadaşlar htc evo 3d telefonum var yaklaşık 16 aydır kullanıyorum fakat adreoidden skıldım ios deseniz ona keza farklı gelmiyor bu aralar wp cok canlı ve renkli arayüzü ile dikkatimi çekti sizce elimdeki htc evo3d cihazı nokia lumia serisinden 820 yada 720 gbi bir cihazla deiştirmelimiyim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ASLIYUCE
    ASLIYUCE's avatar
    Erkek

wp cok sacma geliyor bana. emin ol ondan da sıkılacaksın :D 

nokia 5110 arayuzu çok canlı diyorlar bi dene istersen :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

android 'ten nasıl sıkılırsın yaa. o kadar uygulama oyun vs. diğer hiçbi işletim sisteminde bulamazsın o kadar detay

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

rom atmazsan root yapmazsan uygulama yüklemezsen haklısın sıkılırsın hocam emin ol wp de daha fazla sıkılırsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Lumia 920 kullanıyorum hocam. Bilgisayarımda Windows 8, telefonda Wp 8 var. Gayet rahatım. Milyarlarca uygulama olsa ne yazar ben onu anlamıyorum. Amk aynı uygulamadan 100 tane var :D Wp8 de 1 tane var. Kullanıyorsun. Arayüzü hoşuma giden diğer kısmı. Basit kutucular değil android ve ios daki gibi. Daha canlı. Tavsiye ederim sana. Tabiki seçim senin hocam :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Lumia 920 kullanıyorum hocam. Bilgisayarımda Windows 8, telefonda Wp 8 var. Gayet rahatım. Milyarlarca uygulama olsa ne yazar ben onu anlamıyorum. Amk aynı uygulamadan 100 tane var :D Wp8 de 1 tane var. Kullanıyorsun. Arayüzü hoşuma giden diğer kısmı. Basit kutucular değil android ve ios daki gibi. Daha canlı. Tavsiye ederim sana. Tabiki seçim senin hocam :)

bende o şekilde kullanıyorum bilgisayar ve tel Windows 8. Gayet güzel işimi görüyor. Yeni bişeyler denemek istiyorsan diğerlerini zaten biliyorsan sıra windows 8'de.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

tabi sıkılacaksın playstation değil ya bu alet. telefon aç, mesaj at, ,internete gir, maillerini kontrol et başka ne bekliyorsunuz bu telefonlardan ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Lumia 820 kullanıyorum biraz sorunları var ama yinede tavsiye ederim. Güzel telefon, wp alacaksan kesin Nokia al ama

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

arkadaşlar peki lumia 720 mi yoksa 820 mi tercih etmeliyim?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

820 ve 920 de aynı işlemci var gayet iyi işlemciler, bunlarda 1 gb olan ram diğerlerinde 512 ve işlemciler de düşük. Ama oyun oynamam dersen hepsi aynı performansı verir günlük kullanımda. Zaten çok hızlı bir sistem

destination@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

arkadaşlar peki lumia 720 mi yoksa 820 mi tercih etmeliyim?

yüksek grafikli oyunlar ile işim olmaz diyorsan, diğer üst segment lumia modelleri ile yapabileceğin her şeyi 720 ile yapabilirsin. hatta öyle ki 720 nin kamerası ve ekranı 820 den, ince ve hafif yapısı ise 920 den iyidir.

temmuz ayında nokia büyük güncellemesi geliyor. (amber)

yıl sonunda microsoft full hd desteğini getiriyor (gdr3) ve 2014 başında ise windows phone 8.1 çıkıyor ve uygulama sorunu (ki aslında pek bir sorun yok) tamamen çözülecek deniyor microsoft tarafından.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 1441 Toplam Mesaj: 16