Arka Plan Silme Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Geçtiğimiz günlerde can sıkıntısına ufak bir proje geliştirdim. remove.bg tarzı sitelerin çoğu yüksek çözünürlüklü sonuçlar için ücret talep ediyor. Şimdilik hazırladığım siteye herhangi bir reklam koymadan hizmet vermeyi planlıyorum. https://switchand.click/bgremover site üzerinden aklınıza gelen önerileri bekliyorum :) henüz çok iyi sonuçlar vermese de ileride kendim eğittim dosyayı kullanacağım o zaman daha güzel çıktılar alabileceksiniz

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

eline sağlık güzel olmuş. masa üstünde dünya bayraklarının olduğu klasörden bir bayrak seçtim yükledim test etmek için sonuç bu :)

https://i.imgur.com/kwJteWZ.png

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

eline sağlık güzel olmuş. masa üstünde dünya bayraklarının olduğu klasörden bir bayrak seçtim yükledim test etmek için sonuç bu :)

Az önce aklıma bir fikir geldi işe yarar mı acaba

YouTube vs için bu görsel arka planı silecek ziyaretçilere hazır arka planlardan ekleme ve boyutlandırma gibi özellikler sunsam nasıl olur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

çok iyi 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    JpnTr bunu yazdı
    manglerman bunu yazdı

YouTube vs için bu görsel arka planı silecek ziyaretçilere hazır arka planlardan ekleme ve boyutlandırma gibi özellikler sunsam nasıl olur

canva v1.0 hayırlı olsun deriz yaparsan :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı
    JpnTr bunu yazdı
    manglerman bunu yazdı

canva v1.0 hayırlı olsun deriz yaparsan :)

Birkaç fikir var aklımda, şimdilik sunucu masrafları bel bükmüyor. İşler ilerlerse reklamsız ve ücretli üyeliksiz devam ettirmeyi istiyorum. Bağış gelmeye başlarsa her şeyi hallederiz :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

arada montaj işlerinde remove bg kullanıyordum ücreti beni bayıyordu. Eline sağlık hayat kurtarır bu proje teşekkür ederim

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

Yükleyeceğim fotoğraf maximum 500 kb mı olacak 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı

Yükleyeceğim fotoğraf maximum 500 kb mı olacak 

Şimdilik en yüksek 500kb fotoğrafı kabul edebiliyorum çünkü kiraladığım sunucunun özellikleri pek iyi değil. İleride bunu 1 veya 2 MB yapabilirim bağış gelirse

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

mesajım bulunsun. ürünlere dair arka plan silmem gerektiğinde remove.bg'ye gidip tek kullanımlık mailler ile sürekli yeni üyelikler açarak yüksek çözünürlüklü tek hak kullanıyorum. 

ama adamlarda bunun farkında olduğu için tek kullanımlık mail sitelerini kara listeye alıyorlar sürekli. 

görselleri saklama süresini kısa tutarak belki boyut anlamında 500 kb üstüne çıkabilirsin diye düşünüyorum hocam. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

mesajım bulunsun. ürünlere dair arka plan silmem gerektiğinde remove.bg'ye gidip tek kullanımlık mailler ile sürekli yeni üyelikler açarak yüksek çözünürlüklü tek hak kullanıyorum. 

ama adamlarda bunun farkında olduğu için tek kullanımlık mail sitelerini kara listeye alıyorlar sürekli. 

görselleri saklama süresini kısa tutarak belki boyut anlamında 500 kb üstüne çıkabilirsin diye düşünüyorum hocam. 

İşine yararsa çevrendeki arkadaşlarına da tavsiye edersen çok mutlu olurum. Fotoğraf boyutuna kısıtlama koyma sebebim disk boyutundan ziyade RAM ve işlemci yeterliliğiyle alakalı. 20 kişi aynı anda 2 MB fotoğraf yüklese VPS can çekişir :) Bu arada tüm işlemler benim sunucumda gerçekleşiyor, herhangi bir API kullanımı söz konusu değil

Toplam Hit: 1353 Toplam Mesaj: 16
arka plan silme arka plan