folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

Aşı Olanlar Yanetki Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

iş yerinde 19 yaşında cılız bir kızın kalbi durdu aşıdan 10 gün sonra, ama aşıya yüzde yüz bağlımı bilmiyorum. otopsi sonucunu ailesi bize belirtmedi.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    harddeath0070 bunu yazdı

iş yerinde 19 yaşında cılız bir kızın kalbi durdu aşıdan 10 gün sonra, ama aşıya yüzde yüz bağlımı bilmiyorum. otopsi sonucunu ailesi bize belirtmedi.

Hocam kesin emin olmadığınız şeyleri yazmayın. Millet zaten korkudan sıçıyor. Bunları görüp olmaktan vazgeçerler oluyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı

Dün biontech oldum olduktan 1 saat sonra olduğum bölgede ağrı başladı bugün sabah uyandığımda ağrı devam ediyordu şu an yeni yeni hafifliyor.

Bunun dışında bir etki görmedim henüz.

Merak eden olursa şimdilik kuş kalkıyor.. Verimini de test edersem söylerim :D

1 haftada at çükü gibi oldu 1 ay sonra ne olur artık 😁

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

pazar günleri ekstra spor yaparım ama aşıdan sonraki pazar başkaydı 6 km yürüdüm sonra bisikletle dağa vurdum dağ tepe 12 kmde öyle yaptım sonra kahvaltı yaptım tkrar dışarı çıktım çocuklarla oynadım

bir performans artışı söz konusu :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Mezantalac bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    PersonalJesus bunu yazdı

Dün biontech oldum olduktan 1 saat sonra olduğum bölgede ağrı başladı bugün sabah uyandığımda ağrı devam ediyordu şu an yeni yeni hafifliyor.

Bunun dışında bir etki görmedim henüz.

Merak eden olursa şimdilik kuş kalkıyor.. Verimini de test edersem söylerim :D

1 haftada at çükü gibi oldu 1 ay sonra ne olur artık 😁

tamam, şaka filan ama, Pi 'Pi olayını aşıya karıştırmayın. ^^`

şimdi inananlar olur, yüklenirler aşıya, stok kalmaz alüminyum. ^^`

~@~

yalnız @CaaGroup'un  bir önceki sayfada yazdıkları ilginçti.

@E2 , tedbirli olmak ile korkmak arasında fark var. tedbirli davranan insanlara da saygı duyarım. 

~@~

@Dj_Alper,  ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 25/Haz/21 13:48 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

pazar günleri ekstra spor yaparım ama aşıdan sonraki pazar başkaydı 6 km yürüdüm sonra bisikletle dağa vurdum dağ tepe 12 kmde öyle yaptım sonra kahvaltı yaptım tkrar dışarı çıktım çocuklarla oynadım

mesir macununu az ye  :)

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

mesir macununu az ye  :)

sadece kışın yiyom hacı :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Walla yorumları okuyunca Biontech yerine yalancı aşı yaptılar bize herhalde diye düşünmeye başladım ne vurulurken ne vurulduktan sonra hiçbir şey değişiklik hissetmedim kolumda :|

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

Bende BionTech oldum 2 saat önce hollanda'da henüz ağrı sızı vs birşey yok.

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Alfa aşı olmaz

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 15058 Toplam Mesaj: 178
aşı aşı etkileri aşı yan etkileri