folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askere Gitmemek.

Askere Gitmemek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    Savas ciktiginda askerlerin yarisi silah biraksa ordu da ic isyan ciksa daha mı iyi.Zaten ulkede ic savas ciksa askerlerin % 70 silah bırakacak zannımca.Lise kitaplarına gecmeyen benzeri olaylar da oldu zamanında.ismet pasa iyi anlatırdı yasasaydı!

Eminsin buna ?

yüzde 5 - 10 değil hemde yüzde 70 yani ?

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Dengbej bunu yazdı:
    Azygos bunu yazdı:

HanDsomE bunu yazdı:
    hoca eskiden vatan millet sakarya din namus vatan içindi askerlik ama şimdi tsk için bazı şerefsizlerin uşaklığı için saçma sapan şeyler için ( şahsi düşüncem) o yüzden askerlik 6 ay çok saçma geliyor bana yurt dışında askerlik  kaç ay acaba

hocam sana kessinlikle katılıyorum benimde sol gözüm % 90kusurlu askerlikten yırtabilirsem çokama çok sevinecem o gün ki kazaya:)savas ve savas ürünlerine karsıyım antimiltaristim ne derseniz diyin üzgünüm acımaz gerçekler

İkinizede katılıyorum arkadaşlar.

Bence vatan millet sakarya diyen diğer arkadaşalar düşünsünler bakalım şehitlerimiz kimin için hangi amaçla şehit oldu. Nedense ben hiç rastlamadım şöyle villası falan olan birirnin oğlunun şehit olduğuna, nedense hep fakir fukara vatandaşlarımız en zor yerkerde yapıyorlar. 

Arkadaşlar kuru milliyetçilik yapmayın biraz sorgulayın derim size. 

O zaman bir zahmet üçünüzde Bakanlar Kuruluna birer dilekçe gönderin Türk vatandaşlığından çıkmak istiyoruz diye.

sınırda elde tüfek uykusuz nöbet tutanlar siz böyle düşünüp askerden kaçmak için yol arayın diyemi nöbet tutuyor.

yazıklar olsun.. kanınıza karışan oksijene yazık, günah..

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:

O zaman bir zahmet üçünüzde Bakanlar Kuruluna birer dilekçe gönderin Türk vatandaşlığından çıkmak istiyoruz diye.

sınırda elde tüfek uykusuz nöbet tutanlar siz böyle düşünüp askerden kaçmak için yol arayın diyemi nöbet tutuyor.

yazıklar olsun.. kanınıza karışan oksijene yazık, günah..

Soysuz hocam bunlar, bosver. Antimilitarist olan denyo, arkana baksana yunan askere kaldirmis dalgayi son surat sizin eve dogru kosuyor. Hemde Bolt dan bile hizli.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turu
    turu's avatar
    Erkek

tahribata epey bi zamandır üyeyim..her sabah,gazete okur gibi ilk işim tahribatı açıp,aktif konuları sırasıyla bir okumak olur..sadece okur,çok nadir cevap yazarım..tartışmayı daha ziyade siz gençler arasında izlemek daha bir keyifli..ama bu hassas konuya yazmadan duramadım..aslında bu konuya yazmam gerekenin,çok ağır kelimeler olması gerekir diye düşünüyorum..hatta yaşıma yakışsa,küfür,hakaret v.s....bu topraklar için canını verirken bile;vatan sağolsun diyebilen insanların hatırasına,oğlu şehit olduğunda,bir oğlum daha var diye bağırabilen babaların hatırına,eşi şehit olan ama oğlum da asker olacak diyebilen anaların hürmetine....ne küfür,ne hakaret ne aşağılama,hepsi az gelir...düşüncesine saygı gösterilmesini isteyen bu zevat,sanırım benim ve benim gibi düşünenlerin de bu düşüncesine saygı göstermeyi de bilir...

yaş 46 ama...daha iş var :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

turu bunu yazdı:

tahribata epey bi zamandır üyeyim..her sabah,gazete okur gibi ilk işim tahribatı açıp,aktif konuları sırasıyla bir okumak olur..sadece okur,çok nadir cevap yazarım..tartışmayı daha ziyade siz gençler arasında izlemek daha bir keyifli..ama bu hassas konuya yazmadan duramadım..aslında bu konuya yazmam gerekenin,çok ağır kelimeler olması gerekir diye düşünüyorum..hatta yaşıma yakışsa,küfür,hakaret v.s....bu topraklar için canını verirken bile;vatan sağolsun diyebilen insanların hatırasına,oğlu şehit olduğunda,bir oğlum daha var diye bağırabilen babaların hatırına,eşi şehit olan ama oğlum da asker olacak diyebilen anaların hürmetine....ne küfür,ne hakaret ne aşağılama,hepsi az gelir...düşüncesine saygı gösterilmesini isteyen bu zevat,sanırım benim ve benim gibi düşünenlerin de bu düşüncesine saygı göstermeyi de bilir...

Sana abi diyebilirmiyim abi:) keşke senin gibi yazanlar daha aktif olsalar. 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu konunun başlığını " Askerden Kaçmak İstiyorum, Nasıl Yapabilirim" olarak değiştirerek işe başlamalısın öncelikle.

Yeteri kadar alttan alamamışsın.

Daha sonra da askere değil diskoya gider bir hava içerinde ve bu eda ile davranarak konu Türklük ve Vatan olduğu vakitte mangalda kül bırakmayacaksın ama yine sen en büyük vatansever olacaksın öyle mi?

Şimdi bak sevgili kardeşim.

Orada yüzlerce şehit bu vatan toğrağı için gözünü kırpmadan ölüyor, ne olursa olsun bunu vatanı için yapıyorsa,

Bu şehitler askere giderken güle oynaya gidiyorsa

Bu bir Hakimiyet ve Yüce bir Milli duygunun ürünüdür.

Seni suçlamıyorum

Herkeste bu milli duygu bulunmayabilir.

Ama en azından

Şehitlerin kemiklerini sızlatma,

Bu Vatan Internet başında kazınılmadı sevgili kardeşim.

Bilmem anlatabildim mi... (!)

+

Bir tarafları askerlik yapmayı kaldıramayan türk vatandaşları varsa aranızda,

Ortalıkta ben Türküm diye dolaşmasın.

Nasıl bir toplum olduk biz ya..

Yazıklar olsun.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turu
    turu's avatar
    Erkek
    nitrous,teşekkür ederim kardeşim..fazla aktif olmamamın başlıca sebebi,kendimi tahribatta dinozor gibi hissetmem..kuşak çatışması tereddütü anlıyacağın:)

yaş 46 ama...daha iş var :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek

askerden kacmak isteyen kim varsa taa .........! ne zaman boyle etek giyer cikar ben askere gitmiyorum derse ozaman saygi duyarim bu insan giysisi giyen  hayvanlara...VATAN UGRUNDA OLENLER OLDUGU ICIN VATANDIR ONU KUTSAL YAPAN UGRUNDA DOKULEN KANLARDIR!!!

http://img.skitch.com/20090911-c1ppkphmmggb6i76hw3g62gw3s.jpg

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

turu bunu yazdı:
    nitrous,teşekkür ederim kardeşim..fazla aktif olmamamın başlıca sebebi,kendimi tahribatta dinozor gibi hissetmem..kuşak çatışması tereddütü anlıyacağın:)

Hocam elini korkak alistirma, bak bizde 32 yasindayiz ama kani bozuk veled-i zina lar ile ugrasiyoruz.

@serenat: bu kani bozuklarin adresi varsa soylede etek ve jartiyer gonderelim. Belki giymek istiyordur ama parasi yoktur.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:

Savas ciktiginda askerlerin yarisi silah biraksa ordu da ic isyan ciksa daha mı iyi.Zaten ulkede ic savas ciksa askerlerin % 70 silah bırakacak zannımca.Lise kitaplarına gecmeyen benzeri olaylar da oldu zamanında.ismet pasa iyi anlatırdı yasasaydı!

sen ne diyorsun ya ? ne kaçması %70 miş.Bir tarafınızdan atmayı cok iyi biliyorsunuz.illaki yıpratacaksınız orduyu.

arkadaşım sende güzel güzel git askerliğini yap.Askerlik milletimizin şanındandır böyla kaytarmaya calışma.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
Toplam Hit: 14299 Toplam Mesaj: 106