folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Askerinizi Uğurlayın

Askerinizi Uğurlayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Haci benim kuzen acemi birligini orada yapti , 1hafta once tamamlayip sirnak a gitti...12 boluk var 1-2. bolukler turistik yerlerde koruma oluyor falan digerleri doguya sinira gidiyorlar...Egitimleri cok agir,zaten agir olmasi gerek...eger 10-11-12 gibi boluklere dusersen egitim alaniniz kalacaginiz yerde 2-3km otede yuru yuru bitmez...onun disinda komutanlar falan iyimis ,gerci yarisi bizim akrabaydi :D  ...sen ustune duseni yaparsan sorun olmaz haci...birde ezdirme kendini ...aslen adanaliyim falan de,ciddi komutanlar falan tutar seni ;)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    Allah kolaylık versin abi inş teskere haberinide okuyacaz buradan =)

Zugzwang
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Demodor bunu yazdı:
    -----------------------------

Zokoro bunu yazdı:

torunlarım askere gidiyo ben hala burdayım böğrenciliğe dewam :F

sende gidiceksin nasıl olsa :)) 

Tsk'ya yar etmem kendimi :|

1. sınıftan iki ders war bu sene vermezsem sınıfta kalırım ordan geldi bir yıl kalır bi de 3 yıl :| etti 4 yıl :C

onlarda da ders takarsam 30 yaşında askerdeyim :| ordu diye bi kawram kalmaz :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zagrub
    Zagrub's avatar
    Erkek
    way jandarma ha! benimde canakkale jandarma idi 23 ünde gidiyordum ama ertelettim ögrencilişk hayatı üniv gitcem karar verdim sana hayırlı teskereler tertip :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    Allaha emanet ol birader.. biter.. inş. hayırlı tezkireler.. abimde gitti gerçi oraya gitmedi de hemen geldi :=) özgürlük uzun sürmedi :D senn içinde hemen geçer zaman inş.

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    Allah hayırlısıyla tez zamanda bitirmeni nasip etsin.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    vayt askerim benim torunlarim ustum olacak be arkandan gelicem bende ustum olurda karsilasirsak kiyakgecersin artik :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    yolun açık olsun kardeşim... kendine dikkat et.. binlerce terörist vurman ve bizi onurlandırman dileğiyle kardeşim...

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    güle güle mehmetçik yolun açık olsun.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aydin_aydin_
    aydin_aydin_'s avatar
    Erkek
    selametle kardeşim...
Toplam Hit: 4225 Toplam Mesaj: 37