folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Atlattığım Kaza

Atlattığım Kaza

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocalar, bugün gece, saat 3 gibi motor ile eve dönüyordum. 

Konya'yı bilenler bilir, yolları hep düzdür, kolay kolay çukur, iniş çıkış bulamazsınız. O yüzden motor ile biraz kolay oluyor işimiz. 

Neyse, eve giderken bir ara sokak var, mecburen geçmem gereken, normal bir şekilde yolumdan seyrediyordum. Hava zifiri karanlık, bir de o sokakta ışık yok. Hızım da 65-70 arasıydı. 2 bina arasından geçerken ne olduğunu anlayamadan bilincimi kaybettim ve 4-5 saniyelik bir şokun ardından kendime geldim. İlk kaza yapışım değil ama böylesi ilk defa başıma geliyordu.

Meğer şu telefon kablolarından ( http://i.imgur.com/EmYjXcp.jpg ) iki bina arasına çekmişler ve o kablo güneşten mi artık nedense yolun ortasına, motor üstündeyken boyun seviyeme kadar inmiş. Boynuma dolanmış ve ben o kabloyu bir sapan gibi germişim, motoru da bırakmam ben kaza yaparken, bırakmadığım için motorla beni geriye fırlatmış. Bilinci kaybedince kafayı dik tutamadığım için kurtulmuşum. 

Biraz önce gündüz gözüyle gittim baktım, halen duruyordu o kablo orada ve sanırım bağlı olduğu yerden birazı kopmuş. 

Şimdi ben hukuki olarak ne yapabilirim. Boynumun derisini soymuş, izi var. Dava açmak istiyorum. Sonuçta onun çevresi plastik zırhlı olmasaydı ve direkt bir tel olsaydı ne olacaktı? Şah damarı %200 parçalardı, yanlış mıyım? Gecenin 3'ünde kimse de yoktu, kan kaybından muhtemel olarak hayatımı kaybederdim. 

Sabah da gelip kabloyu yok edip üstüme toprak atarlardı büyük ihtimal. Sebep? Motordan düştü, kan kaybı :) 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Hastaneye gidip saglik raporu alıyorsun,sonra da şikayetçi olup dava acıyorsun.

Koca hestiy aya bedenem ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Gene ülkeye küfür edesim geldi. Zamanında taksim meydanında gencecik bir kızın başına camekan düşmüştür, bir sürü fanksiyonunu kaybettiydi kız.

Böyle bir ülkedeyiz işte, kafana saksı düşer ölürsün, yaya geçidinde araba insana yol vermedi diye küfür edersin sonra bıçaklanırsın. Hayatta kalmaya çalışmak lazım.

Çok büyük geçmiş olsun. Türk telekomun angutluğu olabilir. Dava açılır ama çok uğraşman lazım. Biliyorsun hak aramak bile parayla ve zaman ısrafı ile bu ülkede.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

telefon şirketinin taşeron firmasına dava açman lazım o kablolar onların sorumluluğunda

telefon şirketi veya belediyenin sorumluluğu yok

tazminatla sonuçlanır mı bilmem

tek bilmen gereken burası türkiye ve herkes tesadüfen yaşıyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Gene ülkeye küfür edesim geldi. Zamanında taksim meydanında gencecik bir kızın başına camekan düşmüştür, bir sürü fanksiyonunu kaybettiydi kız.

Böyle bir ülkedeyiz işte, kafana saksı düşer ölürsün, yaya geçidinde araba insana yol vermedi diye küfür edersin sonra bıçaklanırsın. Hayatta kalmaya çalışmak lazım.

Çok büyük geçmiş olsun. Türk telekomun angutluğu olabilir. Dava açılır ama çok uğraşman lazım. Biliyorsun hak aramak bile parayla ve zaman ısrafı ile bu ülkede.

Hocam dediğin gibi, dava açsan, kimi kime şikayet ediyorsun, it iti ısırır mı? 

Bir de bunun dava açmasıydı, dosya masrafıydı bir yığın masrafı çıkacak. 

Ama ciddi anlamda ölüme her an her şekilde çok yakınız bu memlekette. Araba çarpsa, ya da ne bileyim bir yere girsem hızlı gittiğim vakit, cidden o kadar koymaz sanırım. "Hata bende" der geçerim. 

Ama böyle pisi pisine oracıkta kan kaybından ölseydim ne olacaktı? Çok sağlam küfürü hak ediyorlar. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

Kardesim buyuk gecmis olsun. Hukuki olarak saglik raporu sart, dedikleri gibi. Birde yerel yada ulusal basina bildirebilirsin, sabaha dek baygin kalmisim hastaneye kendi imkanlarimla gittim dersen haber niteligi tasir. Tekrar tekrar gecmis olsun.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Hocam dediğin gibi, dava açsan, kimi kime şikayet ediyorsun, it iti ısırır mı? 

Bir de bunun dava açmasıydı, dosya masrafıydı bir yığın masrafı çıkacak. 

Ama ciddi anlamda ölüme her an her şekilde çok yakınız bu memlekette. Araba çarpsa, ya da ne bileyim bir yere girsem hızlı gittiğim vakit, cidden o kadar koymaz sanırım. "Hata bende" der geçerim. 

Ama böyle pisi pisine oracıkta kan kaybından ölseydim ne olacaktı? Çok sağlam küfürü hak ediyorlar. 

kazanırsan bütün mahkeme masraflarını karşı tarafa ödetiyorsun,haberin olsun.

Koca hestiy aya bedenem ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Hocam hangi mahalle sokak ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

15 günden az iş göremezlik raporu, sürekli sakatlık durumun ya da psikolojik olarak etkilendiğini gösteren rapor olmazsa bi cacık olmaz hacı. boşuna ben gibi dava açıp mahkeme adliye karakol kumpasına gelme.

araç çarptı bana da eleman alkollüydü büyük ihtimal de. vurdu kaçtı. direkt şikayetçi oldum. adliyedeki hemen rapora baktı 5 gün. git dedi bunu 15 gün yaptır yoksa bi cacık çıkmaz. geri gittim hastaneye pratisyen 5 gün vermişti acilden daha fazla rapor veremem diye. poliklinikten alıırsın rapor dedi. polikliniğe gittim o an kaç gün aldıysan o kadar alabilirsin fazlasını sonradan alamazsın dediler. bu arada da ayak alçıda dolanıyom mk.

lanet ettim gitti. Allah kimseyi karakol-polis-mahkeme ile uğraştırmasın.

şikayet edersin ama bişey çıkacağını zannetmem.

yanlız valla iyi atlatmışsın git bi hayır falan yap hocam. ölümden dönmüşsün resmen.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam  verilmiş sadakan varmış.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam, yukarıda söylenilen gibi Köpek Köpeği Isırmaz. 

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
Toplam Hit: 4760 Toplam Mesaj: 40