Autocad İstek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Bu akşam bir proje çalışması yapıp işleme koymam gerek ve AutoCAD programım yok. 

İnternetten aradım ama pek güvenemedim açıkçası. Varsa bilen eden ekleyen, indirelim.

Windows 8 / 64 bit

AutoCAD 2008 istiyorum, yoksa da her türlüsü olur.

Teşekkürler.

EKLEME: TOrrent olursa sevinirim.

NaZi_ tarafından 03/Mar/16 18:07 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Bu site güvenlidir. ama 2008 var mı bilmiyorum.

http://www.fullprogramlarindir.com/autodesk-autocad-v2016-full-32x64-bit-sp1-indir2in.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

http://www.fullprogramlarindir.com/autodesk-autocad-v2016-full-32x64-bit-sp1-indir2in.html

Bir de torrent istiyorum hocam. Düzelttim konuyu. Eyw

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    NaZi_ bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Bir de torrent istiyorum hocam. Düzelttim konuyu. Eyw

sitede bulut linkleri var. beklemeden son hız indirebilirsin. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

2015 istersen kendi orjinal download managerının linki: http://we.tl/LWmuUnQbOu

seri nosunu da pm atıyorum ama education hesabından aldığım için kısıtlama var mı yok mu bilmiyorum.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bende 2011 sürümü var. ancak buraya o dosyayı nasıl koyuyoruz paylaşayım.

hatta öğrenirsem yeni konu açıp program paylaşımı yapalım.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

2015 var Dilerseniz pm alayım hocam

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

öğrenci ise zaten autocad son sürümünü veriyor keyde veriyor 3 yıl lisanslıyor. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

beyler bana da lazım 2012 olsa iyi olur veya üstü. öğrenci lisansı falan olan var mı? sürekli kullanılacak o sebeple sağlam crack veya lisanslı olması önemli.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

hala arıyosan ulaş bana. lisans olayını da hallederim crack sorunun olmaz

2016 sürümünü öneririm stabil calısıyo 2015 in biraz kastığı makinede rahat calıştığını gördüm. ünivdeki bilgisayarlarda 2016 ya geçtik dün ve bugun tamamen bitti.
    education lisansı alabilirsin hiçbir sıkıntı cıkmıyo kısıtlama olduğunu görmedim kısıtlama varsa da biz o özellikleri kullanmadığımızdan olabilir. onun dısında acad ın indirme yöneticisini kullan gayette hızlı torentle crack le uğrasmazsında. yapamazsan da dediğim gibi ulaş.. 

2012 yi isteyen olmus sanırım onuda kullanıyorum crack olayında yardımcı olurum

csabanci tarafından 04/Mar/16 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

Evrim içi mürit..laugh is live..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

yeni konu açmayam dedim
    varsa hocalar saglam full sağlam win7 /64bit -2018 link alabilir miyim ?
    2 tane indirdim fos cıktı :@

PEAK tarafından 05/Şub/18 21:38 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
Toplam Hit: 1542 Toplam Mesaj: 12
autocad 2008