folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Baskomser Okan Arslan Aradı Sözde Ama Dolandıramadı Amman Dikkat

Baskomser Okan Arslan Aradı Sözde Ama Dolandıramadı Amman Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

düşündüm de

Karsıdaki: Ben başkomser Okan

Biz: Söyle Evladım ben de emniyet müdürü Hasan... :):)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

+359893781509

banada bugün bulgaristandan bu numara çağrı bıraktı (: dolandırıcılık olduğu için haliyle dönüş yapmadım. bu gibi numaralardan arayanlar vs vs olursa sakın dönüş yapmayın sonra vah kontörüm gitti vah faturam geldi ay sonu göz yaşlarımı tutamadım demeyin :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

beni neden aramıyorlar :(

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

blackace bunu yazdı:
    -----------------------------

+359893781509

banada bugün bulgaristandan bu numara çağrı bıraktı (: dolandırıcılık olduğu için haliyle dönüş yapmadım. bu gibi numaralardan arayanlar vs vs olursa sakın dönüş yapmayın sonra vah kontörüm gitti vah faturam geldi ay sonu göz yaşlarımı tutamadım demeyin :D 

Hacı aynı numara benzer ( Yada aynı silmişim numarayı ) bi numara günde en az 2 kez arıyor beni hatta telefon rehberime sapık diye kaydetmiştim :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

Geçende kardeşim telefonunu evde bırakmış. Baktım biri arıyor. Açtım. Ben polis memuru bilmemne. Aklıma hemen bu olaylar geldi. Neyse bişeyler dedi, bu telefon benim değil kardeşimin dedim. Kardeşinin adı ne dedi. Polis olan sensin sen bilirsin dedim, kardeşin şimdi nerde dedi, nası polissin neden bilmiyorsun vb şeyler söyledim telefonu yüzüne kapattım. Akşam Kardeşim eve geldi . Meğer okulda bi arkadaşını bıçaklamışlar bacağından . Tanık varmı demiş polis hastanede. Bizimkinin numarasını vermiş arkadaşı.  O yüzden aramış :) Ben de bu sayde ***e gelmiş oldum :D Ama bişey olmadı sonunda tabiki ...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:

Geçende kardeşim telefonunu evde bırakmış. Baktım biri arıyor. Açtım. Ben polis memuru bilmemne. Aklıma hemen bu olaylar geldi. Neyse bişeyler dedi, bu telefon benim değil kardeşimin dedim. Kardeşinin adı ne dedi. Polis olan sensin sen bilirsin dedim, kardeşin şimdi nerde dedi, nası polissin neden bilmiyorsun vb şeyler söyledim telefonu yüzüne kapattım. Akşam Kardeşim eve geldi . Meğer okulda bi arkadaşını bıçaklamışlar bacağından . Tanık varmı demiş polis hastanede. Bizimkinin numarasını vermiş arkadaşı.  O yüzden aramış :) Ben de bu sayde ***e gelmiş oldum :D Ama bişey olmadı sonunda tabiki ...

:D

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

beni arasınlar ya

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hiç bir polis turkcell kullanmaz :D

aveacı onlar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

hiç bir polis turkcell kullanmaz :D

aveacı onlar

Telsiz niyetine kullanıyolar avea kamu hattını bilirim :D

+

Heykır okan olmasın la bu arayan o_0

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SMYRNA
    SMYRNA's avatar
    Erkek

Benide başkomiser selami ?! aramıştı:)...

Bunlar tamam da şu 0805 li hatlardan nasıl kurtulacağız canıma tak etti iş ve ev telefonu günde 10 kere çalıyor...

İzmirin denizi kız, kızı deniz Sokakları hem kız hem deniz kokar.
Toplam Hit: 10488 Toplam Mesaj: 35