folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beden Dışı Deneyi.

Beden Dışı Deneyi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    _Dert_ bunu yazdı

Başlangıc için ne yapmak lazım...

Hocam birsuru yontem var fakat her yontem herkeste ise yaramiyor. birkac yontem denersin sana en yakin olani denersin. ben kendi buldugum yontemle cikiyorum. kisaca anlatayim;

*Oncelikle niyet cok onemli, dikizleme amacli veya kotu bir amaca sahipsen cikmayi unut bosu bosuna denemis olursun. yani oncelikle yapilmasi gereken nefsi kontrol etmek. kendinizi sadece deneyimlemek amaciy guderek cikabilrsiniz.

*Gece yatmadan once kendinizi iyice yorun, o gun spor yapabilirsiniz.

*Yatmadan once kendinizi astrale cikacagim diye sartlayin.

*Saati sabah 5 e kurun ve uyuyun.

*Alarm caldginda alarmi kapatmak icin uyanin, buradaki mantik o saatte beyin tamamen dusuncelerden arinmis ve bs durumdadir yani beta bilinc seviyesindedir ve bizim yapmamiz gereken thetha yani rem fazina girerken bilincimizi acik tutmak. 

*Alarmi kapattigimizda normal yatmaya devam edin, cok uykunuz var ve tekrar uykuya dalmak uzeresiniz, iste bu sirada direnebildiginiz kadar direnin uyumamak icin, ama hicbiryerinizi kipirdatmayin. 

*Sadece yuksekten uctugunuzu hayal edin, sehrin uzerinden uctugunuzu dusunun. 

*Dikkat: bu kisim en onemli noktadir; Siz gozleriniz kapali, ic kipirdamadan uctugunuzu dusunurken bir anda bosluga dusuyormus gibi hissedeceksiniz veya bu his birden yukari cekilme hissi de oalbilir. bu asamada panik yapmamaniz cok onemli panik ve korku varsa aninda vucuda geri donersiniz.

*Cikis esnasinda kendi kalp atisinizi cok yuksek sesle duyabilirsiniz, gozlede ve dislerde basinc, kulaga esen ruzgar ugultusu ve cinlama basliaca cikis belirtileridir. bunlar olurken korkabilirsiniz, endiseye gerek yok.

*Bu belirtiler olusurken sakin kalabilirseniz ki kalp atisiniz tavan yapcak birden bir rahatlama hissedeceksiniz, havada suzuluyor hissi olusacak, bu his bir sure devem edecek goruntu kapkaranliktir ilk basta, sabirli olu genelde rahatlama hissinden 2-3 dk sonra goruntu gelmeye basliyor. 

*Gorutu geldikten sonra oha amk noluyoz diyebilirsiniz, keske yanimda kameram olsada resim ceksem diyebilirsiniz. Bilincinizn tamamen acik oldugunu ve astralde oldugunuzu tamamen bileceksiniz. 

*Eger goruntu gelmezse bir sure daha bekleyin hala gelmiyorsa icinizde bir korku var demektir. daha sonra yeniden deneyin.

*Ciktiginizda kademeli olarak kosara yuksek ziplama yapabilirsiniz, zipladiginizda bina boyu zipladiginizi gorunce altiniza etmeyin :D daha sonra ucmalar basliyor cunku :D ama 

*Goruntu geldiginde cok heycan yapmamaya dikkat edin ve yavas hareket edin ani hareketler goruntunun tekrar gitmesine ve vucuda donmeye neden olur. 

Sorusu olan sorsun cevaplayacagim.

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Diyelim çıktık, ucuyoruz geziyoruz filan falan gördügümüz yada hissettiğimiz şeyler beynimizin içindeki hayal mekanizmasından ibaretmi ? yoksa bildigimiz materyal ortammı ? mesela çıkış gerçekleşti diyelim o esnada uyanık olan bir insanın yanına gittigimizde onun gördügü duydugu şeyleri eşit zamanda bizde görebilir, duyabilirmiyiz ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Millet uzaydan canlı yayın yapıyor.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Diyelim çıktık, ucuyoruz geziyoruz filan falan gördügümüz yada hissettiğimiz şeyler beynimizin içindeki hayal mekanizmasından ibaretmi ? yoksa bildigimiz materyal ortammı ? mesela çıkış gerçekleşti diyelim o esnada uyanık olan bir insanın yanına gittigimizde onun gördügü duydugu şeyleri eşit zamanda bizde görebilir, duyabilirmiyiz ?

aslinda cok guzel bir soru. astrale ciktiginda iki ihtimal vardir, ya astral boyuta ciakrsin ya da materyal boyutuna (3.boyut). buna sen karar veremiyorsun, belki de bu konularda kendini cok gelistirmis insanlar yapabiliyor fakat bunun icin yillarin deneyimi gerek. astral boyuta cikarsan gorduklerin karsisinda kucuk dilini yutmuscasina hayranla bakarsin etrafa. etrafi normalde uyanik oldugundan cok daha net, ok daha genis ve cok daha renkli gorursun, hatta burasi mi gercek orasi mi gercek diye afalalrsin. 3. boyuta cikarsan o an orada olanlari gorursun. beynin kurabilecegi seyelr degil bunlar. benim astrale baslama nedenim zaten butarz bir olay oldu. exiokda tanistigim bir kadin bana bir gun boyunca ne yaptigimi, hatta tuvalete hangi sarkiyi soyledigime kadar herseyi anlatti. bana astrali ogreten de o oldu. 

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

aslinda cok guzel bir soru. astrale ciktiginda iki ihtimal vardir, ya astral boyuta ciakrsin ya da materyal boyutuna (3.boyut). buna sen karar veremiyorsun, belki de bu konularda kendini cok gelistirmis insanlar yapabiliyor fakat bunun icin yillarin deneyimi gerek. astral boyuta cikarsan gorduklerin karsisinda kucuk dilini yutmuscasina hayranla bakarsin etrafa. etrafi normalde uyanik oldugundan cok daha net, ok daha genis ve cok daha renkli gorursun, hatta burasi mi gercek orasi mi gercek diye afalalrsin. 3. boyuta cikarsan o an orada olanlari gorursun. beynin kurabilecegi seyelr degil bunlar. benim astrale baslama nedenim zaten butarz bir olay oldu. exiokda tanistigim bir kadin bana bir gun boyunca ne yaptigimi, hatta tuvalete hangi sarkiyi soyledigime kadar herseyi anlatti. bana astrali ogreten de o oldu. 

hocam exiok nedir? bir de tüm gün boyunca astralda kalması mumkun değil gibi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

mexica da yazmaya calustim ama parmaklarim dinlememis anlasilan :) tum gun dedigim kadin ara ara cikip gelmis yanima.

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bir yaşıma daha girdim. ilk defa duyuyorum bu adı .

buna benzer şeyler okumuş görmüştüm ama denendiğini hiç duymamıştım

aslında birçok filmde görmüşsünüzdür. öldüğünüzde ruh çıkar kendine bakar. bunun yaşarkinki versiyonu :)

zaten dünya kadar  evliya belgeseli izlemiş olarak zaten çok süpriz birşey olmadı benim için çok fazla anlatılan bir olaydı.

Bu durumun sadece o kişilere mahsus birşey olduğunu düşünmüştüm

Tanrılar okulunda bu konudan bahsediyordu.

bir adam var karısını aldatan. bu birisiyle birlikte bedeni duruyor ruhuyla yolculuk yapıp kendini izliyordu

arkadaş inglizce kaynak vermiş türkçelerinden ekleyeyim

http://www.simgesel.com/node/astral_seyahat

dini açıklaması

http://www.sorularlaislamiyet.com/qna/15847/astral-seyahat-nedir-insan-uyku-halinde-baska-insanlarin-ruhlari-nasil-gorusebiliyor.html

sözlüktekiler

https://eksisozluk.com/astral-seyahat--36385?p=2

çok müthiş merak etmeyle birlikte bayağı korkunç  birşey. şimdi denesem mi acaba

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı

mexica da yazmaya calustim ama parmaklarim dinlememis anlasilan :) tum gun dedigim kadin ara ara cikip gelmis yanima.

Yazılarını okuduğum birisi başkasının rüyasını girebildiğini söylüyordu ,

kedilerin kendisini görebildiğini söylüyordu,

aynada kendini mum alevi gibi gördüğünü söylüyordu...

Böyle garip deneyimler oldu mu sizde de ? 

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Enerji israfı,boş iş,yalan,dolan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

olum adam astrale çıkıyom diyor amk bu ne kimse de oha dememiş.

lan böyle birşey mümkün değil amk. bedenden ayrı bir varlık kabul edilemez, bi de onemli olan niyet demiş.

"niyet ettim allah rızası için astrele çıkmaya"

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
Toplam Hit: 9592 Toplam Mesaj: 98