Beyaz Eşya Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Hocam vestel de yönetici olarak çalıştım. Personel indirimi yaptırırım vestel alıcaksan bana ulaş :) 

bamboocha tarafından 01/Eki/18 21:03 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Komple Hotpoint aldim gayette uygun denk geldi 1 ay once gayet kaliteli cokta sessiz çalisiyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Lg buzdolabı, çamaşır makinesinden gayet memnunum.

Electrolux kurutma makinesi 1. Yilinda bozuldu ve bu kadar boktan bir servis hiç gormedim hayretler içerisindeyim. 

Arcelik, vestel kapıdan sokmam. Yerli malı ayağına yabanci telefonlara ek vergi taleplerini unutmayın, unutturmayın. Yan sanayicilerini, tedarikcilerini de zikmeye çalışıyorlar.

Samsung ve. Baymakin kliması var ve gayet memnunuz onlardan da. 

Yikama grubunu 3 yil.omce elektrolux aldik hanim acayip memnun iyiki diyor hep yiksmssi filan mukemmel

Hocam bu model var,

https://www.hepsiburada.com/electrolux-edh3684pw3-a-8-kg-kurutma-makinesi-isi-pompali-p-MTELECEDH3684PW3

Alalı 1 sene olmadı, 2 hafta önce motoru bozuldu.

Servis geldi, motoru bozulmuş dedi.

Eee dedim, benim yapacağım bu kadar, sizi arayacağız dedi.

2 haftadır motor ne zaman gelecek, ne zaman yapacaklar öğrenemiyoruz bile. Tek söyledikleri motor electroluxten gelecek, biz sizi arayacağız, biz göremiyoruz cart curt.

Hayatımda gördüğüm en BOKTAN servis, birdaha mümkün değil almam.

Ürün elektronik, bozulabilir ona sözüm yok. Ama bu kadar boktan bir servis böyle bir markaya yakışmıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

8 sene önce yeni eve taşındık.

Bosch buzdolabı aldık çok memnunuz. LG çamaşır makinesi aldık yine annem memnun..

TV Samsung aldık çok memnunuz TV'de zaten Samsung, LG, Sony dışına çıkmamaya çalış..

Bulaşık makinemizde sorun yoktu değişmedik o da 15 senelik filan Beko..

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Lg buzdolabı, çamaşır makinesinden gayet memnunum.

Electrolux kurutma makinesi 1. Yilinda bozuldu ve bu kadar boktan bir servis hiç gormedim hayretler içerisindeyim. 

Arcelik, vestel kapıdan sokmam. Yerli malı ayağına yabanci telefonlara ek vergi taleplerini unutmayın, unutturmayın. Yan sanayicilerini, tedarikcilerini de zikmeye çalışıyorlar.

Samsung ve. Baymakin kliması var ve gayet memnunuz onlardan da. 

Yikama grubunu 3 yil.omce elektrolux aldik hanim acayip memnun iyiki diyor hep yiksmssi filan mukemmel

Hocam bu model var,

https://www.hepsiburada.com/electrolux-edh3684pw3-a-8-kg-kurutma-makinesi-isi-pompali-p-MTELECEDH3684PW3

Alalı 1 sene olmadı, 2 hafta önce motoru bozuldu.

Servis geldi, motoru bozulmuş dedi.

Eee dedim, benim yapacağım bu kadar, sizi arayacağız dedi.

2 haftadır motor ne zaman gelecek, ne zaman yapacaklar öğrenemiyoruz bile. Tek söyledikleri motor electroluxten gelecek, biz sizi arayacağız, biz göremiyoruz cart curt.

Hayatımda gördüğüm en BOKTAN servis, birdaha mümkün değil almam.

Ürün elektronik, bozulabilir ona sözüm yok. Ama bu kadar boktan bir servis böyle bir markaya yakışmıyor.

Dogrudur hocam motor isi  sikinti yedek parcalar isvicreden mi ne geliyor denmisti dogrudur mutlaka sikonto yasayanlarda coktur

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Almadan bi fiyat karsilastir. Orta seviye urun alcana buradan ust seviye urunu ayni fiyata alabiliyorsun.

www.asilev.com.tr

Guvenilir firmadir. Pazarlik yapabiliyosan 100 200 dusuyolar.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

boş önermiyorum

gri ve pahalı serilerden aldık evlenirken.

fırın pasanıyor - servis geldi ıslak bezle silinmiş dedi. garantiye girmez dedi. ulan fırın bu neyle silincek. bilmem kaç paraya ozel silme sıvısı varmıs

buzdolabındaki sebze meyve cok cabuk bozuluyor - alet sogutuyor ama bozuyor erkenden.

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Bu nasıl bir pimpiriklilik yahu :S

LaNCeLoT tarafından 02/Eki/18 03:18 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasyn
    yasyn's avatar
    Erkek

2 Sene önce baya bir araştırmıştım. Buzdolabı LG gayet iyi ancak arada bir ses yapıyor 15 dk falan. 

LG GC-B559PLCZ A++

Bulaşık makinesi olarak kesinlikle ve kesinlikle Electrolux'ü öneririm. İçi çelik ve sessizliğine inanamadım. Ayrıca kısa yıkama programında electroluxden daha iyi yıkayan yoktu o dönem. Electrolux ESF5531LOX A++ gibi bi modeldi 

Çamaşır makinesi de LG (burada direct drive teknolojili olanı almanı tavsiye edicem motor direkt kazana bağlı ve sarsma yapmıyor) o da çok sessiz ve sağlam. LG F2J5TNP7S A+++ 8 kg 1200 Devir

Bunların haricinde TV olarak büyük birşey istiyorsan (ki 55" üzeri almanı öneririm) Phillips önerebilirim. Ayrıca Samsung (usb diskten en çok format destekleyen marka, ancak android alacaksan bunun pek bi önemi yok yükle VLC'yi geç) 2.tercih. LG'nin arayüzü çöp geliyor bana.

Bu söylediklerim zamanında en iyi f/p ürünleriydi. ama içlerinden en memnun kaldığım Electrolux bulaşık makinesidir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

1 temmuz da evlendin vestelden 1 defa servis kazığı yediğimden birdaha evime asla Türk malı almıyacağım degim hazinda buzdolabı bulaşık ve çamaşır kakinelerini pazarlıkla 5000 TL ye aldım 15 gün öncede kurutma makinesini 2500 e aldım gayet memumum çalıştıklarını hissetmiyoruz bile Bosh aldım kafam rahat hacı. ne alırsan al pazarlık yap 

Yav he he
Toplam Hit: 3214 Toplam Mesaj: 35
beyaz eşya