Bimeks Online Alışveriş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek

Müridler, bimeksten online alışveriş yöntemiyle bir notebook almak istiyorum. Daha önce bimeksten online alışveriş yapan var mı? Varsa memnun kaldı mı kalmadı mı? kargo vb.

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

bulunduğun yerde bimeks yok galiba

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

abi abinindukkani.com dan almıyorsun laptobu kocaman bimeks den alıyorsun :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

bulunduğun yerde bimeks yok galiba

var da üşendim gitmeye :D kargo süresi kısaysa ve kargo sorunsuz şekilde geliyosa filan diye online alıvereyim dedim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

abi abinindukkani.com dan almıyorsun laptobu kocaman bimeks den alıyorsun :)

güvenilirliğinden şüphem yokta işte. daha önce alan varsa kargo süresi ortalama ne kadar sürede geldi cart curt bi sorayım dedim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

bazen şu oluyo bimeks te iki kere oldu bana

bi ürün görüyosun piyasa fiyatının 10% una falan. alıyosun sonra "stokta yok" diyip paranı iade ediyolar. ilkinde eleman yanlış girmiş falan sanmıştım. ama sonra aklıma şey geldi, bu şekilde 300 liradan bin sazan atlasa benim gibi bunların parasını bi gece tutsalar 2-3 elemanın maaşını çıkarıyolar falan

onun dışında bimeks bi dakka falan var kuryeyle getiriyo

bide 3d kullanmazsan sipariş onayı için 1 gün falan bekletebiliyo. 3d kullanıver

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

bazen şu oluyo bimeks te iki kere oldu bana

bi ürün görüyosun piyasa fiyatının 10% una falan. alıyosun sonra "stokta yok" diyip paranı iade ediyolar. ilkinde eleman yanlış girmiş falan sanmıştım. ama sonra aklıma şey geldi, bu şekilde 300 liradan bin sazan atlasa benim gibi bunların parasını bi gece tutsalar 2-3 elemanın maaşını çıkarıyolar falan

onun dışında bimeks bi dakka falan var kuryeyle getiriyo

bide 3d kullanmazsan sipariş onayı için 1 gün falan bekletebiliyo. 3d kullanıver

saol bilgilendirme için (:

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

bu arada şunu da belirteyim;

online fiyatıyla dükkan fiyatı arasında değişiklik var. Sebebini sorduğumda internete özel internetten al kargosuyla aynı paraya gelecek zaten demişti eleman.

Bazı ürünlerde internete özel fiyat olması doğal ancak her üründe böyle olunca zorda kalmadıkça alışveriş yapmıyorum.

Ha zorda kaldım hdd aldım 1 hafta içinde bad sector vermişti. O da ayrı konu. 

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

bu arada şunu da belirteyim;

online fiyatıyla dükkan fiyatı arasında değişiklik var. Sebebini sorduğumda internete özel internetten al kargosuyla aynı paraya gelecek zaten demişti eleman.

Bazı ürünlerde internete özel fiyat olması doğal ancak her üründe böyle olunca zorda kalmadıkça alışveriş yapmıyorum.

Ha zorda kaldım hdd aldım 1 hafta içinde bad sector vermişti. O da ayrı konu. 

bende onu düşünüyodum internetten beğeniyorum x fiyat diyo. mağazaya gittiğimde ve aynı ürünü almak istediğimde xx fiyat diyo. O yüzden bi kararsız kaldım ama çok bir fark olur mu bilemiyorum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

bimeks onlineden kablosuz gamepad aldım , gelen kutu günlerce güneşte kalmış gibi boyaları bile solmuş ve ezilmiş idi.geri gönderdim parasını iade ettiler. ancak üründe bir sıkıntı yoktu çalışıyordu ama sırf kutusu yüzünden içime birşey düştü :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Birkaç defa alışverişim olmuştu fakat bir sorun yaşamadım.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 1849 Toplam Mesaj: 11
alışveriş