Bir Açılım Hikayesi (Recebim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

http://www.hakimiyetimilliye.org/index.php/vivvo_entertainment/entertainment_music/604.html

beğendiğim düşündüğümü ortaya koymuş tam oturmuş. sözlerle resimlerin cuk diye oturmasını buna derim ben.

http://www.facebook.com/reqs.php#/video/video.php?v=104028892948120&ref=nf

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Süper video ya :D Koptum vallahi.Bide hep aklıma takılmıştır bu akp'lilerin saç modelleri niye hep aynı.Kafayı komple sağa tarıyor bunlar. :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Güzel Videolar  yapanın ellerine sağlık

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Gerçekten güzel olumuş...

Her Hakkım Saklıdır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Genelde biri bugün gazetesi gibi kaynaklardan haber ya da makale falan verince herkes "bunların akp'ye hizmet ettiklerini zaten biliyoruz" diyor :D

Bu kez de ben olayı incelemeyeceğim. Çünkü zaten verilen web sitesi akp'yi karalamaktan başka birşey yapmıyor :D Bakalım nasıl bir duyguymuş bu :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chass
    Chass's avatar
    Erkek

ne acı koymus bu akp:D karala karala bitiremiyorlar simdide sacamı  bahane bulunmus komedi ya

Sanat için soyunana alkış tutan eller allah için kapanana neden zulmeder...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Niflheim
    Niflheim's avatar
    Erkek

Adam sevilmiyor ki!..Günah keçisi olması normal geliyor bana.Video güzel olmuş teşekkürler...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chass
    Chass's avatar
    Erkek

Niflheim bunu yazdı:
    -----------------------------

Adam sevilmiyor ki!..Günah keçisi olması normal geliyor bana.Video güzel olmuş teşekkürler...

Seveni daha fazlaki adam kazanıyor size göre sevimsiz kimine göre sevimli ama kimseyi sacıyla tipyle eleştirmek bence yanlıs bu videoları hazırlayanlar gidip bence babasna dedesine bi baksınlar yasını basını almıs insanlr gayet normal ve türk insanın kültürüne göre en uygun portre bence

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Chass bunu yazdı:

Niflheim bunu yazdı:

Seveni daha fazlaki adam kazanıyor size göre sevimsiz kimine göre sevimli ama kimseyi sacıyla tipyle eleştirmek bence yanlıs bu videoları hazırlayanlar gidip bence babasna dedesine bi baksınlar yasını basını almıs insanlr gayet normal ve türk insanın kültürüne göre en uygun portre bence

Saçıyla tipiyle sıfatlarıyla alay ediyorum.Çünkü bizi o hale getirdiler.Hayal bile edemiyeceğimiz olaylara şahit ettiler.Sözün bittiği yere geldiler.Bu zihniyete ülkeye bu kadar zarar vermiş ve vermekte olan kim olursa olsun, başbakan cumhurbaşkanı farketmez..her zaman eleştirrim.Ben bunları eleştirmeye saçlarından başlamadım hacıı !!!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Chass bunu yazdı:

ne acı koymus bu akp:D karala karala bitiremiyorlar simdide sacamı  bahane bulunmus komedi ya

hemde nasıl koydu hoca kendi dalkavukları hariç  diğer Tüm vatandaşlara öyle bir koydu ki günden güne koymaya devam ediyor zaten bu acı yüzünden işçi memeur sokaklarda ya (yanlış anlaşılmasın üzüntü manasında ;) umarım anladınız)

dalkavuklara da koyuyor ama dal kavuklar zevk aldığından bu durumdan sesleri çıkmıyor onlara koydukça daha çok hoşlarına gidip daha fazla orad burda yalakalık yapıyorar (yine üzüntü manasında)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chass
    Chass's avatar
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:

Chass bunu yazdı:

Niflheim bunu yazdı:

Saçıyla tipiyle sıfatlarıyla alay ediyorum.Çünkü bizi o hale getirdiler.Hayal bile edemiyeceğimiz olaylara şahit ettiler.Sözün bittiği yere geldiler.Bu zihniyete ülkeye bu kadar zarar vermiş ve vermekte olan kim olursa olsun, başbakan cumhurbaşkanı farketmez..her zaman eleştirrim.Ben bunları eleştirmeye saçlarından başlamadım hacıı !!!

daha once halimiz cokmu iyiydi hoca

Toplam Hit: 2279 Toplam Mesaj: 18