folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir İlkokul İçin Yardım...

Bir İlkokul İçin Yardım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    Öncelikle hepinize işlerinizde kolay gelsin demek istiyorum. Biliyorum ki onca işinizin arasında şuan kıymetli zamanınızı ayırdınız ve bu maili okuyorsunuz. Yardımda bulunsanız da bulunmasanız da hepinize şimdiden teşekkür ederek elinizden geleni yapacağınızı bildiğim için de mutluyum.

Benim sizlerden isteğim ise; okulumuz bünyesinde bir kütüphane açtık fakat yeni raflar yeni masalar ve yeni sandalyeler bomboş nedeni ise öğrencileri kütüphanemize çekecek kitap sayısının yeterli olmaması. Yazıyı ve isteği ilerleyen günlerde yeniden gruba göndermeyi düşünüyorum o zaman kütüphanemizden birkaç fotoğrafı da size göndereceğim demiştim işte yeniden zamanı geldi. Çünki kampanyamıza katkıda bulunan arkadaşlar olsa bile yeterli düzeyde değil bu katılım resimlerden de anlayabilirisniz. Ekteki resimlere bakabilirsiniz. Şimdiden hepinize tekrar teşekkürler ve de kolay gelsin. Saygılarımı büyük bir minnetle sunuyor ve iyi günler diliyorum.
    <>
    O, minik beyinlerde ve yüreklerde bir mum da siz yakın… Yardımlarınızı bekliyoruz

NOT: İmkânınız çok fazla elvermiyorsa ve de kitap göndermek istiyorsanız kargo ücreti okulumuz tarafından karşılanabilir. Arkadaşlar bazı kampanya katılımcıları bana bu tür kampanya faaliyetlerinin kargo şirketleri tarafından ücretsiz olarak karşılandığını söyledi bu konuda duyarlı davranacağınızı düşünüyorum. Saygılarımı sunarım.

Erkan YILMAZ
    <> Sosyal Bilgiler Öğretmeni
    05056268077

Adres: Sabiha Raşit Özdemir İlköğretim Okulu
    28300 Bulancak/GİRESUN
    0(454)3182084

arkadaşlar adres ve telefon doğrulandı. bence bunu es geçmeyin...

www.acilgelecekyardim.gen.ms

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    bence şehir şehir örgütlenilip bu olay gerçekleştirilebilir. gönderenede tahribat.com yazılır :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olabilir hoja destek veren cıkarsa güzel olur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matsigora
    matsigora's avatar
    Erkek
    MaDFiuS kardeş bu mail sanamı ait alıntımı yaptın?
    Elimde kitaplar var yollayacam aslında çok fazla kıtabım var ama onlar ilkokul çocukarının anlyacağı turde değil bende ki kitaplar, psikoloji, felsefe, o tarz ama çocukların okuyacağı kıtaplarda war azda olsa ben yollayacağım ve bu konu ile ilgileneceğim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matsigora
    matsigora's avatar
    Erkek
    Arkadaslar, Kocaelin`den kitap gonderebilecek warmı, el atalım bence herşeyirden boyle orgutlenelım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gözümsün lem cok iyi bir is yapiyorsunuz hacim cok...Kisisel 600e yakin kitabim var ancak ilk okul seviyesinde kitap pek yok..Elimde Aziz nesinin cocuklarin seviyesinde kitaplari var onun disinda cumhuriyet tarihini anlatan kitaplarim var..Orta okul seviyesinde İpek Ongunun falan kitaplari var...yani rahat 30-40 kitap cikarim size.. Vay karadenizden ha...Karadeniz ansiklopedisi var 3.ciltlik lem pm den msn adresini verde haci konusalim...Daha once Hakkaride bir ilk okul kutuphanesine 20 ye yakin kitap gondermistim...Lem acaip duygulandim ha Lise yillarimi ozledim :(...Universitede pek hareket yok...ama ciddi kitap gondermek istiyorum size konusalim hacim...Muridler sizde destek cikin ...okulunuza pc egitimi veriyorsaniz Kolay Pc kullanimi setim var onuda gonderebilirim.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Ben kocaelindeyim matsigorta :)) Ne oldu ne alaka anlayamadım.Elimde kitaplar var ama ilk okul çocuklarına yönelik değil.Ama bulmaya çalışırım.Elimden geldiğince destek vermek gerek,inşallah kampanya hedeflendiği gibi yüksek yerlere ulaşır.Okumak gerek,okutmak gerek.Gençliğimiz çürümüş zaten,bari çocuk kuşağındakileri bu illetten kurtararlım

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matsigora
    matsigora's avatar
    Erkek
    arkadasım sorunun içinde cvbın işte, ne dmk ne alaka. Kım varsa elınde ne kdr kıtaap alır getir kargo şirketinin onune veririz gider...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    aga bende öyle hikaye kitabı falan yok ama ansiklopedi bayağı bir war 5 set falan wardır onlar işe yarıyabilir illede giresunda olması gerekmiyor istanbulda bile kitaba ihtiyacı olan bir çok okul war(şimdi diyeceksiniz ilk okul öğrencisi ansiklopediyi ne yapsın orta okuldakiler kullanır dönem ödevi vs için)

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    arkadaşlar biz eskişehirde böyle birşey yapıyoruz anadolu üniversitesi öğrencileri olarak. buna eskişehirden katılmak isteyen warsa özelden iletişime geçelim. ayrıca kargo şirketleriyle konuşsun gönderecek olanlar. gerekirse mail atın. bazıları bedavaya kalanlarda indirimli gönderiyor bunları...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matsigora
    matsigora's avatar
    Erkek
    Arkadaslar ben az once aradım ve hoca ile goruştum ve ben kendim elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum. We salı yada çarsamba elimdeki kitapları Allah izin verirse yollamayı dusunuyorum. Ama goruyorum ki bu konuya ilgi yok, suraya amdan gotten bişeyler yazcak 3-5 sayfa fikir ayzar herkez. Bir soz vardı kral fm de Hayal bile edemiyeceğimiz şeylerin hayalıyle yaşan insanlar var, bizim için pek onemli değildir belki ama onlar buna hasret olabilirler....
Toplam Hit: 4515 Toplam Mesaj: 37