folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

bu uyarilari aldim yapamadim 

KasiRGamsi tarafından 13/Ara/17 16:13 tarihinde düzenlenmiştir

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı 

bu uyarilari aldim yapamadim 

tarayıcıda telegram açık mı ? giriş yapmış halde duruyor mu ? Gruplara girebilirsiniz lakin an itibari ile airdrop tamamlandı, artık kullanıcılara dağıtılmayacak.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

bitti diyorsun hocam :)

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    KasiRGamsi bunu yazdı

bitti diyorsun hocam :)

ilerleyen günlerde ne olur bilemiyorum ama şimdilik bittiği söylendi. 30m Btw hedeflenmişti airdrop dağıtımı için ama 23m olmuş ve kalan 7 milyonu da bounty ödüllerinde kullanacaklarmış. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Bounty başladı. Görevleri yapana btw dağıtıyorlar zaten bir kaç tane var onlarda yapın btw lerinizi alin. Ne yapacağınızi bot söylüyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

5 btw için sikerler görevi be abi :D onu geçtim bunlar bence şimdilik kur sabit 0.20 dolar tanesi diye satacaklar millete bakın ayın bilmem kaçında 0.27 olacak diye bir sürü kerizde tahmin ediyorum ki yatırım yapacak alacak sonra yükselecek diye bi bakacaklar ki aslında gerçek bir şey değilmiş :D 

ayrıca görevleri yapmadım emin değilim 5 btw verdiğinden fakat twitter için falan izin istiyor bazı yetkiler için diye okudum

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

adında bitcoin geçtiği için değerlenebilir.

yerinizde olsam satmam, zaten para vermediniz. bi 5-6 sene sonra tanesi 1000 $ ı görünce zengin olursunuz.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

mining için çalışmalar tamamlanmış. linux'da sorun yok çalıştırıp kullanmış gruptakiler. Windows için birkaç sıkıntı varmış, onları bildirmişler ve yeni bir güncelleme exe ile tekrar yayınlanacak. soran arkadaşlar için konuyu güncelliyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

mining için çalışmalar tamamlanmış. linux'da sorun yok çalıştırıp kullanmış gruptakiler. Windows için birkaç sıkıntı varmış, onları bildirmişler ve yeni bir güncelleme exe ile tekrar yayınlanacak. soran arkadaşlar için konuyu güncelliyorum

hocam daha önce miningle uğraşmadım birşeyi merak ediyorum btw de miningde cpu mu gpu mu çalışıyor yoksa her ikisimi?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

hocam daha önce miningle uğraşmadım birşeyi merak ediyorum btw de miningde cpu mu gpu mu çalışıyor yoksa her ikisimi?

+1. Bir de nasıl yapacağımızı anlatan olsa çok iyi olur :)