folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Bluetooth Araç Kiti Fm Transmitter Önerisi

Bluetooth Araç Kiti Fm Transmitter Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba,

Aracımda bluetooth yok ve telefondaki müzikleri araçta dinlemek istiyorum.. Aux ile bağlanmak sorun oluyor kablolardan dolayı...

Bluetooth FM aktarıcı almayı planlıyorum ama marka model nedir ne değildir hiç bir fikrim yok.

Fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

ÖRNEK GÖRSEL..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Hocam bunlarda arabanin elektrik akımından dolayı ses degisikligi oluyor

Bluetooth lu bir radyo alsanız aslında daha iyidir orijinalligini bozar diyebilirsiniz

Onever FM Transmitter Bluetooth FM Modulator 2 Port Quick Charge 3.0 Charger Handsfree Car Kit 1.65'' MP3 Player Support Siri

http://s.aliexpress.com/jAre6jM7

Yukarıda ki baya satmış , ama ben olsam iyi bir USB çevirici alıp oradan da iyi bir USB Bluetooth aleti alırdım

Baseus Quick Charge 3.0 USB Car Charger for iPhone Samsung Mobile Phone Charger QC3.0 Fast Charger Dual USB Car Phone Charger
    http://s.aliexpress.com/iUb267nm

UGREEN Bluetooth Receiver 4.1 Wireless 3.5mm Adapter HandsFree Bluetooth Car Kit Bluetooth Audio Receiver for Speaker Car Stereo
    http://s.aliexpress.com/NRfYV7re

Ben kendi aracımda böyle yaptım memnun kaldı açıkçası

Atakan tarafından 05/Tem/18 17:40 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

eskiden kullanmistim hic randiman alamadim en temiz kanalda bile ses kalitesi tatmin etmiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Ses konusu benimde kafamı çok karıştırdığı için fikirlerinizi almak istedim nasıl bir çözüm üretebilirim bilmiyorum :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Arabanda aux varsa boyle birseyler bakabilirsin hocam.

https://urun.n11.com/arac-kiti/samsung-lg-iphone-bluetooth-aux-arac-kiti-6991-P202967763?cid=604001&gclid=CjwKCAjwg_fZBRAoEiwAppvp-VFDiZdd-aFlP7dalQ8OOCVfYmqs6wpkeyE7d18r8wD1TO_fNXkehRoCQkEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bazen ufak tefek kesintiler yapiyor. Kendi sarji 1-2 saat gidiyor sanirim ama ben zaten cakmak sarjindan bagli sekilde birakiyorum. Arabaya binince ustundeki dugmeye basip aciyorum telefon otomatik baglaniyor ondan sonrasi zaten standart :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu işin ustası Xiaomi. Yalnız İstanbuldaysan anteni sökmen gerekecek. Boş frekans yok gibi bir şey.

https://www.youtube.com/watch?v=kHrlkLhL2n4

mkyb tarafından 05/Tem/18 20:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu işin ustası Xiaomi. Yalnız İstanbuldaysan anteni sökmen gerekecek. Boş frekans yok gibi bir şey.

https://www.youtube.com/watch?v=kHrlkLhL2n4

Hocam anteni çıkarınca hiç bir sıkıntı olmuyor mu istanbul için ? Anten çıkarma mantığınıda anlamadım gerçi nasıl bağlantı oluyor o zman ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Anteni çıkarınca çekim gücü sıfıra iniyor fakat sen aracın içinden yayın yaptığın için en yakın kaynak sen oluyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Anteni çıkarınca çekim gücü sıfıra iniyor fakat sen aracın içinden yayın yaptığın için en yakın kaynak sen oluyorsun.

Hocam dediğin şeyi sen uyguladıktan sonra mı böyle bir şeyi söylüyorsun yoksa bir varsayım ya da bir yerde görüpte mi yazdın ? 90 tl imiş alet ondan böyle bir soru soruyorum boşuna para vermeyelim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam dediğin şeyi sen uyguladıktan sonra mı böyle bir şeyi söylüyorsun yoksa bir varsayım ya da bir yerde görüpte mi yazdın ? 90 tl imiş alet ondan böyle bir soru soruyorum boşuna para vermeyelim.

İstanbul için bu olayı bende okumuştum. Millet boş frekans bulamıyormuş 

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı
    CorretzA bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

İstanbul için bu olayı bende okumuştum. Millet boş frekans bulamıyormuş 

aynen hocam arkadaşım almıştı 2 ay önce 40 50 lira mı neydi. boş kanal bulamadık tam şarkı girecek hop bi cızırtı süper fm alem fm vs vs atlıyor frekansa

mkyb nin dediği çözüm olabilir biz anteni sökmedik bilemiyorum

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 1726 Toplam Mesaj: 17
müzik bluetooth aux araç