folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Bu Monitör Bu Fiyata Alınır Mı ?

Bu Monitör Bu Fiyata Alınır Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 1025 lira'ya inmiş oyuncu monitoru aldım, sizce uygun mu ?

https://www.hepsiburada.com/philips-278e9qjab-00-27-75hz-4ms-hdmi-analog-display-freesync-full-hd-curved-oyuncu-monitor-p-HBV00000F0YP9?magaza=Hepsiburada

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Tabi ki uygun değil 4ms 75hz 

27 inch olsun diyorsan uygun sayılır ama 24 inch kullan 144hz 1ms kullan

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

über süper bilgili biri değilim. dolar çok para zaten. o yüzden ihtiyacım varsa ben olsam alırdım.   yanlış bir karar değil diye düşünüyorm

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Oyuncu monitörü istiyorsan eğer hoacm 1 ms 144hz alacaksın. 75 hz hiç girme. Ha neye göre kime göre oyuncu ora da değişir. 1080TI kartın varsa alma 960 M falan varsa al geç :D Ben olsam alır mıydım? Hayır.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Oyuncu monitörü istiyorsan eğer hoacm 1 ms 144hz alacaksın. 75 hz hiç girme. Ha neye göre kime göre oyuncu ora da değişir. 1080TI kartın varsa alma 960 M falan varsa al geç :D Ben olsam alır mıydım? Hayır.

Görüntü kalitesi nasıldır sence bunun ilteriş hocam ? sence ben şuan kazık mı yedim ? fiyatı hiç uygun değil mi ?

Ben aslında boyutundan dolayı aldım 27 inç olması kavisli olması sebeplerden dolayı.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Görüntü kalitesi nasıldır sence bunun ilteriş hocam ? sence ben şuan kazık mı yedim ? fiyatı hiç uygun değil mi ?

Ben aslında boyutundan dolayı aldım 27 inç olması kavisli olması sebeplerden dolayı.

Aynı monitör den bende var hocam. Görüntü kalitesi çok iyi monitörün. Pişman olmayacaksın merak etme.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Görüntü kalitesi iyidir, philips iyi marka fakat dediğim gibi oyuncu monitörü olsun diyorsan 1 ms 144hz alacaksın minimum ki yine o da kime göre neye göre değişir. Fiyat iyi mi? normal ... 27 İnç bir süre sonra boyun ağrısı yapar diye düşünüyorum ben olasm 24 inç 1 ms 144hz alırdım tabi bütçem olsa. E türkiyeye bakıyorsun pingler iyi değil zaten oyunculukdan normal şartlarda bahsetmek için her bir şeyin iyi olması laızm. vs. vs. Yorumlara bakıp canını sıkma bütçene bu uyuyorsa hoşuna gidiyorsa çak geç hocam. 1 ms 4 ms olayı zaten dediğim gibi her bir şey iyi olacak mükemmel olacak ki ah keşke 1 ms alydım 144hz olaydı diyebilesin. Normal şartlarda idealdir. Güle güle kullan. Benim eyyorlamam bu kadar.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

siktir et amk

144hz den aşagı alma

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Adamın ekran kartını bilmeden oynadığı oyunu bilmeden 144 hz yazmışsınız. Bence çok güzel bir seçim yapmış  fiyat olarak da uygun hayırlı olsun kardeşim Allah ölü piksel göstermesin.

İndia İndia !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı

Adamın ekran kartını bilmeden oynadığı oyunu bilmeden 144 hz yazmışsınız. Bence çok güzel bir seçim yapmış  fiyat olarak da uygun hayırlı olsun kardeşim Allah ölü piksel göstermesin.

FPSim yok; madem öyle 144hz ile aynı 75hz 4ms monitör almalıyım mantığı ne hocam.

Ha 75hz ha 60hz. Ha 4ms ha 5ms

600 liraya çok rahat bulur 144hz olmaytan monitör

https://www.hepsiburada.com/samsung-ls27e332hzx-uf-27-75hz-1ms-hdmi-analog-fhd-tn-oyuncu-monitor-p-HBV00000F1AC4

Mesela 27" 75hz 1ms 929 tl

Piyasa bilince direk yazabiliyoruz

iyibu! yeniden..
Toplam Hit: 1988 Toplam Mesaj: 19
monitor