folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Bu Sarj Aleti Sahte Mi? İphone 20W Type-C

Bu Sarj Aleti Sahte Mi? İphone 20W Type-C

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Selam millet,

Yaklaşık 2 gün önce vodafone bayisinden 200 tl bu sarj kafasını satın aldım.

Bugün  donanım haberi gezerken bi konu gördüm ula bu sarj aletiyle benimki aynı gibi

Vodafone tokatladı mı şimdi beni?

Ne yapmam lazım bu durumda?

Benim ürün;

https://i.ibb.co/8g5JwmV/sarj2.jpg

https://forum.donanimhaber.com/sahte-apple-sarj-aleti--147956487

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple aksesuarlarının zaten piyasada orjinalinden çok çakması var.

Kaldı ki Apple'ın kendisinde aynı fiyat : https://www.apple.com/tr/shop/product/MHJE3TU/A/20-w-usb-c-g%C3%BC%C3%A7-adapt%C3%B6r%C3%BC

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Apple aksesuarlarının zaten piyasada orjinalinden çok çakması var.

Kaldı ki Apple'ın kendisinde aynı fiyat : https://www.apple.com/tr/shop/product/MHJE3TU/A/20-w-usb-c-g%C3%BC%C3%A7-adapt%C3%B6r%C3%BC

yani bu çakma mı oluyor yardın gidip sikecem lavuğu 50 kere sordum bak kardeşim orjinal mi orjinalse alacam yoksa apple store siparişi verecem yok abi Allah şahit vallah billah bi ton kelime oyunu yaptı aldırdı bana.

Nerden kontrol edebilirim bu zımbırtıyı.

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kablonun adaptöre girdiği kısmın içini telefonun flaşını açıp dikkatlice baksana orada ne yazıyor ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kablonun adaptöre girdiği kısmın içini telefonun flaşını açıp dikkatlice baksana orada ne yazıyor ?

boş bişey yazmıyor

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Haşırt to the blackboard. Orjinal Apple adaptörlerinde kutunun üstündeki seri numarası orada yazar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Haşırt to the blackboard. Orjinal Apple adaptörlerinde kutunun üstündeki seri numarası orada yazar.

hoca apple kendi sitesindeki adaptörün resmine baktım onda da göremedim bi seri numarası

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Eskidendi o.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Eskidendi o.

2020 macbook airde prızıe baglandıgı noktayı söktüm orada yazıyor seri numarası bunda da vardır ara apple.com u 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Eskidendi o.

2020 macbook airde prızıe baglandıgı noktayı söktüm orada yazıyor seri numarası bunda da vardır ara apple.com u 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Eskidendi o.

aradım uzaktan anlayamayız paylaşacağımız servis noktasına götürmeniz gerekmektedir dedi :D

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 2368 Toplam Mesaj: 19
tokatçı vodafone