folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bunlara İnanmayın.

Bunlara İnanmayın.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

asdasfsd direk mega holding mi dedim :D

aynen :DD

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

toplumda buna inanacak kadar gerzek adamlar var ki adamlar para kazanıyor bırakın kazansınlar hakediyrlar sonuna kadar helaldir kazandıkları, bunların en büyüğü de hükümet zaten başlangıçta 400dolar yerine oy veriyorsun sonra hoooop kazıga oturmussun bile =D müstehak bu halka

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

neşeli hayat filmi gibi :D

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

vampirlere , zombilere , hayaletlere , uzaylılara ... vb hepsine inanırım da beleşten para kazanılabileceğine inanmam muhtemelen sana söylemeyi ihmal ettikleri başka bir bedeli vardır .

bu skimsonik zincirler , bazen tanıdığım insanlar vasıtasıyla bana ulaşıyor , neymiş efendim bana tatil paketi satacakmış , bilmem ne etkili temizlik malzemesi satacakmış , dostum sen de mi zombi oldun diyorum  biraz bozuluyorlar genelde yaptıkları "çok mühim" iş ile taşak geçen birini görünce. 

herşeyin bir şeyi vardır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

400 tl ye özgüven ve biraz bişeyler öğrenen mallar topluluğu ... sattıkları üründen gram anlamıyorlar

kişisel gelişimci misiniz networkçü mü bir karar verin..

onu geçtim  arkadaşını kandırma çalışmalarını "emek" sayıp aldıkları paraya helal diyorlar ya acıyorum resmen..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim yengemde Avon'da üye olmuş salak gibi.İnanmayın beyler bu işlere.Gidin pazarda limon satın daha iyi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

hee gecende bir arkadaşım çağırdı sunum yapcam sana falan diye kıramadım gittim toplandıkları yerde mecidiyeköy simit salonu üst katta.bide tam sunumun ortasında ''hiç tanımadıkları'' bi herif geldi bu iş çok falan diyor dedim lan siktirin gidin :D

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

oluşum şuanki bulundugum sınıfın yüzde 40-50sini içeriyor.herhalde bir tane lale ikna etmiş herkesi neyse:D sıra bana da geldi biliyorum o işi dedim kyk yanıyormuş o işte girmem ben siz takılın.sınıf kan ağlıyor müridler şaka mı desem:D

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Benim yengemde Avon'da üye olmuş salak gibi.İnanmayın beyler bu işlere.Gidin pazarda limon satın daha iyi.

Hocam avon'da işporta mantığı var böyle piramit mantığı yok.Onlar ürünleri gezip pazarlıyorlar alan alıyor almayan almıyor.Artı avon'da kaliteli ve reel ürünler var alırsan memnun kalıp yine alabileceğin türden ama bu öyle değil bunda herşey sanal :D 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

partner of brotherhood

Toplam Hit: 3303 Toplam Mesaj: 35