folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Burdur Bedelli Gidecek Var Mı?

Burdur Bedelli Gidecek Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı

Burdurda yaptım ben de:D Tırtıl olmazsanız sıkıntı yok. 2 kuru pastil ve 2 kutu nurofen götür, akıllı telefonu siktir et.

3 üncü p.eğt.tug. tırt.arç.sür.eğt.a./burdur merkez

bu mu hocam sıkıntılı ? 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

Burdurda yaptım ben de:D Tırtıl olmazsanız sıkıntı yok. 2 kuru pastil ve 2 kutu nurofen götür, akıllı telefonu siktir et.

bu mu hocam sıkıntılı ? 

Aynen hocam, benim zamanimda cok fena sikmislerdi adamlari. Kosuyolardi, pazar gunu bile kamuflajla geziyolardi. Iclerinden birisi cope sicti diye 4 saat boka selam durmuslardi. Ama genel olarak tavirlari iyi komutanlarin, gozun korkmasin. Ha ben temmuzda yaptim, eylul gibi tayinle yeri degismis olabilir komutanin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

bu mu hocam sıkıntılı ? 

Aynen hocam, benim zamanimda cok fena sikmislerdi adamlari. Kosuyolardi, pazar gunu bile kamuflajla geziyolardi. Iclerinden birisi cope sicti diye 4 saat boka selam durmuslardi. Ama genel olarak tavirlari iyi komutanlarin, gozun korkmasin. Ha ben temmuzda yaptim, eylul gibi tayinle yeri degismis olabilir komutanin.

selam mı durdular :D

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

bu mu hocam sıkıntılı ? 

selam mı durdular :D

Aynen abi 4 saat boka selam durdular, komik geliyor ama ulkenin gercekleri :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Hayırlı tezkereler 
    https://www.youtube.com/watch?v=pDMqI6Bw0h0

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

burdura gidecek olanlar ? gidenler ? telefon sokma için ne dioyrsunuz ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

burdura gidecek olanlar ? gidenler ? telefon sokma için ne dioyrsunuz ?

Aliminyum folyoya sar telefonu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

acemiliğim boyunca hep hasta oldugum yerdir.

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Yarın sabah gidiyorum, gidecek varsa görüşelim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

ocak 10 gibi burdur'dan geldim. hayatımda bidaha burdur a gitmek istemiceğim kesin. tsk ya saygım var ufak tefek seyler unutulur soncta görevimizi yaptık geldik. sadede gelirsek berbat biyer bu saatten sonra gidecek varsa içlik don falan götürsün. telefon falan sıkıntıymus gibi duruyoda bi yandan da sosyal medyadan uzaklasmak internetten kopmak iyi geliyo insana. her kafadan insan var tanısa tanısa günler bitti. boktan muhabbetler de oldu keyifli muhabbetlerde. tsk nın kara düzenine biraz isyan edesiniz gelebiliyo da geçip gidiyo sonra. rutbe olarak omuzda değilde kolda rütbe olanlar biraz daha sıkıntı. memur kafası var. astekler kafa insanlar sorun olmuyo. son haftası kötü bolca yürüyüş yemin toreni hazırlıkları. 3 mermi verdiler can sıkıntısına yukardaki rakam tabelasına sıktım g3le tutanak tutcaz dediler kaldı .d 

şimdilik bukadar ekleme yaparım hastalıktan kurtulursam..

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 4055 Toplam Mesaj: 35
askerlik burdur