Canon 700D Full Set Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Modellerin gereksiz fotoğraf tribi akrabaların düğün fotoğrafçısı görmesi sebebi ile satılıktır.

Canon 700D 9k shuuter

18-55 mm stabilizorlu lens 

50m F1.4 portre lensi 

75-300m manzara lensi 

Manfrotto action compack tripod 

32 gb Toshiba exprianca SD 

Canta, uzaktan kumanda, el bağlama , temizlik seti , lens çevirici verilecektir

Sıkıntısı olmayan bir set 2 defa ödül aldım parasını çıkardı.

İlgilenen olursa beyaz kağıt testi vb şeyleri yaparım 

Tahribat hariç bir yere koymuyorum ilan 

2.5k fiyat var kafamda 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Neler çektiğimi merak eden olursa 

Instagram/atakann.emre

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Up

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

hocam iyi satışlar ancak pahalı geldi bana bende yakın vadede almayı planlıyorum ama dediğin fiyatın biraz üstüne çıkıp 2 yıl garantili 6 ay taksitli sıfır ürün alırım daha mantıklı fiyatı 2 k ya çekersen ancak alınabilir diye düşünüyorum sonuçta her adam çıkartıp vermez aha al burada 2.5k birikmişim var deyip şu durumda millet hep borçlu taksitli veya vadeli ürün alıyor parası yetmediğinden...

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hayırlısı olsun param olduğunda almak istediğim birşey 

Canon EOS 700D + 18-55mm + 55-250mm Lens

Canon EOS 60D + 18-200mm Lens

yada bu olabilir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    317seref bunu yazdı

hocam iyi satışlar ancak pahalı geldi bana bende yakın vadede almayı planlıyorum ama dediğin fiyatın biraz üstüne çıkıp 2 yıl garantili 6 ay taksitli sıfır ürün alırım daha mantıklı fiyatı 2 k ya çekersen ancak alınabilir diye düşünüyorum sonuçta her adam çıkartıp vermez aha al burada 2.5k birikmişim var deyip şu durumda millet hep borçlu taksitli veya vadeli ürün alıyor parası yetmediğinden...

Hocam haklısın 2.5 k fazla gelebilir direk verilmek için ama sıfır fiyatı çok fazla herşeyin ki piyasasın en altına veriyim dedim ama genede haklısın 2.250 yapiyim çok zarar etmiyim bende 

biraz araştırma yaptım cimriden bulduğum en ucuzları ekliyecem

https://urun.n11.com/dslr-fotograf-makinesi/canon-eos-700d-18-55mm-is-stm-lens-kit-dslr-fotograf-makinesi-P27235960

https://urun.n11.com/lens-objektif/canon-50mm-f18-stm-lens-ayni-gun-ucretsiz-kargo-P237852800

https://urun.n11.com/lens-objektif/canon-75-300mm-usm-lens-yeni-nesil-58mm-uv-filtre-hediye-P134286737

https://urun.n11.com/hafiza-kartlari/toshiba-32-gb-600x-4k-sd-hafiza-karti-90mbs-P205021925

https://urun.n11.com/tripod-ve-monopod/manfrotto-mk-compact-action-kirmizi-canta-hediyeli-P137886058

totalde 4k üstünde şuan dolar yüksek olduğundan diyecemde çoğu şeyin fiyatı aynı nedense yükselmemiş 

dediğim gibi 2.250k olsun bir öğrenci alsa çok mutlu olurdum 

ligtroomda da edit konusundada yardım ederim alan arkadaşa 

Atakan tarafından 03/Tem/18 08:47 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Yanında modellerde var mı hocam :)))) . Şaka bir yana hayırlı satışlar hocam. Benimde @Panxer gibi param olduğunda almayı istediğim makine

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Yanında modellerde var mı hocam :)))) . Şaka bir yana hayırlı satışlar hocam. Benimde @Panxer gibi param olduğunda almayı istediğim makine

asdfasdf hocam modellerin çoğu yok sevgili yapan "yaaaa atakannn fotografımıı kaldırırmısınnn " diye diye 2 3 tane kaldı onlarda yapınca kaldır derler 

@panxer  hocam doğru tercihler 2 makinede çok iyi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

asdfasdf hocam modellerin çoğu yok sevgili yapan "yaaaa atakannn fotografımıı kaldırırmısınnn " diye diye 2 3 tane kaldı onlarda yapınca kaldır derler 

Desene hocam çektiğim resimlerin hayrına sevgili yapıyon sonra resmi kaldır diyon. Ayyyy g..... diye :D

Titanyumun gücü adına!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

Desene hocam çektiğim resimlerin hayrına sevgili yapıyon sonra resmi kaldır diyon. Ayyyy g..... diye :D

aynen öyle oluyor hocam dahada çekmiyorum profesyonel haricinde çok can sıkıcı bir durum, bunları bir ileri versiyonuda editlediğim fotografı beğenmeyen ayy atakan kaldır diyen onlar ayrı tür.  

Bide geçen sene bir çekim yaptığım kıza aşık oldum kız la el ele tutusuyorduk felan sonra ailesi ile barışssın diye bursaya gönderdim geri geldiğinde eski sevgili ile barışmıştı fasdfas ne anılarım var ya faa

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı
    Atakan bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı

aynen öyle oluyor hocam dahada çekmiyorum profesyonel haricinde çok can sıkıcı bir durum, bunları bir ileri versiyonuda editlediğim fotografı beğenmeyen ayy atakan kaldır diyen onlar ayrı tür.  

Bide geçen sene bir çekim yaptığım kıza aşık oldum kız la el ele tutusuyorduk felan sonra ailesi ile barışssın diye bursaya gönderdim geri geldiğinde eski sevgili ile barışmıştı fasdfas ne anılarım var ya faa

Canon un dili olsada konuşsa :))) Hayırlı satışlar hocam

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 1783 Toplam Mesaj: 16
canon 700d