folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Casper - Cep Bilgisayarı [Hand Office [XP]]

Casper - Cep Bilgisayarı [Hand Office [XP]]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Uzun süredir cep telefonumu değiştirmeyi düşünüyordum ve Laptop un da bozulması buna bir çözümbulmam gerektiğini iyice benimsetti bana. Markasını sevmememe rağmen 1-2 saat kullanarak neler yapabileceğime şahit olduğum Casper tarafından çıkarılan Cep tel+Cep bilgisayarı+Camera özelliğine sahip bir avuçiçi bilgisayar vardı. Müridlerin görüşlerini alayım dedim. Umarım kullanan veyabu aleti duyan vardır aranızda.

peşin 666$+KDV olması beni cidden baya bi heveslendirdi bu konuda. alet aşağıdaki gibi

hikaye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek

leptop un yerını asla tutmaz casper bunları uzak doğuda fason yaptırıp burda kendı adında piyasaya sürüyor ve 25cm yukseklıkten yumusak zemıne dahi düşürsen alet çalışmıyor  bizde konsiye olarak gelmişdi patronun odasında aleti incelerken oturdugum yerden halının uzerine düşürdüm ve bir daha çalışmadı asla tavsiye etmem kardeş ama sen bilirsin

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    aga multimedya olarak bir çok format ve program destekliyor. lap top un yerini tutmaz tabi de kullanınca baya hosuma gitti bunun gibi bir cihaz var mı başka markalarda bildiğin?

hikaye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    hoja bunun sarjı cok az gidio
    2.side bluetoothu dosya göndermio sadece alıo yada tam tersi hatırlamıom ama birini yapmıodu :D
    boyutta malum...
    eğer bu parayı verceksen ve böle bişi istiosan sonyericssonun P serisi tellerine bak derim ben... p910i veya p990 falan..

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SQueaL
    SQueaL's avatar
    Erkek

lan olum götünüzden uydurmayınben kullanıyorum bluetooth la alıomus ama gondermiomus olurmu ole sey a.q

Sakın alma çok boktan cihaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek
    Ben kullanıyorum, memnunum... Ama aynı paraya asus falan da alabilirsin. Benim kredi kartım ve nakitim yoktu, evkur'dan senetle aldım... Güzel bi cihaz diyebilirim... Başka bir PDA kullanmadığım için şarjı hakkında yorum yapamayacağım, ama bir cep telefonuna göre çok az gidiyor. Kamera özelliği çok kötü... Hiç güzel fotoğraflar çekmiyor bunu da söyleyeyim. Sonuç itibarı ile, aldıktan 3 gün sonra verdiğin paraya yazık olduğunu anlıyorsun :))) Ama ben seviyom PDA' mı :)))))))))))))))

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Cok kullandım...

Cok farklı cep bilgisayarıda kullandım...

Sonuç olarak tamamı kullannışsız.. Bende ilk Hp cep bilgisayarımı aldığımda en başta mükemmeldi windows'u cebinde taşıyordun, Word Excel vardı Cok Hızlıydı Windows gezginim bile cebimdeydi ama davulun sesi ancak uzaktan öyle geliyor hoca...

En fazla 15 gün sonra hevesin geçtiğinde külçe gibi bir aleti cebinde taşımak zorunta kalıyorsun, sokacak yer bulamıyorsun, cep telefonu olarak kullanırken kafana bir kitap yaslamış gibi duruyorsun, windowsu ile hiç bir skim yapamayacağını anlıyorsun.

Sana bir taktik söyleyeylim.. Git motorola mpx 220 al...

Bu makinada Windows 2003 var motorola mpx220 de de windows 2003 var dolayısı ilebunun calıştırdığı herşeyi çalıştırır. bluetooth filan herşeyi kat kat daha iyidir.. aynı zamanda acayip şekil bi çep telefonudur.. Motorola Mpx220 yi gidip bul bi yerlerden araştır sonrada gel dua et..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    rene nin dedigini dusunuyorum bi iki gundur

hikaye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    valla rene doğru sölemiş mpx220 cok ii bi telefonu ve yeni windows sürümleri cıktıkca yükseltebiliosun uygulamaları falan cok geniş...şimdi siyahıda cıktı ve fiyatıda düştü bak
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16029&productid=telcepmompx220

hoca telle ilgili içeriklere yazılımlara cartlara curtlara bakmak istiosan www.mpx.gen.tr bi bak derim karar virmene yardımcı olur :)

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

evet sözü edilen  makina bastan söyleyeyimmmmm turkce destegi  kisitli   söyleer oluyorrrrrrrrrrrr

bunlar1n  ssarj aletleri bitti  diyelimmm  dum esnas1ndaaa   esk1 ayar yan1  1ngl1sk  oluyorrrrrrrrr

ve  turkce program1 tekrardan yuklemen1z gerk1yor..   yaklas1k  15 dkd1r bunun suresii

2  aktivasyon  istiyor ve bunu yapman1z  için tekn1kserv1se  g1d1yorsunuzzzzz   bu  2 ay  da b1r d1yel1m buna( bunda tam zaman verem1yorum cunku  bazen   dsaha uzun oluyor)  3

3 s1k gözteri_li bir kilif  hediye ediliyor.   herhangi  bir bozulma durumun da veya tekn1kdestek  olarak    i_iniz allaha kalmi_ diyorum çunku  bu   n1 satanlar1n da fazla b1lg1s1  olmuyorrrrrrrrrrrrrr

ve  garant1  konusundaaaa  2 y1l varr  biliyorsunuzdur zaten    ama  b1r de ar1za oldumu    en az  2  ay bekl1yorsunuzzzzz     gunleriniz teknil serviste gecebilirr  

kisacasi   iyi bir makina deillllll

ben  siemens  öneririmmmm  suan piyasas1 yok  amaa  ben ce  bu alan1n  en    iyi si

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek
    abi caspersa uzak dur bende casper omega 3200 var aq şeyi servisten çıkmıyo caspersa boş ver yazıktır verdiğin parana

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
Toplam Hit: 2804 Toplam Mesaj: 11