folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Cemaat Dershanelerinden Gelen Mesajlar İçin Şikayet?

Cemaat Dershanelerinden Gelen Mesajlar İçin Şikayet?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Sayın Müridler,

Bu cemaat dershanelerinin farklı farklı numaralardan sürekli mesaj atmasından bıktım. Üniversiteye hazırlanırken bir denemeye girdim sonucu mesajla gelecek dediler. Sonucu da gelmedi ondan beri de sürekli reklam mesajı atıyorlar. Farklı numaralardan geldiği için kişisel bilgiyi 3. şahıslara ulaştırmaktan vs. suç duyurusunda bulunamıyor muyuz? ya da önerisi olan var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

bende şu cinsel güç arttırıcı, spor salonu, digiturk, kombara kazandınız yazan mesajları şikayet etmek istiyorum. telefon numarasını satıp spam için kullanan oç gözümde. Telefon hattımı değiştirmek zorunda kalacağım bu pijler yüzünden.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Konuyla çok uzaktan alakası olmakla beraber androidlerde mesaj için anahtar kelime tanımlayıp şayet gelen mesajda tanımladığımız anahtar kelime bulunuyorsa bize göstermeden silen bir filtre uygulaması mevcut mudur? Ben de bıktım bu spam mesajlardan.

Son 2 gündür böyle mesela: http://prntscr.com/5lg37y

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG telefon kullananlar engelleyebilir telefonun kendi özelliği.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

yıllar önce yerleştirme sonuçları açıklanmadan bir gün evvel telefona mesaj geldi ve aynı gün yerleştiğim şehirde bir cemaat yurdundan eve bir zarf ve indirimli fırsatlarla kayıt yapabileceğimi söyleyen broşürler gelmişti. 1 gün sonra sonuçlar açıklanınca dumur olmuştum. her konudan haberdarlar maşallah

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sadece spam olarak işaretledigim 100 e yakın numara var  birisi  spam sms engelleyici bişi yapsa da eklesek içine herkes otomatik engellese

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

yıllar önce yerleştirme sonuçları açıklanmadan bir gün evvel telefona mesaj geldi ve aynı gün yerleştiğim şehirde bir cemaat yurdundan eve bir zarf ve indirimli fırsatlarla kayıt yapabileceğimi söyleyen broşürler gelmişti. 1 gün sonra sonuçlar açıklanınca dumur olmuştum. her konudan haberdarlar maşallah

ya ÖSYM ya da Üniversite'den alıyorlar bilgileri. Banada aynısı olmuştu 2008 de

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://prntscr.com/5lg6jk

bıktım bende artık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

ya ÖSYM ya da Üniversite'den alıyorlar bilgileri. Banada aynısı olmuştu 2008 de

üniversitelerdir herhalde, ösym'nin vereceğini düşünmüyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kapattırabiliyorsun ama bu sefer hepsi kapanıyor

yani bankaya giriş yapacaksın cebe sms gelecek şifre oda gelmiyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Gelen mesajlar dershaneden gelmiyor. Normal bildiğimiz avea numaralarından geliyor. Muhtemelen 5000 sms paketi alıp yardırıyorlar.

Toplam Hit: 1925 Toplam Mesaj: 15