Cs Go Takim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Her cs go konusunda herkes birbirine ekleyin diye link birakiyor fakat daha takim ciktigini gprmedim

Hocalar solo olmuyor genel olarak 12-16 arasi oynuyorum beraber oynayacak ekip cikar mi soyle whatsapp tan konusabilecegimiz bir grup falan kurariz maksat muhabbet 

Rankim mge

Genel olarak agresif awp oynuyorum

TheAvenqer tarafından 18/Eki/16 20:54 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

1.6 yı yıllardır oynarın ama sırf şu rank olayı yüzünden Go yu sevemedim bi türlü.

bi de grafik mrafik yapmışlar, iyi güzel de pc kasıyor, adamı seçmek zorlaşıyor. bi de oyunda çok hata var sanırım, üstüne üstüne sıktığın adam vurulmuyor.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

1.6 yı yıllardır oynarın ama sırf şu rank olayı yüzünden Go yu sevemedim bi türlü.

bi de grafik mrafik yapmışlar, iyi güzel de pc kasıyor, adamı seçmek zorlaşıyor. bi de oyunda çok hata var sanırım, üstüne üstüne sıktığın adam vurulmuyor.

Csgo oynarken kasan pc ile hiçbi oyunu oynayamazsın zaten hocam. 
    Üstüne sıktığın adamı neden vuramadığına gelince tüm silahların kendine has spray i var.  Crossu adama tutup tarayarak kimseyi öldüremezsin.

Ya spray kontrolünü öğrenceksin yada taramayı bırakıp tek tek ateş ediceksin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

bellı bır saatte hergun gırmıyorum acıkcası. Rekabet modunuda yenı oynamaya basladım 1 senedır pc de mevcut oyun ama. Eger kı takım cıkarsa denk geldıkce oynarız sıkıntı yok. Steam nıck apokontek.

Allah büyüktür vesselam...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Gündüz biraz zor ama akşam saatleri ve geceleri olabilir. 3-4 gün saatlerce oynayıp sonra 1 ay yüzüme bakmam orası ayrı ama takım olup gırgır şamata olursa daha düzenli oynayabilirim.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

takımınızın bir numaralı oyuncusu burda :)) sık sık oynamam fakat takım olursa gelebilirim, her girdiğim rekabetçide 1. oluyorum orası ayrı :)

Ekipman;

G430

G502

G710+

ArduouS tarafından 19/Eki/16 09:18 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

takımınızın bir numaralı oyuncusu burda :)) sık sık oynamam fakat takım olursa gelebilirim, her girdiğim rekabetçide 1. oluyorum orası ayrı :)

Ekipman;

G430

G502

G710+

Hocam logitech te falan mı çalışıyorsun bu ne :)hangi saatlerde girebileceğini yazarsa herkes iyi olur

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

bende aksam geldikten sonra oynuyorum

çok iyi bir oyuncu olduğum söylenemez ama en azından maçlardada sonuncu olmuyorum :P

bir takım olayı olursa beraber oynamak ısterım eylencelı olur :)

birde ekipman işini burda çözmek gerek diye düşünüyorum oynayan arkadasların en azından bir kulaklığı mıkrofonu olmalıkı info verebilsin 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Ekipman;

G430

G502

G710+

Hocam logitech te falan mı çalışıyorsun bu ne :)hangi saatlerde girebileceğini yazarsa herkes iyi olur

Yok hocam zevk aldığım şeye (oyunlara) yatırım yapıyorum :) , akşam üstü 7:30 8'den sonra aktif olabilirim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Ekipman;

G430

G502

G710+

oha bendeki ekipmanın aynısı :D gerçi ben wowcuyum o ayrı.  ( cs go da maus makroları çok tatlıııı )

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

CSGo takım istiyor.

3 defa MGE'ye yükselip tekrar nova3'e kadar düştüm.

Şimdi tekrar MG1 oldum, ardından tekrar nova4'e düştüm.

Takım kur diyor CSgo, yoksa belli bir rütbeden sonra boktan adamların arasına atıyor.

Ben P90 , Five-Seven kullanırım.

Millet deli oluyor ama napayım zevkli oluyor.

Toplam Hit: 4426 Toplam Mesaj: 35
cs g