folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Dedektiflik Sitesine Ortak Aranıyor

Dedektiflik Sitesine Ortak Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, dedektiflik sitesi açmaya karar verdim. Tasarım, host vs sorun değil hepsini bende ayarlarım; hatta elimde hazır bir flash sitesi mevcut. Yalnız ortağımdan beklediğim konu şu: Google'da arandığında en üst sırada olmak istiyorum. Bu konuda bir fikrim yok. Ortağımın bunlarla ilgilenmesini istiyorum. İş başından alınan ücretten masraflar çıkınca kalan parayı yarı yarıya bölüşeceğiz.  Artı olarak, dedektiflik hizmeti tüm Türkiye çapında olacak. Ben Ankara'daki işlerle ilgileneceğim, şehir dışı işler olduğunda TBT'den ücrete tabi olarak isteyen olursa onlara yönlendirebilirim. 

Teknik tüm araç gereçler mevcut. (Daha önce kopya çekmek için kablosuz casus kamerasına kadar birçok malzeme almıştım. Mikro kulaklık vs vs. )

Bu arada konu hakkında bilgisi olan varsa öğrenmek istediğim bir şey daha var; Türkiyede dedektiflik talebi ne kadar acaba? Ayda 2-3 tane müşteri çıkacaksa zaten hiç başlamaya gerek yok ama kendi küçük çapta ki araştırmama göre, ayda en az 15-20 müşteri çıkacakmış gibi görünüyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

ne konuda dedektıflık yapılacak ? Karı koca, çocuk takibi vs gibimi? Cunku bu tarz seyler pek ufak tefek casus kameralarla yapılabılecek ısler degıl :)

Isı merak ettım umarım ıyı bır ortak bulursun orjınal bır fıkre benzıyor :)

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:
    -----------------------------

ne konuda dedektıflık yapılacak ? Karı koca, çocuk takibi vs gibimi? Cunku bu tarz seyler pek ufak tefek casus kameralarla yapılabılecek ısler degıl :)

Isı merak ettım umarım ıyı bır ortak bulursun orjınal bır fıkre benzıyor :)

hepsi mevcut.. ortaklar arası güvensizlik vs gibi şeylerde mevcut.. 

teknik malzeme açısından hiçbir sıkıntım yok, raaat (:

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Cok ıyı valla :D Teknık malzemede sıkıntı yok dıyorsan ıyıdır :) Ama dıkkat et basına bela acma :) Arada kaynarsın mazallah :D

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

üst sırada istiyorsan abicim ; flash'ı unut..Bunların dışında ;

başlık, meta-tagları ; etiket ve url aynı şeyleri içersin.Google böyle olunca en üste atıyor.

Tasarım orjinal ve sadeyse (html5 kesin kullanın abicim) google için artı.

Önem sırası sol üstten, sağ alta doğru çapraz google için.Yani tarama kısmı.Sürekli değişecek içerik (html5 etiketinde mevcut) sol tarafta olursa daha iyi olur.Fakat html5 ile pek gerekli olacağını düşünmüyorum buna (artık).

---

Sen ortak bulsanda bulmasanda sana tasiyem bunlar.Birde sürekli bilgi girişi olsun.Her gün yenilensin sayfalar.Çünkü google abimiz yeni giriş olan sayfalara bayılıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

üst sırada istiyorsan abicim ; flash'ı unut..Bunların dışında ;

başlık, meta-tagları ; etiket ve url aynı şeyleri içersin.Google böyle olunca en üste atıyor.

Tasarım orjinal ve sadeyse (html5 kesin kullanın abicim) google için artı.

Önem sırası sol üstten, sağ alta doğru çapraz google için.Yani tarama kısmı.Sürekli değişecek içerik (html5 etiketinde mevcut) sol tarafta olursa daha iyi olur.Fakat html5 ile pek gerekli olacağını düşünmüyorum buna (artık).

---

Sen ortak bulsanda bulmasanda sana tasiyem bunlar.Birde sürekli bilgi girişi olsun.Her gün yenilensin sayfalar.Çünkü google abimiz yeni giriş olan sayfalara bayılıyor.

işte bunları beceremem =) ne html den anlarım nede çapraz falan dediğin şeylerden

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Valla bu iş nedir ne değildir bilmem ama her işte olduğu gibi reklamını iyi yapmalısın. Geçenlerde kiralık daire ilanalrına bakarken Dedektif Kaya İzler diye gazete ilanında rastgelmiştim. sitesi de buymuş http://www.kayaizler.com/ . Demek ki neymiş en önemlisi, müşterilere gerçek kimliğini söylemiyecekmişsin :) Gerisini bilmem. Adam belgeli melgeli dedektif, nasıl oluyorsa artık.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

çok pis script yazarım size müşteri panele girince fotoları,videoları, notları aktarabilirsiniz, hatta online bağlantı kurabilirsek ordan müşteri ile teması sağlarım. 0'dan kodlama ve tasarım ücret gizli  :)

....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

Media bunu yazdı:

çok pis script yazarım size müşteri panele girince fotoları,videoları, notları aktarabilirsiniz, hatta online bağlantı kurabilirsek ordan müşteri ile teması sağlarım. 0'dan kodlama ve tasarım ücret gizli  :)

dostum siteye 0 bütçe :) o yüzde ortak arıyorum zaten.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yasal olmazsa götegelebilen yüksek

araç bilgilerinden sahiplerine ulaşabildiğim kadar ben ulaşırım istersen :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

yasal olmazsa götegelebilen yüksek

araç bilgilerinden sahiplerine ulaşabildiğim kadar ben ulaşırım istersen :)

sağol dostum aklımda :)

Toplam Hit: 2111 Toplam Mesaj: 16