folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Denyo Launch İçin Bir Öneri

Denyo Launch İçin Bir Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Denyo çıktı sonra önlem olarak Captcha çıktı :) benim demem şu ki, bildiğiniz gibi abby finder programı resimlerdeki yazıları okuyabiliyor hatta bazı captcha resimlerini de okuyabiliyor, bu abby finder gibi birşeyi denyo içine entegre etseniz de, captcha resimleri çözebilsek nasıl olur?

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

iyi fikir...

tebrikler...

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    yani burada %100 doğruluk payıyla her denemesinde çözmesine gerek de yok, 5 - 10 denemeden sonra 1 tanesini çözse bile yeterli. maksat formları otomatik doldurmak.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

yalnız böyle bir işi dakikada yüzlerce kez yapabilmek için süperbilgisayar falan gerekir sanırsam :) . yanlış da çözülse doğru da çözülse isteğin varlığı sistemi sömürecektir.

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    Optik Karakter Tanıma (OCR)
    Optik Karakter Tanıma (Optical Character Recognition), bilgisayar ortamında bulumayan yazılı dokümanların özel tarayıcılar arayıcılığıyla veya normal olarak taranmış resimlerinin FineReader, OmniPage gibi bazı özel programlar yardımıyla bilgisayar ortamına düzenlenebilecek sayısal halde ("Word", "txt") aktarılmasıdır.

Ben daha once bu konuyu acmistim. Ama yetkili merciler benimle ilgilenmedi :'(

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=76652
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek
    Jem bey İyi güzel söylüyosunda bunu nasıl gerçekleştireksin yani realize etmek :D Birde vbulletinin yeni sürümlerinde istanbulun fethi gibi sorular var bunları aşmak mümkün mü acaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:
    -----------------------------

yalnız böyle bir işi dakikada yüzlerce kez yapabilmek için süperbilgisayar falan gerekir sanırsam :) . yanlış da çözülse doğru da çözülse isteğin varlığı sistemi sömürecektir.

biz de sabrederiz, 10 dk bir 100 tane sorgu yollasın o da yeter.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:

abicim 1 mb lik resimler degilki onlar 2-3 kb lik resimler. artik internet cikis hizlari eskisi gibi de degil.

Bence anasini sker ortamin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

h4cky0u bunu yazdı:
    Jem bey İyi güzel söylüyosunda bunu nasıl gerçekleştireksin yani realize etmek :D Birde vbulletinin yeni sürümlerinde istanbulun fethi gibi sorular var bunları aşmak mümkün mü acaba

hocam birçok yer hala standart captcha kodlarını kullanıyor, şu tarz olanları çözsün yeter

http://mywheel.net/blog/wp-content/uploads/2007/12/50739.gif

http://www.vista-files.org/screenshots/lanap/lanap-botdetect-asp-net-captcha_350.jpg

http://www.breakitdownblog.com/wp-content/uploads/2008/02/no_dick_google_captcha.jpg

http://www.cleverstat.com/en/acw/captcha.gif

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

tartışalım hadii

peki bazı forumlarda aynı ipden kayıt olmayı ayarlayabiliyon onu nasıl aşacan?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı:

Fatih bunu yazdı:

abicim 1 mb lik resimler degilki onlar 2-3 kb lik resimler. artik internet cikis hizlari eskisi gibi de degil.

Bence anasini sker ortamin

bildiğim kadarıyla bu okuma sistemleri boyut bazında değil de karakter miktarı bazında ve karakterin tanınırlığı bazında sistem yiyor. vbulletini örnek verirsek adamlar biri aşağıda biri yukarıda cins cins karakterler koymuş.  tabii bu işi metin-resim taratma olayında uzman kişiler daha iyi bilir.

enjoy i'm vaccinated
Toplam Hit: 5198 Toplam Mesaj: 28