folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Devlet Bahçeli "İmralıdaki Kahramanı Selamlıyorum" (Montaj)

Devlet Bahçeli "İmralıdaki Kahramanı Selamlıyorum" (Montaj)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

bundan sonra artık gözünüzün harbiden açılması lazım montaj ayağına adamlar neler yapıyor.sırf sizleri kandırabilmek için.açın lütfen gözlerinizi !!

devlet bahçeliyide montajladılar deyip tayibinkilerde montaj demek istiyorlar.

artık anlayın niyetlerini !!!

hocam benim öyle bir niyetim yok ancak söylediklerin genel olarak doğru olabilir

paylaştığım videonun orasını burasını kırpmışlar ancak orjinali gibi akıcı olmuş
    aynı tekniği malum ses kayıtlarında yapmış olabilirlermi ? 
    başbakanın zilyon tane konuşması var oradan buradan kelimeler toplanıp bir proje üzerine montajlanıp servis edilmiş olamaz mı ?
    bu tip sorular aklıma geldi
    ancak konuyu açmamda herhangi bir siyasi bir emel yoktur

orasını, burasını kırpmışlar diyorsunuz da, neresini kırpmışlar. direk, belli bir bölümü alıp yayınlamışlar. öncesi ve sonrası yok sadece. kes-birleştir gibi bir durum yok. yani montaj falan değil bu video. Bahçeli nin ne anlatmak istediğini anlamak için video nun tamamını izleyin. sizin yayınladığınız bölüm, aynen orjinalde de var, ama sizin anladığınız veya anlamaya çalıştığınız şekilde değil. (!)

spear
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    justwant
    justwant's avatar
    Erkek

neresini kırpmışlar bildiğin adamın söyledğinin aynısı,adam onların hepsini söylüyor üzerinede ekliyor bunları isveçte diyen adamdır budur diye.o kısmı çıkartmışlar sadece güldürmeyin kendinizi ya tayyoşu savuncaz diye ne hale geldiniz omurga önemlidir.

justwant tarafından 26/Şub/14 01:07 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

bundan sonra artık gözünüzün harbiden açılması lazım montaj ayağına adamlar neler yapıyor.sırf sizleri kandırabilmek için.açın lütfen gözlerinizi !!

hocam benim öyle bir niyetim yok ancak söylediklerin genel olarak doğru olabilir

paylaştığım videonun orasını burasını kırpmışlar ancak orjinali gibi akıcı olmuş
    başbakanın zilyon tane konuşması var oradan buradan kelimeler toplanıp bir proje üzerine montajlanıp servis edilmiş olamaz mı ?

benim kişisel görüşüm bu olaylar montaj değil.montaj olsa bile fark etmez benim için.çünkü ben bu adamın para çalmayacağına inanmıyorum.adam sayılı zengin başbakanlar arasına girdi.helal parayla mı girdi ? 

hadi gel montaj sayalım tayibin onun bunun.sence bu adam helal para mı kazandı ?bu montajlarda konuşulanlar nakit para.banka hesapları olsun evler diger mal varlıkları olsun bunlar sence düzgün bi parayla mı kazanıldı ?

başka bi konuya gelince.ben başbakan olsam bende çalarım ama bu kadar da değil be.millet aç yatarken bu kadar da zorlamam.şimdi kabul etmek lazım herkes çalar burda :D eşe dosta iş vs bişiler yaparda bunlar olayı çok abarttılar.bunun zararı bizden çıkıyor

mesela işinde uzman olmayan adam bi işe getiriliyor tayip sayesinde sonra o iş kötüye gidiyor.kaybeden kim ? ben miyim yoksa tayip ve yandaşları mı.kaybeden halk

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    spear bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

orasını, burasını kırpmışlar diyorsunuz da, neresini kırpmışlar. direk, belli bir bölümü alıp yayınlamışlar. öncesi ve sonrası yok sadece. kes-birleştir gibi bir durum yok. yani montaj falan değil bu video. Bahçeli nin ne anlatmak istediğini anlamak için video nun tamamını izleyin. sizin yayınladığınız bölüm, aynen orjinalde de var, ama sizin anladığınız veya anlamaya çalıştığınız şekilde değil. (!)

evet hocam bahçeli bu sözleri söylüyor ama
    montaj videoda bahçeli "terörist olan türkiye devletidir" diyor ve alkış sesleri yükseliyor
    orjinalde ise durum böyle değil o sözü söyledikten sonra konuşması devam ediyor
    resmen orasından burasından kırparak orjinal gibi servis etmişler
    aynı teknik ile videoya başka şeyler ekleyerek daha uzun hale getirebilirlerdi
    burada birilerini savunuyormuşum gibi olmasın gerçekten öyle bir niyetim yok
    o malum ses kayıt işleri karışık ama hiç bişey gizli kalmaz montajmo değilmi er yada geç anlaşılır

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

salak ya yemin ederim gerizekali bu cocuk.

ulke gundemini ancak boyle flash haberler ile takip eden yurdum abazan gencleri nereden bilecek bahcelinin bu konusmasinin cok cok onceleri baska bir konuda yapildigini.

akepenin trolleri calismaya baslamis.

durmak yok trollemeye devam.

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

Tayyibinki montajmı değilmi bilmiyorum ama bir insan bukadar teknolojiyi görüpte gerizekalı değilse eğer, herkesin sesinin birebir taklidinin yapılabileceğini ve istediği kelimeleri söylettirebileceğini anlayabilir. Bazıları niyet okumacılığı yapıyor yine ondan dedim. yarın birgün hakkaten montaj olduğu kanıtlanırsa  nasıl bir göt oluşacak. bu seferde belki; "yalandan montaj" dedirttiler diyecekler. Yani Gerçekler kenarda net birşekilde dursada sizler nasıl görmek istiyorsanız o şekilde inanıyorsunuz. Bu Tayyipçiler içinde aynı, antitayyipcilerde içinde aynı.. Türkiye gerçekleri şuan tam olarak ayırt edemiyor, Ortalık fur fücür dolu. Beyinler al aşağı ediliyor. Net olan tek şey: bu karışıklıktan istifade etmek yararlanmak isteyen birilerinin var olduğudur. seslerin dinlenebilmesi için onca ekipman onca alt yapı, seslerin hangisi doğru hangisi yanlış. Ki bazı dinlemeler doğruda çıkıyor. Bir ülkenin başbakanını veya cumhurbaşkanını dinlemek Güven ve Özveri ister, bu sıradan komserin amirin polisin yapabileceği birşey değil. Bu basit bir iş değil! Başbakan yavşakta olsa ülkenin milli bütünlüğüne alenen savaş açılmış durumda, Bu olaylar muhalefetide kapsar. Tayyip seçimler ve önümüzdeki günler için "Bu türkiyenin istiklal savaşı" gibidir diyor ya. Bazen hak vermiyorda değilim adama.

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

salak ya yemin ederim gerizekali bu cocuk.

ulke gundemini ancak boyle flash haberler ile takip eden yurdum abazan gencleri nereden bilecek bahcelinin bu konusmasinin cok cok onceleri baska bir konuda yapildigini.

akepenin trolleri calismaya baslamis.

durmak yok trollemeye devam.

benide kafanızda akpli yaptınız ya helal olsun başka bişey demiyorum
    burada işin tekniğini konuşalım nedir ne değildir öğrenelimki
    buradaki bilgiler ışında malum kayıtları inceleyip sahtemi değilmi anlayalım ?
    ama kafa hep aynı
    tas aynı hamam aynı helal olsun

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

montaj yapımında devrim olmuşta haberimiz yok :)
    not: lütfen konuyu siyasi olaylardan ziyade tekniksel açıdan değerlendirelim

http://www.youtube.com/watch?v=uPAQFmCiub8

Devrimmi? ya birak abi ya su Bir kisinin videsonundan alinan parcalari kes yapistir yaparak montajda devrim ve tekniksel acidan degerlendirelim diyorsan pes... zaten akp yalaka milletveliki mehmet metiner az once canli yayinda soyledi zaten. bizde calisma yapiyoruz montaj in yapildigini ispatlamak icin videolarla :D bunu kastetmis ama yazik dustukleri durumlara uzuluyorum*.

ayrca demissin ki (başbakanın zilyon tane konuşması var oradan buradan kelimeler toplanıp bir proje üzerine montajlanıp servis edilmiş olamaz mı ?
    bu tip sorular aklıma geldi)

dun nete ilk dusen videoyu gercegini izlediysen baskabanin hangi konusmasinda bu gune kadar*? paralar sifirla ve diger konusmalari yada oglunun 30 milyon euro kaldi vs vs saymayayim o kayittaki konusmalari nerde duydun daha once? duydunmu ? resmen konusmuslar iste dinlenmeye takilmislar :D

GonyaLi tarafından 26/Şub/14 01:57 tarihinde düzenlenmiştir

Küçücük Gözbebeğimden, Hayatıma Girdin De Kocaman kaLbimin Neresine Sığamadın Da Gittin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı

Tayyibinki montajmı değilmi bilmiyorum ama bir insan bukadar teknolojiyi görüpte gerizekalı değilse eğer, herkesin sesinin birebir taklidinin yapılabileceğini ve istediği kelimeleri söylettirebileceğini anlayabilir. Bazıları niyet okumacılığı yapıyor yine ondan dedim. yarın birgün hakkaten montaj olduğu kanıtlanırsa  nasıl bir göt oluşacak. bu seferde belki; "yalandan montaj" dedirttiler diyecekler. Yani Gerçekler kenarda net birşekilde dursada sizler nasıl görmek istiyorsanız o şekilde inanıyorsunuz. Bu Tayyipçiler içinde aynı, antitayyipcilerde içinde aynı.. Türkiye gerçekleri şuan tam olarak ayırt edemiyor, Ortalık fur fücür dolu. Beyinler al aşağı ediliyor. Net olan tek şey: bu karışıklıktan istifade etmek yararlanmak isteyen birilerinin var olduğudur. seslerin dinlenebilmesi için onca ekipman onca alt yapı, seslerin hangisi doğru hangisi yanlış. Ki bazı dinlemeler doğruda çıkıyor. Bir ülkenin başbakanını veya cumhurbaşkanını dinlemek Güven ve Özveri ister, bu sıradan komserin amirin polisin yapabileceği birşey değil. Bu basit bir iş değil! Başbakan yavşakta olsa ülkenin milli bütünlüğüne alenen savaş açılmış durumda, Bu olaylar muhalefetide kapsar. Tayyip seçimler ve önümüzdeki günler için "Bu türkiyenin istiklal savaşı" gibidir diyor ya. Bazen hak vermiyorda değilim adama.

çok doğru söyledin hocam bende tam bunu anlatmak istiyorum
    anlamadan dinlemeden araştırmadan iş yapmak türkiyede neyin ne olduğunu kararttı
    kimi diyor tayyip dursunda nasıl dursa dursun hertürlü desteklerim
    kimi diyor tayyip gitsinde nasıl giderse gitsin hertürlü desteklerim
    +
    olaylar çıktı geziparkının aynısı olur
    çalındı denilen paralarıda polis çaldı ya
    hadi çıkın polisi taşlayın oda size gaz sıksın
    rezalet herşey rezalet
    http://www.mynet.com/haber/guncel/istanbul-ankara-trabzon-sakarya-izmir-ve-eskisehirde-polis-mudahalesi-1072900-1

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı

napmalarını istiyosun böyle bi suçlama ve dehşet verici gerçekler karşısında insanların tepkisiz koyungibi izlemelerinimi istiyosun ve gerçekliginin güçlü olmasına ragmen tam yalanlanmamışken halkın evlerinde oturmasını herkezin çenesini kapamasınımı istiyosun arkadaşım bence bir birlerine bagırmaları bir birlerine vurmalarından daha iyi ve emin olki halk inanamıcagın bir sabrı gösteriyor inşallah selamet olur ve sen

neye takılıyosun anlayamadım yani hırsızı yakalayanmı yoksa hırsızmı hangisine takılırusın haşimdi baçelininkini çıplak kulakla bile montajlı oldugunu anlarsın lakin tayip erdoganın ki bildigin gerçek yanı böçek korkusuna kısık sesle konuşuyo 

onu bunu geçtimde sen ne yapacaksın

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 3330 Toplam Mesaj: 26