DGS Hakkinda.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    merhaba ben 2 yillik myo mezunuyum. gecen sene dgs ye bankaya odemeyi yaptim basvuru tarihini kacirdim sinava giremedim. bu sene odemeyi yaptim sonra cezaevine girdim basvuru yapamadim, sinava giremedim. kac defa girme hakkimiz var? saygilar

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sınır yok artık

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

sen hiç girmemişsin ki hocam. Ayrıca artık hiç bir sınava girme sınırı kalktı. 16 Aralık 2007 tarihli ve 26732 sayılı resmi gazete.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    Turkiye ab ye girince bende muhendis olurum heralde. askerlik yuzunden bu senede giremeyecem.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Son_Angut
    Son_Angut's avatar
    Erkek
    sana tecrübelerimi aktarmak istiyorum kader mahkumu arkadaşım (myodan dolayı kader mahkumu)

sınıf birincisi filan değilsen ve sürekli ders çalışan biri değilsen, o sınava girip vakit kaybetme

tahminime göre sen bilgisayar yada makine mühendisliği gibi bişey istiyosundur.

makinenin en düşüğü 275 puan filandı geçen sene, bilgisayarda öyledir hatta daha fazladır.

paran varsa bulgaristandaki üniversiteleri dene, paran yoksa açık öğretim işletme filan okursun, hiç değilse mesleğinle ilgili 4 yıllık diploman olur.

askerlikle ilgili olarak, bence kesin olarak askerliğini aradan çıkarmalısın, ben ertelediğime pişmanım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Son_Angut bunu yazdı:
    -----------------------------
    sana tecrübelerimi aktarmak istiyorum kader mahkumu arkadaşım (myodan dolayı kader mahkumu)

sınıf birincisi filan değilsen ve sürekli ders çalışan biri değilsen, o sınava girip vakit kaybetme

makinenin en düşüğü 275 puan filandı geçen sene, bilgisayarda öyledir hatta daha fazladır.

paran varsa bulgaristandaki üniversiteleri dene, paran yoksa açık öğretim işletme filan okursun, hiç değilse mesleğinle ilgili 4 yıllık diploman olur.

askerlikle ilgili olarak, bence kesin olarak askerliğini aradan çıkarmalısın, ben ertelediğime pişmanım

yurt dışı üniversitelere de dikey geçiş yapılabiliyo mu?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Son_Angut
    Son_Angut's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı:

Son_Angut bunu yazdı:

yurt dışı üniversitelere de dikey geçiş yapılabiliyo mu?

yapılabiliyor.

http://www.tahribat.com/Forum-Sinavsiz-Bulgaristanda-Universite-Egitimi-123933/

burda baya bilgi var konu hakkında

http://www.egitimbulgaria.com/site/soru-cevap/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Bu adam bu şansla bulgaristana giderse o denklik kalkar gibi :| kalkmaması dileğiyle..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

WH0 bunu yazdı:
    merhaba ben 2 yillik myo mezunuyum. gecen sene dgs ye bankaya odemeyi yaptim basvuru tarihini kacirdim sinava giremedim. bu sene odemeyi yaptim sonra cezaevine girdim basvuru yapamadim, sinava giremedim. kac defa girme hakkimiz var? saygilar

limit siz siniz

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

teşekkür ettim

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 2578 Toplam Mesaj: 16