Donanımhaber Vs Şeyh

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Donanım haber bilineceği üzere asp playground script kullanıyor.Bu yazılımın desteği sonlanalı çok oluyor. 

Bunlar ilk bu yazılımla başladı diye yıllardır aynı şekilde devam etti sürekli yamalar eklentiler vs yaptılar. Fakat forum yamalı bohça resmen. Her gün düzenli olarak çöküyor forum. 

Dün forum çöktü yedekleride getitemediler forum 1 gün geriye gitti. Tüm konular vs silindi. 

Şeyh oturdu forumu yeniledi tek başına ne bir çökme nede bir hata. 

Donanım haber ekibi bir şeyh kadar olamıyor mu ?

Şeyh şunlara hayrına bir yardım et. :)

Birde merak ettiğim donanım haber xenforo veya vbulletin foruma vs geçemez mi ?

mkyb tarafından 18/Eyl/15 22:52 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Tbt de zilyontane hata var. Stabil yanını bulamiyorum :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam işte orada para devreye girer gerçi aldıkları reklam parasıyla şeyhe güzel bi site yazdırabiliriler 150 200 bin dolara filan tbt yi şeyh keyfi için kodladıgından  tüm ilim irfanını  katıyor tabi yardımcı melekleride kontrol ediyor. 

Bildigim kadarıyla şeyh şuanki alt yapıyı farklı sitelerde kolayca kullanabiliyor esnek bir şekilde yaptım demişti. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

Tövbe de çarpılırsın münafık. :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

forumu daha iyi bir sisteme kursalar çok iyi olçak ama geçmeme nedenleri vardır büyük forum sonuçta kolay değil öyle

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

Ufacık bir örnek;  profilime gir kefil olduklarima bak :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

forumu daha iyi bir sisteme kursalar çok iyi olçak ama geçmeme nedenleri vardır büyük forum sonuçta kolay değil öyle

Ben daha çok üşendiklerini düşünüyorum. Mesala Maxicep var oda büyük forumlardan biri Vbulletin'den Xenforo'a geçtiler. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    karabuyucu bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

Ufacık bir örnek;  profilime gir kefil olduklarima bak :)

Tövbe bismillah hocams senin profil çarpılmış allah şifa versin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Agahahah forum gene çöktü. :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

1.000 mürid 10.000 donanımhaber üyesini yokeder bence

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

geyik bi yana ama normaldir hocam dh gibi bir sitede. zilyon tane fonksiyon ekliyorlar günlük eşşek yükü ile hit alıyorlar. tabi buna karşılık o kadar kazanıyorlar isteseler değiştirebilirler ama kullanıcı memnun kalmaz. şeyh bile değişti kimse memnun olmadı ki şeyh heves edip yaptı düzeltmeden çekti gitti :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 3897 Toplam Mesaj: 30
donanım haber