folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Düyanın Her Yerinden Data (İnternet Bağlantısı)

Düyanın Her Yerinden Data (İnternet Bağlantısı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bir kaç projemde değerlendirdiğim ürünü sizlere tanıtmak istedim dünyanın her yerinden, her noktasından uydu ile internete bağlanabileceğiniz. voice & sms hizmeti alabileceğiniz bir ürün, projelerinizde vs kullanmak isteyen arkadaşlar için faydalı olacağını düşündüm ve sizlerle paylaşıyorum. çok daha profesyonel ürünleride mevcut "uçaklarda, gemilerde, ve askeri haberleşme vs hizmetlerinde kullanılan ürünler.) kişisel veya kurumsal çözümler içinde kullanabilirsiniz.

Ürün :  IsatHub/iSavi

Dünyanın her noktasından internet bağlanabileceğiniz, kişisel ve kurumsal anlamda bir çok projede gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz İnmarsat - IsatHub/iSavi  "Her şeyHerhangi Bir YerHerhangi Bir Zaman"  Sloganı ile mükemmel çözümler sunmaktadır.

İNMARSAT TÜRKİYE Distribütörü BAŞARAN İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İnş. Med. San. Tic. Ltd. Şti. 'dir.

başaran ileri teknoloji - inmarsat

IsatHub/iSavi  Nedir?

Sınıf 3 BGAN terminal

384kbps ye kadar veri taşıma kapasitesi                             

Akıllı cihazlardan kolay erişim   

________________________________________________________________________________

Genellikle akıllı telefonlar üzerinden ses ve sms iletişimi için kullanılmaktadır

Sosyal medya çağımızın en büyük gereksinimi ve iletişim ağlarını oluşturmaktadır.

Isavi Kolay Kullanımı ve taşınabilirliği açısından bir çok noktaya kolayca erişebilmemiz sağlamaktadır.

Kontrol paneli web ara yüzü olsun esnek bir kumanda edilebilirliği vardır.

179 x 170 x 30 mm

850 grams

Services

Standard IP (up to 384 / 240 Kbps)

Özel Ses Kanalı

Metin

Battery: 2.5hr çalışır durumda

Wi-Fi: range 30 metres / 100 feet

USB port ara yüz güncellemeleri için

Rehber olmak için LED ışıklar.

Inmarsat MicroSim İle Çalışır

Daha detaylı bilgi almak için İNMARSAT TÜRKİYE Distribütörü BAŞARAN İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ile iletişime geçebilirsiniz.

Uçbağlar Mah. Sivas Cad. No:87/A Malatya

0422 326 16 66 (Pbx)

0422 323 81 93 (Fax)

info@basaranteknoji.com.tr

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Güzel reklam, Fiyatları nasıl,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

net olarak, baz istasyonuna ihtiyaç duymuyor değil mi? fiyatlar, ödemeler nasıl? sim kartı kullanıyormuş, bu sim kartı kime ait vs.. gibi sorular var aklımda.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

net olarak, baz istasyonuna ihtiyaç duymuyor değil mi? fiyatlar, ödemeler nasıl? sim kartı kullanıyormuş, bu sim kartı kime ait vs.. gibi sorular var aklımda.

tamamen profesyonel yani ürünleri genelde uçaklarda , gemilerde , askeri haberleşme sistemlerinde kullanılıyor, baz istanyonu kullanmıyor, direk uydu ile irtibat kuruyor dünyanın her yerinde her noktasında iletişim sağlıyor, güncel fiyatlar hakkında şu an için bilgim yok, simkart inmarsata ait, İNMARSAT TÜRKİYE Distribütörü bilgileri konuda yer almakta zaten satışı onlar yapmakta.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Renard bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

tamamen profesyonel yani ürünleri genelde uçaklarda , gemilerde , askeri haberleşme sistemlerinde kullanılıyor, baz istanyonu kullanmıyor, direk uydu ile irtibat kuruyor dünyanın her yerinde her noktasında iletişim sağlıyor, güncel fiyatlar hakkında şu an için bilgim yok, simkart inmarsata ait, İNMARSAT TÜRKİYE Distribütörü bilgileri konuda yer almakta zaten satışı onlar yapmakta.

hocam zaten bi konu açmissin ikincisini açmaya gerek yok

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

@cache başka konu açmadım dostum arkadaşın sorduğu soruyu yanıtladım ne kullanıyosun sen :)
    diğer açtığım konu ise bu olaydan farklı. dikkat etmeni şiddetle tavsiye ediyorum :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Renard bunu yazdı

@cache başka konu açmadım dostum arkadaşın sorduğu soruyu yanıtladım ne kullanıyosun sen :)
    diğer açtığım konu ise bu olaydan farklı. dikkat etmeni şiddetle tavsiye ediyorum :)

ben ayni konu sandim kusura bakma :)

birde fiyatlari nedir bu cihazın? kaç ghz'de çalışıyor?

edit imla

cache tarafından 08/Haz/15 12:40 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Çok çok iyi.... 

Benim bunun ne kadar down/up bağlantısı sağladığını + Ödeme yöntemleri + Birey olarak almanın kurum olarak almaktan farkı artısı ekisisi + Fiyat !

Bunları öğrendikten sonra tahribattan biri olarak ilk siparişi vermem mümkündür :) 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

biraz daha konuyu açabilir misin hocam. cahil gibi görmeyin de hiç anlamam bu işlerden :W
    sorum şöyle ki, bu aleti alıp istediğimiz yerde sınırsız internete mi giriyoruz :|  

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

Güncel fiyatı hakkında şu an için bilgim yok.

Up to 384 Kbps download & 240 Kbps upload (Standard TCP-IP)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

biraz daha konuyu açabilir misin hocam. cahil gibi görmeyin de hiç anlamam bu işlerden :W
    sorum şöyle ki, bu aleti alıp istediğimiz yerde sınırsız internete mi giriyoruz :|  

est, hocam şöyleki inmarsat'ın sim kartı var ona bakiye yüklüyorsunuz ve kendinize göre paketler oluşturuyorsunuz ve dünyanın herhangi bir yerinde hiç farketmez dünyanın her yerinde çekiyor. (direk uydu üzerinden) kullanıyorsunuz.