folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Devlet'ten Askerlik İşlemleri

E-Devlet'ten Askerlik İşlemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

arkadaşlar tecilim doldu kasım celbinde gideceğim Allah izin verirse. 1-30 eylül arasında bakayaya kalmamak için askerlik şubeden işlem falan yaptırmak gerekiyormuş.Bu işlemi e devlet üzerinden yapabilir miyim?

eğer e devletten yapamazsam askerlik şubesine hangi evraklarla gitmem gerekiyor bilen var mı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Tecili bozdurdunmu aga.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Tecili bozdurdunmu aga.

tecil bitti zaten hocam bir daha tecil ettirmeyeceğim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Abi şimdi şöyle söylim.BEn temmuzda tecili bozdurdum.Dedim askere gidecem.Hallettiler bana bir kağıt verdiler.Birdaha buraya uğramana gerek yok dediler.E-devletten de diğer bütün işlemlerini yaparsın.27 ekimde yer belli olacak.Kasımada %90 gidersin dediler.Başkada birşey demediler.Senin dediğini anlamadım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    skyvalet bunu yazdı

Abi şimdi şöyle söylim.BEn temmuzda tecili bozdurdum.Dedim askere gidecem.Hallettiler bana bir kağıt verdiler.Birdaha buraya uğramana gerek yok dediler.E-devletten de diğer bütün işlemlerini yaparsın.27 ekimde yer belli olacak.Kasımada %90 gidersin dediler.Başkada birşey demediler.Senin dediğini anlamadım.

aga senle paslaşalım kasımın başında askermişim 27 ekimde e devlete bak sülüsünün çıktısını al buraya ugramadan birliğine teslim ol dediler bakarsın aynı yerde oluruz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

aga senle paslaşalım kasımın başında askermişim 27 ekimde e devlete bak sülüsünün çıktısını al buraya ugramadan birliğine teslim ol dediler bakarsın aynı yerde oluruz

Bir konu açarız bakarız abi.Bakarsın senle deği bir arkadaşınla aynı yerde oluruz.Paslaşırız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    skyvalet bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

Bir konu açarız bakarız abi.Bakarsın senle deği bir arkadaşınla aynı yerde oluruz.Paslaşırız.

aynen doğru diyosun yerler açıklanında paslaşırız :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

yok mu bilen 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

up.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende tecili bozdurdum ekim ayının 15 inde e-devletten bakabilirsin dediler kasım celpine düştüm olmadı buradan yazışırız buluşuruz tbt den devrelerim olursa ne iyi olur la fantazi felan yaparık :D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

En doğruyu bilgiyi bağlı bulunduğun şubeden alırsın. Gitmeye üşeniyorsan telefon aç :)

arbeit macht frei
Toplam Hit: 1896 Toplam Mesaj: 22