folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder El Freni Çekili Halde Yol Almak

El Freni Çekili Halde Yol Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Şahin arabada el freni çekili halde 40-60 km arası hızla 3 km yol almışım :)  

İnternette baktım balatalar falan yanar koku gelir v.s. diyor ama fazla bir şey hissetmedim giderken, ya da acemiliğimden hissetmedim. Yanık kokusu falan da da yok arabada. E şimdi bir şey oldu  mu olmadı mı arabaya anlamadım. Hiç düzgün araba deneyiyim yok acemiyim gülmeyin :)

enjoy i'm vaccinated
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

balataları yemiştir.yada balatalar gevşemiştir.yada hafif cekili olabilir.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hahahaha

bende bir keresinde oyle gitmistim.

La ne oldu bu arabaya az once canavar gibiydi simdi gitmiyor. sonradan aklima geldi en son durdugum kirmizi isikta el frenini indirmeyi unutmustum.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

manfolder bunu yazdı:
    -----------------------------

balataları yemiştir.yada balatalar gevşemiştir.yada hafif cekili olabilir.

bayağı çekiliydi de nasıl anlarız bu balataların gidip gitmediğini, ya da gitmişse nasıl bir tepki verir araba? bir de kendimiz tamir edebilir miyiz?

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

70 kilometre gittik adana kozan arası el freni çekik halde, koktuğunu anladığımızda adanaya varmıştık, ancak çok kalkık değildi, bi kere de bakırköy başakşehir arasını kalkık elfreni ile gittim tahminen 25 kilometre bişi olmadı çakmadı peder =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

otomatik vitesmi araba eğer değilse bişey olmaz az balatalar zorlanmıştır sadece...

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

scuderia bunu yazdı:

otomatik vitesmi araba eğer değilse bişey olmaz az balatalar zorlanmıştır sadece...

hocam adam şahin diyor :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

en iyisi bir frenciye goster.ama balatalar yanmamış senin.saglamdir bana gore.ben baya km gitmiştim.balatalar tutuştu.su dokup sondurmuştuk.oyle devam ettim değiştirmeden.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

3 km den bişey olmaz hocam.. gerçi baltaların durumuna da bağlıdırda, 3km den bişeycik olmaz, her acemi arabayı aldığında kaç km gidiyo öle bişey olmuyo :)
    sonuna kadar çekiliyse elfrenin snde ona rağmen gitmeye uğraştıysan tebrik ederim o ayrı :) 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

coLin bunu yazdı:

scuderia bunu yazdı:

hocam adam şahin diyor :)

Otomatik Şahin :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hiç unutmam rent a car'dan seat ibiza almışız.. benzin az arabayı kapının önüne park etmişim sabah gidip bi arkadaşı alcam.. sabah oldu arabayı çalıştırdım dinn dinnn dinnn ötüyo bişeyler.. arabanın içinde söyleniom aq mun arabası benzin değil su içiyo sanki ötme lan ötme vs.. neyse sürdüm yaklaşık bi 3 kilometre sonra arkadaşın evine qeldim kapının önünde bekliyorum arabayı park ediyorum tam yanaştım herşey tamam,kontağı kapat boşa al vs sonra uzat elini el frenini çekmeye , eneee.. la ben el firenini hiç indirmemişimki :DD  ve giderken en ufak bişey hissetmedim arabada... sonrasınmda da hiçbir sorun olmadı. rabi rent a car'a verdikten sonrasını pülemiom :D:D

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 8739 Toplam Mesaj: 21