En İyi Turkcell Tarifesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek

AVEA kullanıyorumda Turkcelle geçicem hangi tarifeyi tavsiye edersiniz.?

Kampuscell iyi diyolar ama biliyorum.

Siz hangi tarifeyi kullanıyorsunuz..

Not: Turkcellin sitesine baktım araştırma falan yaptım fazla bişi anlayamadım siz yardımcı olursanız sevinirim.

Profile Tıkla Anlarsın?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    geçme.  hattını avea faturalıya tası :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilnatsob
    ilnatsob's avatar
    Erkek

kampuscell çok iyi

kontor yüklediktan 1 ay sonra kontörlerin leblebi gibi gider (tüm tarifelerde :)

====>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Avea Faturalı Tüm kamu hattı mükemmel birşeytüm kamu hatlarıyla ayda 13tlye sınırsız konuşuyorsun buna geçmeyi düşünüyordum ama askerlik olayı var boşa geçerim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Çok Muhterem murid arkadaşım seni canı gönulden selamlıyorum...   Turkcell le baglan hayata. Transfer iyi bi olay bedava dklar filanda turkcelle bagliyolar boruyu arkadaş kntor dayanmiyo avea mis mis... Aveada 10 dk 2 kntor Butun avea ögrenci saten 7 - 70e :D Baso var 10 dk 1 kntor 39 kntre 5000 şebeke ici 500 heryöne...

Patlicana kntor yukledigin zaman 3 saat beleş var Turkcell ne var ? Tavuk mi  mikiyoz ? adamlarin butun kanpanyalari mikiyor 10 veriyo eldeki 6 gidiyor

Bende Hem Turkcell var hemde Avea Turkcell o kadar miktirdiki sadece turkcelller ariyor 4 ayda bir 20 kntor cakiyorum öyle duruyo

Turkcell le Bagliyolar Boruyu arkadaş 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    Avea Faturalı Tüm kamu hattı mükemmel birşeytüm kamu hatlarıyla ayda 13tlye sınırsız konuşuyorsun buna geçmeyi düşünüyordum ama askerlik olayı var boşa geçerim

Öyle birşey yok kim söyledi?Ben o pakete üyeyim 21 tl onun ücreti.İlk 2-3 ay az alıyorlar sonra yükleniyorlar bir güzel faturaya nereden geldiğini bilmediğim her türlü şeyi sokmaları yüzünden 50 tl'den aşağı ödeyemedim hiç faturayı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Turkcellde Öyle  bir  tarife yokkı mq :D

İyi  tarife hehe  hepsi  kazık :)

Yakında Güncelenecektır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLaNGuVa
    aLaNGuVa's avatar
    Dişi
    turkcellde kampüsü kullanıyorum fena sayılmaz aveada mobil öğrenci güzel şimdiye kadar bi sıkıntımız olmadı tek sorun avea her yerde çekmiyor ama turkcellde soyuyor resmen avea daha iyi geliyor öğrenci milletiz malum =)

Mutlu olmak için büyük nedenlere gerek yok. Cebimde 75 kuruşum var, havada bahar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    shadowan bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

Öyle birşey yok kim söyledi?Ben o pakete üyeyim 21 tl onun ücreti.İlk 2-3 ay az alıyorlar sonra yükleniyorlar bir güzel faturaya nereden geldiğini bilmediğim her türlü şeyi sokmaları yüzünden 50 tl'den aşağı ödeyemedim hiç faturayı.

Ailemde kullananlar var  oradan biliyorumhiçde fazla ödediğimizi hatırlamıyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

10.000 sms'in peşindeyiz..

[22817//kaanabak]
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

kalite ucuz degildir