folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder En Psikopat İntahar Yolu

En Psikopat İntahar Yolu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    buna katılıyorum en psikopatça intihar :D

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek
    kendini s*k*nden asma işine koptum yaa
    azrail_baba cok yaratıcısın::D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    hep yapmak istediğim şey lsd alıp sonra böyle otabanın birinde yürümek acaba kaç araba geçebilcem (halisinasyonlar dahil)

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    yere cam kır cama benzin dök sonra yak bas ona hem yanarsın hemde syaakların kesilir

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    psikopatlık sayılırmı bilmem ama
    önce bir yatak bulcan hani ortadan katlanmalı oluyo ya
    sonra yatağa yatçan ama yüzüstü yatçan sonra yatağı kapıcan belin kırılcak sonra acı içinde kıvrılırken bi bıçak alıcan yere dikçen yatçan üstüne
    veya acı çekmek istersen bacağını kır ama yukarlardan ilk kırıldığı anda hiç bişi anlamıyon ama sonra kırılan kemik bacağının içine hasar veriyo deriyi içten yırtıyo manyak kanıyo gerçi sonra düzelip futbola devam ediyon ama eskisi gibi oynayamıyon azcık ürkek oluyon (bknz: erkan_2, semih89)

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hack_man
    hack_man's avatar
    Erkek
    gelin ben size cin işkencelerinden bir kaçını anlatayım
    Konu intehar ama aklıma geldi yazım dedim :D

1-Saçlarla İşkence
    Çinliler Eskiden İşkence Yaparlar bunu herkez bilir

kafa derisini insanı öldürmeden soyarsın sadece saç çıkan kısmını
    kafaya alçı gibi sert ve çıkmayan bişi ile saç çıkan kısma baskı yaparsın ve bunuda yapmadan önce saçı komple kazırsın
    iş olay burada başlıyor...
    bol yaglı yiyecekler verilir ve saçlar tırnaklar çok fazla uzamaya başlar...işte burası kıyamet kopuyor saçlar çıkmaya başlayınca dışarı çıkamadıgı için devamlı içeriye dogru büyüyor bi süre sonra kafatasının içine iniyor ve beyini komple dagıtıyor :D

2-Kızgın sac hazırlarsınız kafayı 1snyede çok hızlı kesersiniz ve kızgın sacın üstüne korsunuz gözler 5snye daha görmeye devam ettigi için kafası kesilen vucudunu kesik halde görür

3-adamı cuvalın içine korsun kenarına toprak atarsın devamlı tekmelersin darp izi olmaz fakat 2saat sonunda iç kanamadam gider

yeter deme :D

intehar olarak bence düşmanlarını öldürmek olmadı ölürken düşmanınıda götür daha iyi olur :d hiç olmassa üzülmessin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek
    nie kendimi öldüreyimki başkalarını öldürürüm mesela

vücudundanki herhangi bir sinir noktasına özel bir dokunuş yaparım :) yaptım aaa adam bayıldı eee ayıltmam sonra koyarım buzluğa donar sonra götürürüm çakıl parçalama makinasına atarım aha sana ölü trde bulamazlar ama abdde falan bulurlar dnasından falan :) kimi öldürdüğünü valla bu yöntemi discoverydeki müfettişlikmidir nedir o tarz programlarda gördüm yoksam işim olmaz ölme öldürme ile gün gelecek öleceğim onun için nie uğraşayım ki :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    tassaklarini elinle sikip ezerek acidan oleceksin yazarken bile agirdilar a q

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackSworD
    BlackSworD's avatar
    Erkek
    Benim yöntemler:p
    Bir uzun mesafeli şöle 100 150 km ileriye gide bilen bir füzeye bineceksin. Saatde kaç basar ki onlar. Her neyse üzerinden kaymamak için sap kaynatacaksın. O anda ölme şansı var ama belki patlamaz :( Patlamazsa üzerine semeri geçireceksin. 30 derece kadar kaldıracaksın. sonra dehhh:D
    2 yöntem: Çıkacaksın mesela özgürlük anıtına. Yere bi tarafa çarpmadan düşe bileceğin bir bölüm seçeceksin. Eline bir ip alacaksın. Yere 2m kalacak şekilde orada bi yere monte edeceksin. Öbür ucunuda boğazına geçireceksin. Eline bir neşter alacaksın ve istersen acımasın diye uyuşturduğun göbegine çalacaksın. En az 15cm lik bir dikey kesit attıktan sonra kendini aşağı bırakacaksın. ipin sonu geldimi sen yere çarpmıyacaksın. Boğazın sıkılıp omurgaların sıyrılıp karnındaki bütün sakatatları aşağı indirip, duracaksın. Ölüp ölmemek sana kalmış :'> Biraz basit oldu ama işe yarıyor. 3 kişide denedim mükemmel. ;)

Ölüm sadece bir başlangıçtır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nicksiz demiski

mumya evini seyredin orda paris hiltonun ölümü var çok klass ölüo karı ya seredin bak adam demir sopayı bi fırlatıo ikitane camı kırıo sopa sora karının iki kaşının arasına wouuuw nese annatmayım filmi seredin güzel ölümler var yan keski ile parmak kesmek falan

Olm nicksiz o diil, adam zenci elemanin kafayi nasi kesti ama cort die :) euheuheh film cok sacmaydi ama 2 bicagi capraz sokunca girtlagina ben sevmeye basladim o filmi :)
Toplam Hit: 16539 Toplam Mesaj: 62