folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Yakın Arkadaşından Hoşlanmak

En Yakın Arkadaşından Hoşlanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

slm muridler

canınızdan çok sevdiğiniz arkadaşınız en yakın erkek arkadaşınızdan bile daha yakın bi kız arkadaşnız vardır mutlaka bazılarınızın ? ve o kız içinde çok değerlisnizdir hatta en değerli arkadaşısınız ?ama arkadaş olarak.o da sizi herkesten üstün tutuyodur  

ve siz ondan hoşlanıosunuz :s ? naparsınız ?

benim başımda böle bok bi olay var :S sölersem ya arkadaşlığımız biterse ya en iyi arkadşımı kaybedersem ?

başına gelen varmı ? ne yaptınız ? ne tepki aldınız ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

hacı yapma ben lise sonda yedim o boku kız yüzüme bile bakmadı sonradan öğrendimki lise 1 de beni seviyormuş ben

teklif ettiğimdede sevgilisi varmış ben kıskanırım diye sölemiormuş :s ama bi tart kızı abicim bi kaç kere çıtlat hafif hafif

asıl eğer meyilliyse anlarsın zaten yaz gitsin. ama yok yanaşmıorsa bişe yapma ama bana sorarsan yapma belli olmuor

ben kabul edecek sanıodum ak :D

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abendrot
    Abendrot's avatar
    Erkek
    ben yaptım o dediğini..4 senedir küsüz hala..kızın kişilik özelliklerine göre değişir..mesela benimki benim yüzüme tükürmek istiyordu..çok sert tepki verdi neler yaşadık neler :) sen kızın ağzını ara biraz..

Ode To Melancholy.. Acı Ve Şarap..Verebileceğin En Ölümlü Tadı Ver Bana!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Ben öyle dedim ama omaz biz seninle kankayız arkadaşısız böle bişey nasıl düşünürsün oldu kızın dediği ve mors olup kaldım bu işe hiç girme tabiki seni oda beyeniyosa ve seziyosan bi dene derim :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AzoPelo
    AzoPelo's avatar
    Erkek
    Sakın Deneme . Arkadaşlar demişler senden hoşlandığını seziosan dene diye ama sakın deneme . Çünkü Kızla samimi iseniz kızın davranışlarının aşk için mi arkadaşlık için mi olduğunu iyi tartamazsın . Kız samimi davranıo anladığım kadarı ile ama bu arkadaş olarak olabilir yani çok riskli bi durum deneme derim .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkdaşların hepsi yanlış biliyor böle bi kaç olaya şahit oldum

eğer kız seni herşeyden üstün tutyorsa eminim seni kırmadan ve üzülerek redder (sana karşı birşey hissetmiyorsa)

ve eskisi gibi olamya çalışırsan emin ol bişi deişmez... 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AzoPelo
    AzoPelo's avatar
    Erkek
    :D Sen En İyisi İçinden Gleni Yap Bize Bakma :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    ulan kızlar gibi karşı cinsle en yakın ark olmayı pek beceremios kaçıo başka taraflara xD ama eskiden sevdğin kız en iyi arkın oluo bizzat yaşıorum xD

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

başlık yanlış onu sölim...nedenmi

en yakın arkadaşından hoşlanmak yazmıssın...insan arkadaşından hoşlanmazki...o onun arkadaşıdır...düşünemez bile...

sen onun en yakın arkadaşı olabilirsin ama o senin en yakın arkadaşın değil...sen her gece yarın olsada HOŞLANDIGIM KIZI görsem dersin...o ise yarın olsada ARKADAŞLARIM LA TAKILSAK EĞLENSEK der...yani anlıcagın arkadaşım falan deme...

git adam gibi açıl içinden geleni söle...olmaz derse hiç bişey kaybetmezsin çünkü sen ondan hoşlandıgın gün kaybetdin en iyi arkadaşını (:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

sakın söleme  kaybedersin benim  basıma  da  geldi   yani  o kadar  çok sevdim ki  evlenirdim öle diyim söledim ama  tabiki  kız  reddetti   bir  kere  kız  seni  nasıl  görmüşsse   öle gider   dönüş  yaması  çokzor

eğer   kızın senden hoşlandııgı  anlamadan  sakın böle bişiy  söleme  sakınnn

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    kardeş benim başıma geldi :S ama liseden ayrıldıktan sonra pek fazla görüşemiyoduk lisedeyken en yakın arkadaşımdı sonradan okuldan ayrılınca herkesi bi iş ve ÖSS hayatı ole bi duruma getirmiştiki doru dürüst buluşup konuşamıyoduk bile. daha sonra 3 sene filan geçti aradan tabii ben hala seviyorum kızı telefonda arayıp saatlerce konuşuyodum :S am ksonra bi gün ole bole zar zor söyledim artık yapıcak son çareydi yani amacım söyleyip kurtulmaktı ne olursa olsun dedim. telefonda söyledim aslında yapılması gerekende bu değildi yüzyüze söylemek daha mantıklıdır. neyse kız bana beni o gözle sevmediğini o gözle bakmadığını söyledi. yapıcak bişi yok 3 gün 5 gün ağladım haa noldu yavaş yavaş içimdeki ateş söndü gitti hala daha konuşuruz ama arkadaş olarak !!! hiç bi bok kazanmadım ama aynı zamanda hiç bi bokta kaybetmedim. sen bu işi yapıcaksan kızın ağzını araman en doğrusu ondan sonra hareket edersin ama şunuda sakın unutma ARAYA İSTER İSTEMEZ SOĞUKLUK GİRECEKTİR. üzgünüm kardeşşim ama bu böyle ya sen yaa o soğutucaksınız. belkide kız seni sevio bunuda bilmiyosun bak işte o zmaan dünyanın en mutlu adamı oldun demektir buda...

Living Death
Toplam Hit: 11605 Toplam Mesaj: 74