folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Erkeklerde Küpe

Erkeklerde Küpe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    kızların pantolon giymesine ne demeli ben 5 yasımdayken hatırlarım pantolon giyen kızlar ayıblanırdı eea noldu a.q? şimdi etek giyene orospu denio.. bu halk böle yha braq mikerim..

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    ben sahsen hıc takmadım ve takacagımıda hıc sanmam..hakaten bazı takanlar var gay gıbı davranıyorlar hal ve hareketler degısyor eger ben taksam kendımı cok farklı felan hıseederım :D..kesınllıkle kupe takmama abü salla :D:D

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

tahir bunu yazdı:
    -----------------------------
    Cennet mekan yavuz sultan selim han küpeyi ne amaçla taktı veya takmadı neyse artık ama dinimizce kulak deldirmek küpe takmak kızlara mahsustur kısacası caiz değildir bu görüş benim değil islam alimlerinin görüşüdür

peki saçları uzatmakta islam alimlerine gore caiz mi degil mi? merak ettim simdi....

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek

boş muhabbet... neden? çünkü herkez özgür iradeye sahiptr öle degilmi isteyen küpe takar isteyen takmaz yetişme tarzına ve çevreyede baglıdır. sakın erkek küpe takmaz delikanlı adam küpemi takar gibi banaz düşünmeyin en büyük delikanlılık efendiliktir bunuda unutmayın.. bana gelince 2sene taktım şuanda takmıyorum neden takmıyorum çünkü kendimi böyle daha iyi hissediyorum.. sizde kendinizi nasıl iyi hissederseniz öle takılın başkalarının görüşleri bu gibi konularda s.. olmasın.. :))

selametle...

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    walla yakısan war yakısmayan war ama genel olarak insan kendini nasıl iyi hisedecekse nasıl mutlu olcaksa öle yapsın sahsi fikrim bence yakısıyor ama bi kpe yuzunden adamın canı sıkılcaksa takmasın yada bununla cok mutlu olcaksa taksın altı ustu ufacık bi takı yahu=))

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

Anadolu ve orta asya tarihinde Erkeklerde küpe takma diye bişi duydunuz mu??

Yakında Homoseksiyel partiside açarlar:D seçimlere girebilmek için:D

Eeee nede olsa biz Kültür Emperyalizmine maruz kaldık.... Atalarımızı unuttuk. 

Long Live Turkey..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    süper bi yaklaşım.daha tarih ne bilmion gelion burda cevap yazıon.Git orta asya türkleri küper takıyor mu takmıyor mu örende gel

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    ZaYGo bunu yazdı:

Anadolu ve orta asya tarihinde Erkeklerde küpe takma diye bişi duydunuz mu??

Yakında Homoseksiyel partiside açarlar:D seçimlere girebilmek için:D

Eeee nede olsa biz Kültür Emperyalizmine maruz kaldık.... Atalarımızı unuttuk. 

bazi Turkmen boylarinda erkeklerde kupe kizlarda hizma takma adettir. yeni dogan erkek cocugun hemen kulagini delerler. Bknz TugrulBaba :) isin tarihi tarafini bir yana birakirsak.kisisel bir secimdir bu isteyen taksin istemeyen takmasin. kisi kendini bildikden sonra kucucuk bir metal parcasi benliginden gecmisinden ne alip goturebilir...

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

Ya bırahhhh ya. Eskiden ABD de sokak çocuklarının yapdığı saç stilleri şimdileri moda olmuss....

İmam osurursa cemaat ne yapmaz...... 

Long Live Turkey..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

konu kupeydi simdi sac seklimi oldu kahve agzi ile yazmassan iyi olur bu arada :)  kupenin Turk boylarinda yeri vardir. sen bu degerine sahip cikamayip amerikanlara kaptirdiysan, kendi tarihini kulturunu kulakdan dolma biliyorsan bu tabiki senin sucun degil...su zamanda kupe takanlarin % kaci bunu hangi amacla takiyor orasi mechul ama yinede Turk kulturunde yeri olan bir olguyu, yok bu amerikan icadidir yok misirli islam alimleri boyle demis diye komple kestirip atmak pek saglikli bir sey degil.asil kultur erozyonu budur. aynen kurt motifini belli kesimlerin tekeline vermemiz gibi bizden olan herseye sahip cikmak lazim..

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
Toplam Hit: 6862 Toplam Mesaj: 52