Eski Mısır Ölüler Kitabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İncelemenizi Tavsiye ederim Çok ilginç şeyler var arkadaşLar...

http://rapidshare.com/files/16799738/Misir_Oluler_Kitabi.rar.html

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

sağol hocam zamanında baya aramıştım bunu..

necronomicon da var mı? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı:
    -----------------------------

necronomicon da var mı? 

Hocam yanlış bilmiyorsam necronomicon ve mısırın ölüler kitabı aynı şey..yani biz ölüler kitabı diyoruz..orjinal ismi Necronomicon : )

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    philist
    philist's avatar
    Erkek
    Merak ettim bi indirelim bakalım neymiş?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı:
    attackatak bunu yazdı:

necronomicon da var mı? 

Hocam yanlış bilmiyorsam necronomicon ve mısırın ölüler kitabı aynı şey..yani biz ölüler kitabı diyoruz..orjinal ismi Necronomicon : )

Necronomicon ve Mısır Ölüler Kitabı farklı şeylerdir.Kurcalanmamaları gerekir.Bu şuna benzer bomba konusunda uzman birinin bile tırstığı bir patlayıcıya,olayı bilmeyen bazı kişilerin süper patlıyomuş yapalım mı demesi gibi bişeydir bu.

Mısır ölüler kitabının bi zararını görmedim şuana kadar ama necro sakat kurcalamayın kurcalatmayın.

Bu arada paylaşımı yapan arkadaşa teşekkür ediyorum.Şuan aramızda olmayan kendisini ve düşünce stilini sevdiğim ama inançlarına soğuk baktığım Bülent Kısa'nın taradığı bu kitabı görmek gerçekten beni etkiledi.BK hayatta olsaydın baya tartışmalara girerdik herhalde.Herneyse toprağın bol olsun.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    sağol bir arkadaşıma hediye ettim linki :)

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babbaaCanN
    babbaaCanN's avatar
    Erkek
    okuyanınız varmı acaba indirelimmi nedersiniz arkadaslar?

Biz Burdayızzz Bizim RahaT Etmediğimiz yerde Hiç Kimse istirahat Edemezzz http://www.youtube.com/user/babbaaTR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

PDF olarak hazırlanmıiş bir döküman var içinde ve oldukça ilgi çekici bişey, Kitabın eski bir kitabı taramışlar Pdf olarak sunum yapmışlar okumaya geçtim bile Tavsiye konusunda ederim, Ama isteyen merak edene. ;)

Sihirli Sözlerden Anubis var Tanrılar var bahsediyor Bekçiler ve Mısır filmlerinde izlediğimiz Oldukça ilginç servüvenler gibi bişeylerden bahsewdiyor kitap uzun ve oldukça Meşakketli boş vaktimde okumak üzere Arşive alıyorum Teşekkür ederim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı:
    Lemuria bunu yazdı:
    attackatak bunu yazdı:

necronomicon da var mı? 

Mısır ölüler kitabının bi zararını görmedim şuana kadar ama necro sakat kurcalamayın kurcalatmayın.

hoca necro sakat makat ama ilgi çekiyor.eski dille yazılmış orji kitabı var(arkta) ama şuan piyasa da o dili, dilimize çevirecek insan yok :D
    kitabı da vermio ibine=) yıllardır bir sürü kopyasını buldum ama hala orji olanını bulmuş değilim.

tarikatte varsa birinde paylaşsında gözümüz gönlümüz açılsın =) 

mısırın ölüler kitabına gelince eğer kitap orji kitabın çevrilmişiyse bir hazineden ve nerede olduğundna bahsediyordur.bulmaca gibi onu çözmek size kalmış.
    bu hazine dünya'nın en büyük hazinesiymiş.. falandı filandı.. ne kadar doğru bilmiyorum... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    bu kitapla büyü , sihir mihir yapabilirmiyiz?

Long Live Turkey..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı:
    italyan bunu yazdı:
    Lemuria bunu yazdı:
    attackatak bunu yazdı:

necronomicon da var mı? 

hoca necro sakat makat ama ilgi çekiyor.eski dille yazılmış orji kitabı var(arkta) ama şuan piyasa da o dili, dilimize çevirecek insan yok :D
    kitabı da vermio ibine=) yıllardır bir sürü kopyasını buldum ama hala orji olanını bulmuş değilim.

tarikatte varsa birinde paylaşsında gözümüz gönlümüz açılsın =) 

mısırın ölüler kitabına gelince eğer kitap orji kitabın çevrilmişiyse bir hazineden ve nerede olduğundna bahsediyordur.bulmaca gibi onu çözmek size kalmış.
    bu hazine dünya'nın en büyük hazinesiymiş.. falandı filandı.. ne kadar doğru bilmiyorum... 

Hocam arkadaşın seni yemiş desem ? :D o kitabın orjinali ingilterede müzede.Eliphas levi ve john dee denilen elemanlarda kendi dillerine çevirmişler ki bu adamların dili ingilizce veya fransızca.Yani buradan çıkartılan sonuç arkadaşın yalancının biri.Kitabın fotosunu çek ben sana ne kadar doğru olduğunu söylerim.

Bende bi ara eski kitap yapıp arkadaşları kazıklıyodum fake ama olsun :D:D:D

Bu arada arkadaşın necronun orjinalini elinde bulundursaydı başına kesin bi haltlar gelirdi.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 2963 Toplam Mesaj: 15