Eski Pc Lasım (Alınıktır.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

elinde eski bilgisayar olan varmı? masaüstü yada laptop olabilir.Sadece internet kullanımı için gereklidir.skype de görüşme yapabilse youtube a girse kafi.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

pc özelliği ve fiyatta yazarsanız sevinirim

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Hocam makine bu >>> http://www.istanbulbilisim.com.tr/Satellite_A200-1UB-1-GB-TOSHIBA-DUNYASI,6820.html

2
    008 yılında almıştım 2012'ye kadar kullandım 2 yıldır yatıyor. 

Eksik taraflarını söylecek olursam sol hopörlörü cızırtılı ses çıkarıyor.

Touchpad'i ve birkaç tuşunun algılaması zayıfladı.

Tahmin edebileceğin gibi artık şarj tutması çok azaldı, arkadaki adaptörün(eğer prizsiz çalıştıracaksan) değiştirilmesi gerekiyor.

XP kurulu adobe Cs3- CCleaner- NOD32- Office ve şuan hatırıma gelmeyen her bilgisayara lazım programlar yüklü.

2012'de Pes13 oynuyordum bilgisayarda, hız yönünden falan hiçbir sorunu yok.

Şöyle bir baktım ikinci el piyasası neymiş diye iki-üç sene 700-800 ediyormuş. 250Tl'ye bırakırım sana uyarsa.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

arkadaş almazsa talibim

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Elimde masaüstü var e8400 10gbram hıs1gb 256bıtli bi makine var ne kadar verebilirsin?

fiyat olarak bi bilgim yok cidden

AslanAmca tarafından 18/Nis/14 16:13 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Elimde masa üstü bilgisayar var. 2009 yılında alınmış, üstüne Microsoft Server kurulmuş, sonrasında XP ile formatlanmış öylece duruyor. Bilgisayar kasadan ibarettir. 100 liraya veririm.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Samsung R580-JS01-TR var istersen ;

İ5 İşlemci / 4 gb DDR3 Ram / 1 GB DDR3 Ekran Kartı / Windows Puanı 5,9 / 2.3 GHZ Turbo ile 3.2 GHZ

Kendi işlerimde kullanıyorum 2200 tl ye almıştım iki buçuk sene önce

İstersen 1200 e bırakırım :)))

Fiyat pahalı gelebilir ama pc daha tık demedi :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Samsung R580-JS01-TR var istersen ;

İ5 İşlemci / 4 gb DDR3 Ram / 1 GB DDR3 Ekran Kartı / Windows Puanı 5,9 / 2.3 GHZ Turbo ile 3.2 GHZ

Kendi işlerimde kullanıyorum 2200 tl ye almıştım iki buçuk sene önce

İstersen 1200 e bırakırım :)))

Fiyat pahalı gelebilir ama pc daha tık demedi :) 

Yuh hocam bu makine canavar 1500den aşağı verilmez bence

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hacı elimde eski model anakart, p4 işlemci ve eski ekran kartı filan var. Sana 20-30 liraya ateşleyelim. üstüne ram filan ekle monitör tak kullan :D Tabi bide bunları takacak kasa lazım. Olmadı kutuya koyarsın :D İstersen PM at :W

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Merhaba , elimde acer aspire 5742g modeli laptop var.

Laptobun tek sıkıntısı : fişten çıkardığınızda şarj %85 diyor , 45dk kaldı diyor , ama 15dk sonra kapanıyor adaptör şarj tutmuyor ama fiş takılı iken ne yaparsan yap :)

i3 işlemci
    3gb ram
    2gb ekran kartı ( paylasımlı / paylasımsız 1gb oluyor )
    80 GB HDD VAR , 320gb hdd bozulunca 80gb takmıstım.
    Diğer özelliklerini zaten biliyorsunuz kamera , wifii.

Bir konumda 600-650tl istemistim talip çıkmadı bende fazlalık oluyor diye 500tl'ye indirdim fiyatını , Pazarlık sünnettir.
    Yanında mause , ve laptop soğutucusu hediye vereceğim

iyi aksamlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

2003 yılından kalma var,  1.7işlemci, 512mb veya 1 gb ram,  256 mb ekran kartı,  cdroom sürücüsü yok. 

Toplam Hit: 2137 Toplam Mesaj: 17