folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ev Alıcam - Kredileri Hakkında Bilgisi Olan?

Ev Alıcam - Kredileri Hakkında Bilgisi Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocalar ikitellide bir arsadan hisseden 130-150 bin alıcağım var. 50 falanda kendim üzerine koyup 350bin falan civarından istanbulda ev almak istiyorum ailem ile.

bankalar ile ev kredilerinde yakın zamanda münasebet kuranınız var mı?

Şuan elimde evin parasının bir kısmı olunca sıkıntısız geri kalanı için 200 bin bir rakam verip ev alabiliyormuyuz?

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

sektorun ıcınde saglam muteahhıt yakınları olan bırısıolarak soyluyorum 1 degıl 2 seneye kalmadan patlak verecek emlak olayları  su anda zar zor donuyor 

muteahhıtler olarak. ha sen cek kredı al evını ode 

nakıt koyup uzerıne kredı cekebılıyorsun kaldıkı ev bedelı ornegın 100 bın tl  %80 ıcınkredı verıyorlar ıllakı pesınat gerekıyor kredı ıcın de

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hacı abi bende Antalya da emlak işi yapıyorum.Genelde en uygun kredi halk ziraat ve vakıf bank oluyor yinede araştır şansını dene.200 lira kredinin 10 yıllık ortalama ödemesi 2.500 civarı olur. Nerden ev alırsan al ama iskansız alma :)) 

Ev konusunda takıldıgın husus olursa buralardayım :)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

sektorun ıcınde saglam muteahhıt yakınları olan bırısıolarak soyluyorum 1 degıl 2 seneye kalmadan patlak verecek emlak olayları  su anda zar zor donuyor 

nakıt koyup uzerıne kredı cekebılıyorsun kaldıkı ev bedelı ornegın 100 bın tl  %80 ıcınkredı verıyorlar ıllakı pesınat gerekıyor kredı ıcın de

balon patlayacak mı diyorsun hocam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

bu patlak verecek mevzusunu 5-6 yıldır duyuyorum hala patlayamadı.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

toki suanda kayit yapiyor 20sine kadar. bugun git hemen yazil sifir faiz aylik 1500 odemesi var

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Yatirim icin mi yasamak icin mi?

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Hocam ev kredisi alinirmi delirdin mi? Resmen adami soyuyorlar bir verip bes istiyorlar. 100bin tl kredi alsal ev icin 50-60bin tl koyarlar. Git al soyle bahceli mustakil bir ev, oh mis.. kafani dinle bahcende kahvaltini yap. Naapcan apartmani filan.

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Emlak balonu patlayacak vs diye soyle bir yazi okumustum mantikli gelmisti.

https://seyler.eksisozluk.com/emlak-balonunun-patlamasi-ulkemizdeki-mevcut-sistem-icinde-neden-zor-gozukuyor

-Emlak icin kredi cekecek isen evin degerinin %75-80 ini kredi cekebiliyorsun geri kalani elinde nakit olmasi gerekiyor.Ev sahipleri kredinin az cekilmesini istiyorlar ki daha az vergi ödemek icin. Ornegin evin degeri 300bin TL sen bu ev icin 240bin TL kredi cekebilme imkanin oluyor. Fakat ev sahibi 150bin den fazla kredi cekeceksen evi satmam sana diyo.Ev alacagin zaman git mutlaka gez gör, Mutlaka yaninda evden anlayan birilerini götür.Metro nun henuz gelmedigi ve gelmesi icin altyapi calismalarinin devam etitgi yerlere bakarsan metro geldigi zaman degeri daha da artacaktir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KareemSaid
    KareemSaid's avatar
    Erkek

Hocam cok iyi bilmemekle birlikte fuzulev ve eminevim organizasyonlarini arastirmani oneririm.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hacı abi bende Antalya da emlak işi yapıyorum.Genelde en uygun kredi halk ziraat ve vakıf bank oluyor yinede araştır şansını dene.200 lira kredinin 10 yıllık ortalama ödemesi 2.500 civarı olur. Nerden ev alırsan al ama iskansız alma :)) 

Ev konusunda takıldıgın husus olursa buralardayım :)

İskansız ev almayın :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1605 Toplam Mesaj: 18
ev mortgage