folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evlenme Teklifi ? Ama Nasıl Yardım

Evlenme Teklifi ? Ama Nasıl Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Her ne kadar basit bir konu gözüksede insan ne kadar okusa da ne kadar şey görmüş geçirmiş olsada, okumadığın kitap kalmamış olsa da bir yerde kilitlenip kalıyorsun. beynin çalışmıyor kendine hükmedemiyorsun takılıp kalıyorsun. bende burada sizden yardım istiyorum. Evlenme teklifi edecek olsanız nasıl ederdiniz.. valla bana yardım edin yaa

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Bunun için teklif edeceğin kişiyle ilişki düzeyin, samimiyetinin durumu bunları yazarsan ona göre bi teklif oluşturulabilir.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

ya mutlaka sevgili durumundayız hocam. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bence TBT toplanıp kızı istemeye gidelim...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Her sabah uyandığında aynı kişinin yüzü, her akşam eve geldiğinde aynı kişinin yüzü, kızın annesi tam kaynana olabilir, düğün masrafları, ev dizme durumları, kızın ve ailesinin kaprisleri, ileride çocuk olur o ayrı bi masraf. Gecenin bi yarısı uyanır ağlar, üzerine kusar, altına yapar kokar, hep ağlar bidaha ağlar.

Bi süre sonra kırışmış suratlar, güzellik yakışıklılık kalmamış olcak :P

Dırdır vırvırı ayrı bi olay zaten. Kavga edersin ben anneme gidiyorum der çeker gider, yemeksiz kalırsın.

Bunları düşün sonra bi daha karar ver evlenmek isteyip istemediğine derim ben :)

Ha yok yine ben bu kızla evlenmek istiyorum diyosanda kızlar severler klişe şeyleri, al yemeğe götür, önünde diz çök, şaraba yüzük at, balonla evlen benimle yaz, yada tut elini evlen ulan benimle de işkence dönemin başlasın :)

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

Unutulmaz bişey olsun diye çabalama. Zaten unutulmaz bişey olacak. En nihayetinde evlenme teklifi performansına göre evlilik kararı verilmeyeceğine göre, bence " Seni seviyorum. Benimle evlenirmisin ? " ideal.

" Kro "
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

mitokondri bunu yazdı:
    -----------------------------

Her sabah uyandığında aynı kişinin yüzü, her akşam eve geldiğinde aynı kişinin yüzü, kızın annesi tam kaynana olabilir, düğün masrafları, ev dizme durumları, kızın ve ailesinin kaprisleri, ileride çocuk olur o ayrı bi masraf. Gecenin bi yarısı uyanır ağlar, üzerine kusar, altına yapar kokar, hep ağlar bidaha ağlar.

Bi süre sonra kırışmış suratlar, güzellik yakışıklılık kalmamış olcak :P

Dırdır vırvırı ayrı bi olay zaten. Kavga edersin ben anneme gidiyorum der çeker gider, yemeksiz kalırsın.

Bunları düşün sonra bi daha karar ver evlenmek isteyip istemediğine derim ben :)

Ha yok yine ben bu kızla evlenmek istiyorum diyosanda kızlar severler klişe şeyleri, al yemeğe götür, önünde diz çök, şaraba yüzük at, balonla evlen benimle yaz, yada tut elini evlen ulan benimle de işkence dönemin başlasın :)

-----------------------------

sen harbi kızmısın? :D

benim hep içimden geçen bi cümle vardı bu an için nasıl olsa öyle bi kız bulamıycam pmden yazıyorum beğenirsen kullanırsın... :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Ben olsam güzel bir göl / deniz kıyısında yalnızken : 

- Seni seviyorum..  hayatımın kalanında her sabah uyandığımda yanımda seni görmek istiyorum benimle evlenirmisin derdim ..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

kendi adıma sölim çok uçuk bi şekilde olmazsa hayır derim ewlenmem ,))

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

hangi şehirdeysen müridleri topla böyle estetik şeyler yapın eskişehirdeysen bizde düşünürüz :D kızı çıkar yüksek bi yere adamları ( illa mürid olması lazım değil adam tut :D ) örgütlemiş ol kızla beraber aşşağıyı seyredin akbank reklamı tarzında aşşağıda şekiller oluştursunlar :D

Avukat/Hukukçu
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

doğru seni seviyorum diyemedim seni diyorum ama seviyorum diyemiyordum.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 4355 Toplam Mesaj: 24