folder Tahribat.com Forumları
linefolder Python
linefolder Facebook Tel. Numara Bugu Python Scrpti

Facebook Tel. Numara Bugu Python Scrpti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

CW'de bir eleman yapmış gayet hoş kullanılabilir for döngüsüylü bir çok elemanın numarasından resmine ulaşabilirsiniz

Bana ait değil alıntıdır. 

Edit: Bug mu değil mi bilmiyorum CW'de ne yazmışsalar kopyaladım attım 

Kaynak kodlar

x-t0xid tarafından 28/May/16 00:14 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Abow :D Datayı sömürelim de Py bilmiyorum :( Java'da da yapalım hemen

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

bug değil hocam direk link vereyim

https://www.facebook.com/browse/block_users?q=54xxxxxxx şeklinde yapınca direk geliyor :D 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hoca kaynak kodları githubda ilk postun en altında kaynak kodlar db oluşturursanız paylaşında yararlanalım :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

https://www.facebook.com/browse/block_users?q=54xxxxxxx şeklinde yapınca direk geliyor :D 

Bug değilse ve kapanmayacaksa çekelim sizde bu şekilde çektiniz değil mi :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Böcük kısmı neresi yav. Arama yapıp döneni yazdırıyor. 

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hoca kaynak kodları githubda ilk postun en altında kaynak kodlar db oluşturursanız paylaşında yararlanalım :D 

:)))   böyle güzel şeyleri seviyorum  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Bug değilse ve kapanmayacaksa çekelim sizde bu şekilde çektiniz değil mi :D 

kendimi bildim bileli açık hocam bu bilinen birşey login olunması gerekiyor sisteme tabi bunu yapmak için ama toplu sorgu hiç atmadım banlanma olurmu olmaz mı bilmiyorum deneyen olursa yorumlasın :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Json falan verse çekerdim de ben direk sayfayı okumayı bilmiyorum Html Node mi yapcaz acaba :/ Sonsuz döngüye 2 trilyon numara denerim

for(int i=530000000;i<5500000000;i++){

//Code Block

}

Başka bişiysi yok :D

Api login yapsak Sürekli block block desek ? olmamı ? ama facebook apilerini kullanmayi bilmiyorum Twitter olsa şapadanak bulurum :/ harbi acaba twitter de de varmı varsa daha iyi :D

MhmdAlmz tarafından 28/May/16 00:16 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

numarayı facede aratınca çıkan kişiyle burdan sorgulatınca çıkan kişi aynı değil.   zaten yukarıya arama kısmına no yazınca facebook göstermiyormuydu

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Json falan verse çekerdim de ben direk sayfayı okumayı bilmiyorum Html Node mi yapcaz acaba :/ Sonsuz döngüye 2 trilyon numara denerim

for(int i=530000000;i<5500000000;i++){

//Code Block

}

Başka bişiysi yok :D

Api login yapsak Sürekli block block desek ? olmamı ? ama facebook apilerini kullanmayi bilmiyorum Twitter olsa şapadanak bulurum :/ harbi acaba twitter de de varmı varsa daha iyi :D

hocam en fazla 100  numarada banlar o hesabı diye düşünüyorum çünkü facebook vb.. gibi sistemlerde lmit var bizler bilmesekte.

Toplam Hit: 6379 Toplam Mesaj: 29
facebook bug numaradan resim