folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Facebook'ta Onaysız Ekleme?

Facebook'ta Onaysız Ekleme?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

geçen gün arkadaşla aramızda refanduma dair geik bi muhabbet oldu sonra arkadaş listemde tanımadığım kişiler olmadığı halde duvar ve fotoğraflarıma fake bi hesap yorumlar yaptı(ki herşeyim gizli)...daha sonra onaysız ekleme olayı var öyle bi arkadaş yaptı diye geçiştirdi ama...

aklıma takıldı nasıl olyuo bu olay? bilen gören yapan var mı ?

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

valla onaysız eklme diye bşi duymadım ama biri seni eklediğinde ve sen kabul etmesen dahi o kişi senin profiline bakablior. ama yorum yazamıor nasıl olmuşsa hayret.... arkdaşına söle hep birlekte o kişileri engelleyn sorun ortadn kalkar... :D

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

gecen baska bi konudada yazdim banada iki kere oldu.

eklemedigim kisiler icin arkadaslik istegini kabul etti dedi ... ama hic tanimadigim eklemedigim kisiler.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vandeta
    vandeta's avatar
    Erkek

hocam listenden birisi onerme bolumunden ( profilinizin en alt kisminda bulunur) senin profilini kendi arkadaslarina onermis. bole olunca karsi taraf oneriyi kabul edince malesef sen direk eklemis oluosun.

www.RebtelTurkiye.com - uluslararasi gorusmeleriniz icin guzel bir yol..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cimbomlu_15
    cimbomlu_15's avatar
    Erkek

Facebook'a üye olduğun mail-msn adresine biri facebook daveti attıysa veya sen attıysan kişi otomatik eklenmiş oluyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

konu ile alakasiz cevap yazmayin. bilmiyorsanizda "bilmiyorum" diye yazmayin

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meco
    meco's avatar
    Erkek

güzel bi olay eger dogruysa.. islerimi bitirince yabancı forumlarda biraz arastırayım.. ciziiik...

PORTABLE programları tercih edin... isletim sistemi sismez, nereye atarsan orada calısır ve en önemlisi serial-key derdinden kurtulursunuz...
Toplam Hit: 3916 Toplam Mesaj: 7