Ferrasini Satan Bilge...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaBBiT
    RaBBiT's avatar
    Dişi

Arkadaşlar,aranızda bu kitabı okumuş olan we ya okuyan war mı??Acaba bana bu konuda bi fikir werebilir misinis??Teşekkürler...

It was a lie when they smile and said you won"t feel a thing!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    ben okudum ama baya oldu sanırım ya o kitapda zengin bi adam var herseyini satıyor falan filan diye gidiyor şimdi aklıma gelmiyor ama güzel bi kitaptı tavsiye ederim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    RaBBiT bunu yazdı:

Arkadaşlar,aranızda bu kitabı okumuş olan we ya okuyan war mı??Acaba bana bu konuda bi fikir werebilir misinis??Teşekkürler...

zengin bi avukat var kalp krizzi mi ne geçiriyo işte hindistana gidiyo bilgelerle tanışıyo sonra bu gelip arkaaşına teknikler fln anlatıyo güzel bi kitap...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    OKU !

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaBBiT
    RaBBiT's avatar
    Dişi

OK! Çok teşekkür ederim herkese!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Okuma!
    Niye¿: Bu kitap ta medyanın gazlamasıyla  satılan kitaplardan...
    (Kavgam'ın yerini bu kitap aldı da diyebilirsin.)
    --Biraz araştırırsan bu kitaptan çok daha güzel kişisel gelişim yayınları bulabilirsin--

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaBBiT
    RaBBiT's avatar
    Dişi
    GuNiX bunu yazdı:

Okuma!
    Niye¿: Bu kitap ta medyanın gazlamasıyla  satılan kitaplardan...
    (Kavgam'ın yerini bu kitap aldı da diyebilirsin.)
    --Biraz araştırırsan bu kitaptan çok daha güzel kişisel gelişim yayınları bulabilirsin--

Pek i o zaman niye herkes tawsiye ediyo ki??.....Kafası Karışık

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence de okuma, sadece medyanın gazı ile kitap okunmaz, bir de hep aynı konular ,yok bi kabile varmış hayatın anlamını bulmuş, modern yaşamdakilerin bilmediği sırları bilip mutlu ve uzun yaşıyorlarmış , zengin kız veya erkek onalrın yanında hayatın anlamını bulmuş muş.Git bizim köye 2 sene kal sende daha mutlu ve sağlıklı olursun ,

ve birde sanki gerçekten olmuş bi olay havasında vermiyorlar mı hasta ediyo adamı.Biraz gaza gelse millet çıkıp arayacak  sözü edilen kabileleri,,,

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaBBiT
    RaBBiT's avatar
    Dişi
    student bunu yazdı:

bence de okuma, sadece medyanın gazı ile kitap okunmaz, bir de hep aynı konular ,yok bi kabile varmış hayatın anlamını bulmuş, modern yaşamdakilerin bilmediği sırları bilip mutlu ve uzun yaşıyorlarmış , zengin kız veya erkek onalrın yanında hayatın anlamını bulmuş muş.Git bizim köye 2 sene kal sende daha mutlu ve sağlıklı olursun ,

ve birde sanki gerçekten olmuş bi olay havasında vermiyorlar mı hasta ediyo adamı.Biraz gaza gelse millet çıkıp arayacak  sözü edilen kabileleri,,,

ya tamam ii de o zaman neden herkes tawsiye ediyor onu anlamadım ben!haklı olabilirsinis ama herkes tawsiye diyoo!!Düşünceli

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Alej bunu yazdı:

Nakamura2 o  emma watsonsa benimdir ilk ben gördüm 

delendirme hoca beni o benim hem adını da deiştircem antebe getircem adını da aşşe yapcam:)

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir zamanlar Sofi nin Dünyası diye bi kitap vardı , medya gazıyla herkes eline almış okuyo numarası yapıyordu , güya felsefeyi çok güzel anlatan bi kitaptı,ne oldu türkiyede birçokkişi okudu güya hani nerde filozoflar ,  kavgam kitabı da güya çok sattı , herkes  yahudi düşmanımı oldu  veya  hitleri mi anladı , o da hikaye ,çoğu kişi gaza geldi veya merak etti aldı ama okumadı,

gaza gelip kitap alma bence ,   git bi kitap evine ,biraz karıştır kitabı , ondan sonra alırsın

Toplam Hit: 1851 Toplam Mesaj: 16