Fiat Egea

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı

beyler araç iyi tabi tercih meselesi ama fiat ı yerlere attınız hangi araç 10 numaraki mercedes e serisi hariç 

la sen hiç c sürdün mü ? 

araba otomatik viraja göre kendini ayarlıyor bilimsel olarak. Bilmem ne zatturu zutturusunda ne sensörü var fren filan yapıyor. 

Fiat ne sunuyor aynı paraya. biri 2-3 ında. biri sıfır. sikecen o sıfırı. 

Geçen biri geldi. Abi araba aldım vs vs. hayırlı olsun kardeş ne aldın. clio aldım. kaç paraya aldın. 48.000 lira dedi. Çok vermişin ikinci el kovalasaydın keşke dedim. Yok abi ya dedi "0" sonuçta. 

Neyse arabaya bindik. CD okuyucu yok mq. CD lan Cd. Hız sabitleme filan hak getire. Hızlanırken filan vites geçişleri bi değişik. Koltuk bildiğin sırt dayamalı banyo oturağı. 

Sikecen o işi kardeş. Gider 50 bine alırım japon yada alman ikinci el. Hiç bir şekilde vermem 50 yi bunlara. Yaramı yesinler.

* küfrettim kusura bakmayın sinirlendim. :)

PathfindeR00 tarafından 09/Kas/15 20:03 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Ayni segmentte rapid, toledo, 301 gibi rakipleri var. Fiyatta 301 ve toledo daha iyiler. Fiyat ve konfor icin dusunulurse toledo pis tokatlar. Yani %70 ini turk muhendisler yapti vs diye pazara girip tr de satmak istedigin araca adam akilli donanim koymayip bu fiyattlardan bahsetmek sacma oluyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

punto brava filan kötü arabalar değil. lakin yokuşta vites düşürmek gerekiyor. motorundan ziyade vites sistemi ile alakalı bir sorun.

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı

punto brava filan kötü arabalar değil. lakin yokuşta vites düşürmek gerekiyor. motorundan ziyade vites sistemi ile alakalı bir sorun.

manuel dimi ?

az yaksın diye dişli aralıklarıyla mı oynamışlar acaba 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Yorumlarıniz icin tesekkurler 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

@Pathfinder00 hocam herşey iyi tamamda CD okuyucu ne yaa allasen .)

Bende de Fiat Fiorino var 1.3 mjet yokuşta vites düşürdüğümü bilmem deviri de çok iyi alıyor bunlar tork meselesi dişli oranlarıyla alakalı

Yakıtı da gayet iyi makul dizel olarak ,bi o kadarda güçlüdür ama parça malzeme kalitesi hurda 

20-30 bin civarı alınacak başka araba da yok Fiat'a devam son bi umut Rus Lada Vesta bekliyoruz ama onunda ne çıkacağı belli değil

Mersedesle Fiat aynı segment araçlar değil zaten neyi karşılaştırıyonuz git 70 model merso al gene tokatlar Fiat'ı .)

Fiat'ın tek artısı benim nazarımda servis ihtiyacı yok her usta bakıyor diğerleri de servise pek girmiyor aynıya geliyor yani 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

@Pathfinder00 hocam herşey iyi tamamda CD okuyucu ne yaa allasen .)

Bende de Fiat Fiorino var 1.3 mjet yokuşta vites düşürdüğümü bilmem deviri de çok iyi alıyor bunlar tork meselesi dişli oranlarıyla alakalı

Yakıtı da gayet iyi makul dizel olarak ,bi o kadarda güçlüdür ama parça malzeme kalitesi hurda 

20-30 bin civarı alınacak başka araba da yok Fiat'a devam son bi umut Rus Lada Vesta bekliyoruz ama onunda ne çıkacağı belli değil

Mersedesle Fiat aynı segment araçlar değil zaten neyi karşılaştırıyonuz git 70 model merso al gene tokatlar Fiat'ı .)

Fiat'ın tek artısı benim nazarımda servis ihtiyacı yok her usta bakıyor diğerleri de servise pek girmiyor aynıya geliyor yani 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2006-avensis-temiz-236361573/detay

fiyata bak arabaya bak nasıl yok başka araba ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

@pathfinder00 bende ki 2012 model ama var mı o fiyata 2012 .)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

eğri oturup doğru konuşalım. sıfır araç almadan önce dacia ya da bindim , fiat a da bindim , duster a da bindim , vw yada bindim.

sonucta sıfır vw polo aldım çünki bu araçlardaki konfor ve güven diğerlerinde yok.

gel görelim ki arkadaşın dediği gibi sıfır yerine bir kaç model önceki C segmenti bir araç alabilirsiniz. araba bana 53 bine patladı bu aranın üstüne biraz daha koyup 

skoda rapid veya skoda yeti alabilirdim ancak muğlada skoda bayisi olmadıgı için arabaların sadece fotograflarına bakabildim.

takcisi arabası demek ucuz araba demektir motoru bitir sat arabasıdır burası kıbrıs yada ingiltere mi ki millet mercedes taksi kullansın ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

@pathfinder00 bende ki 2012 model ama var mı o fiyata 2012 .)

bu arabada 6 lı cd changer, koltuk hafızası filan var. Var mı arabanda ?

Toplam Hit: 8720 Toplam Mesaj: 66
fiat egea