folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Film Upload Yapabilecek Murid Aranıyor..

Film Upload Yapabilecek Murid Aranıyor..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

haftada 1-2 film de ben upload ederim.

vaktim oldukca dahada fazla ederimde modem sorunlu arada net gidio upload lar boku yiyo.

piyasaya ne düşerse aynı gün indiriom para falanda istemez :)

edit : olmazsa benim listeyi koyarım haftada 1-2 sini upload ederim dediim gibi hangilerine istek olursa

www.yesilgrow.com - Growshop
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek
    Yardimci olabilirim para rapid vs. herhangi biseyde talep etmeden upload yapabilirim kendi premium hesabim var zaten

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hoja burda bu kadar adam varmış işte sen neden hala bana sorup duruyon :D
    Wer gizemliye gitsin herif haftada 1000 konu açarım diyo :| gizemli 25 ytl fazla demişsin sende ! Bulun arasını herkes kârlı çıksın bak hiçbirşey talep etmeyen arkadaşlar bile var..

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    Kafamda proje var eger hayata geçirebilirsem bana uyar pm at görüşelim msnde online olursanda yaz konuşalım ben yaparım.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    tbt ye bak be herkes destek olmaya çalışmış walla gece gece etkilendim... İhtiyaç varsa haftada bi kaç film de benden...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    By Gzemli Biçilmiş Kaftandır Bence. Verdiğin Para Boşa Gitmeyeceğini Garanti ederim. :) Ciddiyim ama.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    len para istemeyenlere sesleniyorum gizemlinin işine ne engel oluyonuzz isteyen gider uploadını yapar yasak mı var para falan talep etmiyolarmış bak hele bunu yazmanın alemi ne :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

Sana ne! Birine yardimci olmak istiyorum belki neden ilgilendiriyo seni. Adam para istememis istememis beni ilgilendirmez.Ben burdan bi cok seye ulasmisim bana yardimci olmus burdakilar bende vefa borcu olarak görüyorum belki.Seni baglamaz bisey talep edip yada etmem.Bu kadar egoist olamyin

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    gazili_tarzan bunu yazdı:
    -----------------------------
    len para istemeyenlere sesleniyorum gizemlinin işine ne engel oluyonuzz isteyen gider uploadını yapar yasak mı var para falan talep etmiyolarmış bak hele bunu yazmanın alemi ne :|
    -----------------------------
    Sen sanırım tahribatın felsefesini kavrayamamışsın burda bi konu açtıgın zaman yardım istedigin zaman senden para istense hoşuna gidermi burası tahribat burada insanlar bildikleri her konuda diger insanlara amaç güdmeden yardımcı olur

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

swordfish, Never-More, Sky,  EntelKoylu

sagolun müridler :) össden dolayı pek vakit bulamıyorum. site işini 7-8 ay kadar erteleyebilirim.

eger ilgilenebilirim diyen var ise projeyi devredebilirim; össden sonra ortak yürütebiliriz.

Toplam Hit: 2469 Toplam Mesaj: 21