folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Finch - Tom Hanks - Post Apokaliptik

Finch - Tom Hanks - Post Apokaliptik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=-0bYWnP3jH4

IMDB : https://www.imdb.com/title/tt3420504/

https://disk.yandex.com.tr/d/T-mkmo69HLfKDQ

Online : https://www.fullhdfilmizlesene.pw/film/finch-izle-hd/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Yanılmıyorsam Tom abi ilk kez bu tür bi filmde oynuyor. Müsait zamanda izlenmeli, sağolasın üstad :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Yanılmıyorsam Tom abi ilk kez bu tür bi filmde oynuyor. Müsait zamanda izlenmeli, sağolasın üstad :)) 

Bulut atlası var, o da biraz kıyamet sonrası kültüre giriyor sanırsam ama emin değilimm

Acı Çekene Saygı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

tom hanks gibi bi adamdan şu sıralar dram filmi izlenmez.

zaten ülke yarağı yemiş, iyicene depresif eder bizi.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Tom Hanks her türlü izletir kendini. Adam Voleybol topuyla bile film çekti :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Çok beğendim. İnsandan çok yapay zekaya özellikle bulut üzerinde özgür bırakılan yapay zekaya gönderme yapıyor film. İnsanlıktan sonra insana ait değerleri makinelerin taşıması gerektiği konusu işlenmiş.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Heyecanı kaçmasın diye fragmanı bile izlemedim Tom Hanks her türlü izletir kendini. teşekkürler mkyb

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    FrodoTheYuzuksuz bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

Bulut atlası var, o da biraz kıyamet sonrası kültüre giriyor sanırsam ama emin değilimm

Aaa doğru ama o filmi bi oturup izleyemedim :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu tarz kıyamet sonrası film ve dizi önerisi olan varsa yazabilir mi ?

Mesala zamanında Jericho diye bir dizi vardı ABD'ye nükleer füze atılıyor oradaki yaşamı anlatıyordu bitirdiler. Birde Star TV bir ara TR dublaj veriyordu bir dizi vardı. Tüm dünyadaki elektronik aletler çalışmıyordu. Revalution olması lazım. Onuda bitirmişlerdi. 

O yüzden artık final yapmış dizileri izliyorum. Diziyi izliyorsun tam en heyecanlı sezonunda diziyi bitirdik diye açıklama yapıyorlar, daha önce izlediğim bölümlere harcadığım vakite acıyorum. Çünkü konu bir yere bağlanmıyor, her şey havada kalıyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Mesala zamanında Jericho diye bir dizi vardı ABD'ye nükleer füze atılıyor oradaki yaşamı anlatıyordu bitirdiler. Birde Star TV bir ara TR dublaj veriyordu bir dizi vardı. Tüm dünyadaki elektronik aletler çalışmıyordu. Revalution olması lazım. Onuda bitirmişlerdi. 

O yüzden artık final yapmış dizileri izliyorum. Diziyi izliyorsun tam en heyecanlı sezonunda diziyi bitirdik diye açıklama yapıyorlar, daha önce izlediğim bölümlere harcadığım vakite acıyorum. Çünkü konu bir yere bağlanmıyor, her şey havada kalıyor. 

Redditten aldim

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kıyamet sonrası diyorsan eğer akla ilk gelen The Walking Dead dizisidir. Amma velakin 10 sezon zombi dizisi olmaz. bokunu çıkarttılar diye düşünüyorum. TWD evrenini seviyorsan fear the walking dead'e bakabilirsin. En azından nasıl başladığını da ortaya koyuyor. Yin e zmbili film ararsan 28 serisi (gün ve ay) de güzeldir.

Bunun haricinde film olarak "The Book of Eli" filmidir. Cidden senaryosu güzeldir. Yine film olara snowpiercer da güzeldir. güzel yapan farklı temasıdır bu arda. Yargıç Dredd tam politik diyebiliriz. Aklıma gelenler bunlar.

Acı Çekene Saygı
Toplam Hit: 1517 Toplam Mesaj: 16
tom hanks