Forum İşlevleri Hakkında Öneriler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

birde en gerekli şey konunun üst kısmınada sayfa numaraları getirilsin.mesela konunun son sayfasına gitmek istiyorum çünkü diğer sayfaları daha önce okumuşum.bunu yapmak için sayfanın en sonuna gidip ordan tıklıyorum.

üstte bi tane sayfa numarası olsa sayfanın en sonuna gitmeye gerek kalmayacak

muridler ayaklqnmis :D

eker senin istedigini muridin biri yapmisti, aliyk in konularinda var.
    javayla yapmisti sanirim browserlerdan brine ekleniyordu ama sayfanin yuklenmesi gerekiyordu..
    en kolayi , aktif konulardan gitmek..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    zalimadam bunu yazdı

adamlar logonun yanındaki internetime dokunma yazısını kaldırmaktan aciz .

çok hoş :) ne zamandan kalma o.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Bu konu silinmesin bari. Holy görünce yıllardır kullandığımız tarikatın 2014 yılına uygun olmadığını farkeder belki. 

Beyler belki de asp.net ile gelişmiş sistem yapamıyodur clasic aspdeki kadar :D 

(çocuk gaza getirir gibim)

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek
    Ana sayfa teknoloji Portalına dönüşsun bence bizim dh den chip ten neyimiz eksik ? reklamsiz tarafsız teknoloji. bi ekip oturtulur sürekli güncellenir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

şeyh gelişen teknolojiye ayak uyduramadı galiba =(

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

yanlış ata oynuyosunuz diyim :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Holynin kafasi cok baska isliyor, bunlari yapacagini hiic sanmam.

Adam ciceklerini belirli saatlerde, nem oranlarini, turlerini vs dikkate alarak sulama sistemi kurar ama bunu yapmaz :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

adamlar logonun yanındaki internetime dokunma yazısını kaldırmaktan aciz .

çok hoş :) ne zamandan kalma o.

zamanını bilmiyorum müride ama kalması gereken süreden çok daha fazla orada durdğunu biliyorum :)

piskoloji filan bırakmadı nezaman başlıkları kontrol etsem gözüme takılıyor.

hatta bazen hareket ediyor gibi birşey.

dildoya benzer logo rüyalarıma girmişti ondan kurduldum , şimdide bu el işareti kabus olamaya başladı.

sonumuz hayrola :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Zalim zzZsssZszz... nelere takiyo insan kafayi.. zzZzz

su saat dakika itibariiyle miami ile pacers maci var cntrk de o nu da seyredeyim oldu olacak. ;P

RitmFarbRacourci tarafından 21/May/14 03:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek
    bilenyok bunu yazdı

Holynin kafasi cok baska isliyor, bunlari yapacagini hiic sanmam.

Adam ciceklerini belirli saatlerde, nem oranlarini, turlerini vs dikkate alarak sulama sistemi kurar ama bunu yapmaz :)

+1

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
Toplam Hit: 3842 Toplam Mesaj: 32